استعداد های محلی می پیوندد برابری استرالیا برای ‘عجیب و غریب عشق در” livestream

Category: کیو نیوز Comments: No comments

تساوی استرالیا در حال برگزاری ویژه livestream رویداد شامل یک صف های محلی و عجیب و غریب هنرمندان را به جامعه هم این آخر هفته.

این LGBTIQ حمایت سازمان خواهد ویترین عجیب و غریب هنرمندان در این رویداد مجازی, عجیب و غریب, عشق به جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

سخنگوی پیج برتون توضیح عجیب و غریب عشق در خواهد آورد LGBTIQ+ هنرمندان و نوازندگان “که کار از دست داده اند با توجه به COVID-19 به خانه خود را به عنوان ما جمع آوری جامعه ما در سراسر استرالیا – آنلاین – دوباره به هم متصل و جشن می گیرند.”

برتون گفت: این رویداد پشتیبانی از هر دو برابری استرالیا و هنرمندان ، رهبران جامعه نیز صحبت در مورد حمایت از هر یک از دیگر از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما می دانیم که برای بسیاری از این دوره دشوار و مهم برای حفظ یک اتصال به یک دیگر در سراسر انزوا” برتون توضیح داد.

“ما بسیار خوشحالیم که به نمایش گذاشتن خلاقیت LGBTIQ+ مردم و حمایت از کسانی که تحت تاثیر COVID-19.

“این رویداد را در جمع آوری پول برای مبارزات ما مانند که در برابر تفرقه مذهبی لایحه است.”

کمدین تام بالارد گفت: او را “دامن زده” به میزبانی livestream در روز شنبه.

“این می تواند یک شانس بزرگ برای ارتباط با همیشه سرگرم کننده رنگین کمان جامعه افزایش برخی از پول نقد برای یک علت بزرگ و همچنین من بسیار کوچک دیگری در در لحظه,” او گفت:.

تساوی استرالیا به ارمغان می آورد با هم نوازندگان کمدین و کشیدن هنرمندان

در میان استعداد های محلی در نظر گرفتن بخشی است که هنرمند هیپ هاپ Okenyo نوازنده استیون Kreamer هنرمند و شاعر جرمی سانتوس, کمدین کریشنا Istha و مجری جیمز Breko.

وجود دارد بکشید و کاباره اجرای برنامه در فروشگاه بیش از حد. پنج کوئینز از استرالیا رواج خانه های رقابت در بزرگترین ما همیشه آنلاین رواج نبرد.

سیاه سلسله کشیدن نوازندگان سارا Moany, JoJo Zaho آنا Mal Tuckerbox, Tyra Bankstown و Aleesha Tryeda انجام خواهد شد اولین ملت های دیدنی و جذاب.

هنرمند ساموئل لیتون-Dore همچنین در بخشی از, و مضحک هنرمند Glitta ابرنواختر نیز اغاز یک کار جدید.

equality australia queer love in lineup livestream tom ballard

تبلیغات

این عجیب و غریب عشق را در جریان زندگی ممکن است 2 از 3 بعدازظهر AEST برابری استرالیا در Facebook صفحه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در استرالیا برابری وب سایت.

در اوایل این هفته ما سازمان GLAAD برگزار می شود “با هم در غرور: شما تنها نیستید” livestream.

افراد در زمان انجام و نشان دادن حمایت برای LGBTIQ جامعه در طول بیماری همه گیر.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>