تجار محلی هر یک نیاز به $55,000 در کمک های مالی از طریق دوم خیابان اصلی بسته محرک’ با توجه به گزارش جدید و بررسی توسط Fivestars –

Category: وب وایر Comments: No comments

Fivestars یکی از امریکا بزرگترین محلی شرکت تجارت الکترونیک انجام یک مطالعه جدید نشان می دهد که اکثر امریکا تجار محلی می تواند تنها ماندن در کسب و کار برای 3-4 هفته تحت پناهگاه در محل سفارشات. در یک زمینه که در آن مصرف کننده بازدید از کسب و کارهای محلی را 77 درصد در سراسر کشور 6 درصد از افراد مورد بررسی در حال حاضر بسته به طور دائم با توجه به COVID-19 چالش ها و 22 درصد با توجه به آن است. در تحلیل آن شرکت یاد اولین بسته محرک می افتد کوتاه و مگر اینکه یکی دیگر از محرک های ایجاد کوچکترین و بیشترین آسیب پذیر کسب و کار است که خط آمریکا ‘خیابان اصلی’ نمی خواهد زنده ماندن این بیماری همه گیر.

Fivestars همراه با بیش از 13000 صاحبان کسب و کار و ترکیبات درخواست کنگره قرار داده و به اثر دوم خیابان اصلی بسته محرک’ به تحقق برجسته نیاز دارد که برای اولین بار از بسته محرک می افتد کوتاه در با ارائه:

  1. فوری بهره تعویق تجاری, اجاره, وام مسکن و وام های تجاری به صورت نهفته کسب و کارهای کوچک;
  2. 300 میلیارد دلار در راه اندازی مجدد سرمایه به طور خاص اختصاص داده شده برای مادر و پاپ کسب و کارهای کوچک زیر 20 کارکنان برای کمک به آنها را دوباره باز پس اضطراری برای بهداشت عمومی است و برای بیشتر از این بودجه به طور مستقیم کمک های مالی و یا علاقه-رایگان بخشایش وام

“بدون تجار محلی مدنی مراکز خواهد بود نابود ارزش ملک را به پایین و شهرستانها را از دست خواهد داد مطلوبيت نه به ذکر است تاثیر بالقوه در کشور ما تولید ناخالص داخلی گفت:” ویکتور هو مدیر عامل و بنیانگذاران Fivestars. “ما فکر می کنیم $55,000 می تواند تعداد سحر و جادو را به مطمئن شوید که محله ما کسب و کار می تواند بازگشایی درهای خود را.”

محرک فعلی می افتد کوتاه از 55000 $برای هر یک تاجر محلی

محرک فعلی ثابت می کند کافی و آهسته به 43 درصد از صاحبان کسب و کار در حال حاضر مجبور به اخراج کارکنان و اضافی 22% انتظار داشتند به دنبال کت و شلوار, با توجه به مطالعه است. در میان کسب و کار که در حال حاضر بسته شده با توجه به دستور دولت 40 درصد بر این باورند که آنها در معرض خطر هستند هرگز بازگشایی درهای خود را. بیشتر چه, 72 درصد از کسب و کارهای کوچک بدون در نظر گرفتن صنعت تنها می توانیم به ماندن بسته 3 تا 4 هفته قبل از اجرای اخراج و/یا بسته شدن محل به طور دائم.

“من به مرگ می ترسم که من را مجبور به اعلام ورشکستگی. هر روز یک چالش جدید است. پول نقد کم است و پرداخت آن هنوز هم وجود دارد. هیچ کس می داند که چقدر سخت است در مرد کوچک. من مبارزه برای هر دلار. من نمی قادر خواهد بود به قطع در آن وجود دارد برای همیشه لطفا برای. آن را از جان گذشته احساس” گفت: کتی Hougan صاحب اوهایو بر اساس فروشگاه “حیله گر نخ.”

در حال حاضر تجار محلی نیاز فوری مکث خود را ثابت تعهدات به جلوگیری از آنها را از سقوط است. پس از شروع مجدد آنها نیاز به $55,000 به طور متوسط به پرداخت گذشته به علت اجاره, خرید, تازه, موجودی, استخدام و آموزش کارکنان و تقویت این اخبار در خود جوامع محلی که آنها در حال بازگشت و باز برای کسب و کار.

این غیر منتظره بار مالی خواهد شد تنها در ادامه به انتقام ویران کردن در تجار محلی به عنوان COVID-19 و اقامت در خانه سفارشات اجباری است. در میان بیشتر صدمه دیده هستند و فروشگاه های لباس پایین 97 درصد مو, سالن پایین 97% و ناخن سالن پایین 99%. بیشتر انعطاف پذیر تجار محلی شامل فروشگاه های مواد غذایی پایین 46%, تنباکو, مغازه ها پایین 58% و فروشگاه حیوان خانگی پایین 57%. کافی شاپ ها 76% و رستوران ها پایین 74% و به سختی با برخی از فروش با تحویل و بایگانی اطلاعات.

برای ثبت درخواست به: www.change.org/save-small-business

برای دیدن اطلاعات کامل به: http://blog.fivestars.com/cares-act-failing-main-street/

در مورد مطالعه
Fivestars تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از نقاط داده ها از پلت فرم آن از 8 مارس تا آوریل 2 به نمایندگی از مشتری ترافیک و فروش بیش از 14 ، 000 موسسات کوچک و متوسط در سراسر کشور و بررسی بیش از 400 نفر از صاحبان کسب و کار بین مارس 20 تا 23 می سال 2020 است. این گزارش با عنوان “تاثیر Coronavirus در موسسات کوچک و متوسط,” نشان می دهد تعداد سرسام آور دیدگاه های خود را در طول زمان کسب و کار را که در میان سخت ترین ضربه و چگونه پناهگاه در محل تأثیر است و فروش در فروشگاه ترافیک.

در مورد Fivestars
Fivestars — امریکا یکی از بزرگترین محلی سیستم عامل تجارت الکترونیک — توسط 1 در 6 مصرف کنندگان و قدرت بیش از 100 میلیون در فروشگاه بازدیدکننده داشته است در هر سال است. تاسیس در سال 2010 توسط سابق مک کینزی تحلیلگران ویکتور هو و مت دکا این شرکت ماموریت برای کمک به کسب و کارهای محلی به نوبه خود هر معامله به یک رابطه. این شرکت ارائه می دهد یک رابط پرداخت و وفاداری مشتری پلت فرم را قادر می سازد کسب و کارهای محلی به افزایش حفظ مشتری رانندگی فروش. برای اطلاعات بیشتر: www.fivestars.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>