او در بیش از 30 سال در حال اجرا در سوپر مارکت ها در نیویورک نیک d’agostino دیده است سنتی فروشنده دریافت walloped از همه طرف.

همراه با اجاره بالا و مقررات جدید محله و سوپر مارکت ها باید ادعا با سوراخ, nonunionized تازه واردان تمام مواد غذایی و معامله گر جو, e-commerce, فروشنده آمازون تازه و تازه مستقیم و حتی داروخانه ها, CVS, Walgreens و مناسک کمک به آنها اضافه کردن مواد غذایی به قفسه های خود را.

اما d’agostino که در حال حاضر ریاست بیش از یک جهانیان امپراتوری Gristedes و d’agostino فروشگاه می بیند اضافی رقیب—او فکر می کند یک مزیت ناعادلانه—خوردن دور در خط پایین خود را: میوه-و-سبزی فروشندگان خیابانی که اغلب راه اندازی فروشگاه نه چندان دور از سوپر مارکت درب.


وجود دارد حدود 3,000 مجوز فروشندگان خیابانی در نیویورک; 376 از آنها را به فروش میوه های تازه و سبزیجات از چرخ دستی های خود را با توجه به شهرستان را در بخش بهداشت و درمان که نظارت بر این بخش است.

طرفداران می گویند که فروشندگان در حال تلاش روز افزون مهاجران که تاثیر در سوپر مارکت فروش wildly پر از شکوفه. برای بسیاری از خریداران آنها نشان راحتی—بدون ایستاده در خط در ثبت نام نقدی و قیمت های مقرون به صرفه. فروشندگان خود می گویند آنها تنها در تلاش برای خراش بدون در حال اجرا گرفتار اغلب گیج کننده مقررات است.

اما به صورتی سوپرمارکت صاحبان آنها را تهدید فروشگاه سود و صدها نفر از اتحادیه مشاغل.

“به فروشندگان خیابانی نگاه مانند آنها کسب و کارهای کوچک اما در بسیاری از موارد آنها شروع به outsell ما” d’agostino گفت. “آنها دریافت رایگان اجاره. و من نیاز به آتش مردم در تولید بخش است.”

صاحبان فروشگاه ها به خصوص دغدغه با فروشندگان خیابانی در حال حاضر به دلیل دو لایحه که تغییر چگونه آنها تنظیم شده است. هر دو هدف به آدرس بازار سیاه است که فنر در پاسخ به این حد فروشنده مجوز که به قیمت 200 دلار به مدت دو سال به طور غیرقانونی اجاره تا آنجا که $20,000 در آن دوره است.

جای تعجب نیست که سوپر مارکت ها همراه با bodega صاحبان که بخشی از یک سالم-غذاهای ابتکار در مخالفت با لایحه حمایت شده توسط سناتور. جسیکا راموس که بلند کردن کلاه در تعدادی از فروشندگان در سراسر کشور است. فروشگاه اپراتورهای استدلال می کنند که این لایحه به اضافه یک در حال حاضر هرج و مرج در خیابان ، آنها در حال ارائه پشتیبانی واجد شرایط برای یک شورای شهر لایحه که اضافه کردن 4,000 فروشندگان بیش از یک دهه افزایش برای اولین بار در نزدیک به 40 سال—و ایجاد یک قانون-اجرای واحد اختصاص داده شده به طور انحصاری به فروش شد.

در حال حاضر که کار می افتد به پلیس که نامعقول نیست همیشه متبحر در چاپ خوب از قوانین و بسته به نوع که شما بخواهید overzealous یا نه متعصب به اندازه کافی.

“در حال حاضر آنچه که ما به دنبال این است برای پیدا کردن کسی که می تواند به اجرای قوانین” d’agostino گفت. “به من گفته شده است توسط پلیس, ‘اگر مرد نیست باعث ناراحتی کسی برای ما سخت است برای به اجرا درآوردن قانون است.’ “

او خوشحال است در مورد افزایش تعداد فروشندگان. این لایحه را فراهم می کند چه نامیده می شود نظارت مجوز هزینه 400 دلار در سال, با موجود فروشندگان گرفتن شروع به سر و روی خط. بر خلاف زمان مجوز جدید دارندگان مجوز مورد نیاز خواهد بود به کار چرخ دستی خود را. (این لایحه همچنین اجازه می دهد فروشندگان در سبز چرخ دستی برنامه برای اضافه کردن آجیل و بطری آب به تازه خود را-تولید و انتخاب است. آغاز تحت بلومبرگ دولت سبز چرخ دستی محدود به اصطلاح غذا بیابان ها در شمال منهتن و قطعات بیرونی نیویورک.)


طرفداران می گویند سوپرمارکت اپراتورهای ترس از بیشتر فروشندگان خیابانی نابجا هستند.

“آنها نگران هستند که تمام اجازه ها و پروانه جدید تبدیل خواهد شد میوه-و-سبزی چرخ دستی” گفت: محمد Attia, مدیر انجمن حمایت از خیابان فروشنده پروژه. “ما انتظار داریم که تعداد بسیار کمی خواهد بود. از 3,000 مجوز در خارج وجود دارد در حال حاضر بخش بسیار کوچکی هستند میوه-و-سبزی چرخ دستی.”

هر دو d’agostino و Avi Kaner یک شرکت صاحب مورتون ویلیامز سوپر مارکت ها می گویند در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از. آنها توصیف روزانه نبرد با فروشندگان که برخی از آنها برای کار در خارج از کامیون ها که بماند پارک در تمام طول روز در سوپر مارکت را بارگذاری منطقه مسدود کردن کامیون تحویل. آنها اضافه کنید که حتی بدون تداخل با عملیات ذخیره این فروشندگان می سیفون کردن دلار حیاتی هستند که به یک فروشگاه حاشیه سود است که می تواند به عنوان کوچک به عنوان 1 درصد از فروش.

“اگر دستفروش فروش 2000 $در یک روز [به ارزش غذایی] که 2 ، 000 $در یک روز می آید که از فروشگاه ما” Kaner گفت. “آن لطمه می زند محله فروشگاه های بیشتر. اگر تمام مواد غذایی فروشگاه با یک دستفروش در خارج از آن تاثیر نمی گذارد آنها به همان اندازه به دلیل بالا [فروش] حجم. اما آن را ویرانگر برای فروشگاه های کوچک.”

Kaner و d’agostino دیدن محله فروشگاه های درگیر در زندگی و مرگ مبارزه به خصوص در منهتن که در آن کسب و کار زیر 96 خیابان با اجاره بالا 250.000 دلار در سال باید پرداخت 3.9% تجاری اجاره مالیات. در سال 2013 زمانی که تجارت مواد غذایی, اخبار, آغاز شمارش نیویورک فروشگاه ها وجود دارد 30 Gristedes و 13 d’agostino مکان در منهتن. این دو شرکت که عملیات مشترک در سال 2016 و در حال زنده نگه داشته با سود از صاحب جان Catsimatidis’ دیگر کسب و کار—در حال حاضر فقط 30 فروشگاه بین آنها در قصبه, d’agostino گفت.

مورتون ویلیامز افتتاح دو فروشگاه در منهتن در دو سال گذشته در مجموع 14 در منهتن. اما این شرکت به تازگی بسته یک فروشگاه در برانکس و هیچ برنامه ای برای باز کردن هر بیشتر در منهتن Kaner گفت: با وجود ارائه می دهد از صاحبخانه از تحولات جدید است که می خواهم به یک سوپر مارکت به عنوان یک ملایمت.

او می گوید: ترکیبی از قوانین و مقررات—به ویژه ممنوعیت کیسه های پلاستیکی است که به اثر در ماه مارس—هزینه های بالاتر و رقابت بیشتر ساخته شده اند چشم انداز بیش از حد دلهره آور است. و فروشندگان برش به تولید آمار فروش سوپر مارکت ها در خصوص نقطه آسیب پذیر است.

“حاشیه سود در تولید می تواند طیف وسیعی از 38 درصد به 55 درصد آنها سود آور ترین بخش از هر فروشگاه” گفت: Burt Flickinger یک دیرین سوپر مارکت و مشاور است که مدیر عامل منهتن مبتنی بر منابع استراتژیک ، “میوه ایستاده است و گرفتن سود از بهترین موقعیت با کمترین مشتری می شمارد که همیشه در مقابل فروشگاه های مواد غذایی. و آن را پرداخت بعدی به هیچ چیز در بالای سایت که در آن اپراتورها به طور معمول پرداخت اتحادیه مقیاس دستمزد به علاوه مزایای” در علاوه بر این به اجاره.

فروشندگان با این حال اصرار آنها 5-پا-با-10-پا در چرخ دستی های ارائه اندک رقابت از 10 ، 000 فوت مربع سوپر مارکت ها. و خود را مدافع استدلال می کنند که آنها باید همان هزینه های هر کسب و کار کوچک از جمله اجاره که در آن خود را در چرخ دستی های ذخیره شده کارکنان, حقوق و دستمزد و غرامت کارگران پرداخت. آنها همچنین به دنبال همان سلامت کد مقررات به عنوان دیگر مواد غذایی-خدمات موسسات.

“این یک تصور غلط است که فروشندگان غرب وحشی و هیچ نظارت” گفت: Matthew شاپیرو مدیر حقوقی فروشنده خیابانی پروژه.

برخی از کارشناسان می گویند این نیز مهم است به نظر بهداشت عمومی نقش فروشندگان بازی.

“شما باید به فکر می کنم مورد نیاز برای انواع سطح قیمت برای مواد غذایی سالم” گفت: Nevin کوهن مدیر پژوهش از CUNY شهری غذایی موسسه سیاست است که پشتیبانی از تغذیه و عدالت در سلامت. که “یکی از چیزهایی که موبایل فروش اجازه می دهد تا.”

علاوه بر این او اشاره, دلایل بسیاری وجود دارد که مردم مغازه در برخی از فروشگاه ها و نه دیگران.

“اگر شما نگاهی به تعدادی از فروشگاه ها که مردم جست و خیز آنها قبل از رفتن به یک فروشگاه که در آن آنها آن را دو, سه, چهار, فروشگاه” کوهن گفت. او افزود که در محله سوپر مارکت ها مهم هستند و به طور کلی محیط اما او گفت که او باور ندارد که فروشندگان منبع مشکلات خود را.

بحث و گفتگو با یک فروشنده و مشتریان خود را در یک روز صبح اخیر نشان داد که حداقل در برخی از موارد رابطه بین خیابان یک غرفه داشت و یک سوپر مارکت زیان است و در واقع همیشه روشن.

“خود را با قیمت های مقرون به صرفه هستند و میوه های تازه هستند” گفت: میرا یک خریدار که متوقف به خرید موز plantains و لیمو از یک فروشنده در گوشه ای از غرب 24 خیابان و خیابان هشتم, یک بلوک از یک Gristedes. او گفت: فروشنده—که عمل می کند دو چرخ دستی های جانبی توسط سمت گرفتن نیست او فروش دور از نزدیک فروشگاه. او بخش عمده ای از خرید در یک سوپر مارکت در خیابان نهم و غرب 28th, خیابان بود که دورتر از خانه اش اما قیمت پایین تر.


قوانین حاکم بر خیابان چرخ دستی به طور کامل روشن نیست برخی می گویند. D’agostino گفت که عامل دو چرخ در کنار هم که وجود دارد 10-پا بر روی محدود کردن سبد با اندازه غیر قانونی است. اما فروشنده Palash داس یک مهاجر بنگلادشی گفت: هر سبد خود را به حال خود اجازه. او تا به حال یک تلفن همراه فروشنده مجوز به عنوان مورد نیاز و پرداخت حقوق و دستمزد کسب و کار را مالک که در ارائه مجوز.

وزارت بهداشت و درمان موافقت کردند که داس انجام شد هیچ چیز اشتباه است. یک فروشنده خیابانی مشورتی هیئت مدیره خواهد بود که تاسیس به عنوان بخشی از شورای شهر لایحه ممکن است توصیه می کنیم تغییرات در قوانین است. اما این احتمال وجود دارد که نه هیئت مدیره و نه اختصاصی اجرای واحد قادر خواهد بود برای کمک به فروشندگان دیگر موضوع مهم: فاصله فروشندگان باید نگه دارید از یک فروشگاه در ورودی.

شورای شهر لایحه نیاز به یک فروشنده به ماندن حداقل 20 فوت دور یک حکومت مبتنی بر نگرانی های ایمنی. نمایندگان سوپر مارکت و bodega صاحبان درخواست شده است این لایحه را حامیان مارگارت چانه و کارلوس Menchaca برای 500 پا بافر همان دو بلوک فاصله یک بار باید از یک مغازه مشروب فروشی. اما افراد مشغول به کار در این قانون می گویند هر مقدار فراتر از 20 فوت در نظر گرفته می شود ضد رقابتی و نمی خواهد نگه دارید تا از نظر قانونی.

به عنوان دلسوز به عنوان اعضای شورای شهر به سوپر مارکت ها, آنها می گویند, فروشندگان خیابانی نه مشکل—و یا حتی نی شکستن خود را به عقب.

“واقعی کلش در اینجا بزرگتر ساختاری شرایط” Menchaca گفت. او اشاره کرد “مردم تحویل از آمازون و تمام مواد غذایی و افزایش اجاره بها و مالیات” به عنوان مشکلات عمده.

او و چانه همراه با منهتن قصبه جمهور گیل آبجو در حال حمایت از لایحه معاف مقرون به صرفه سوپر مارکت ها از تجاری اجاره مالیات. Kaner گفت که او را نجات دهد بیش از $700 ، 000 نفر در سال است.

یک نفر که می تواند تقریبا قطعا سود از خیابان فروشنده بیل خواهد بود داس که می گوید او شده است عامل تازه تولید غرفه در غرب 24th گوشه خیابان در حدود 10 سال ساخت حقوق و دستمزد در حدود 120 دلار در یک روز در حالی که فروش 2000 دلار ارزش از میوه ها و سبزیجات روزانه.

“من نمی باید اجازه,” Das گفت. “شما به من اجازه پس از آن من شروع به کسب و کار است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de