اخبار تلویزیون محلی ممکن است هرگز همان خواهد بود

Category: وب وایر Comments: No comments

ادامه coronavirus بحران جهانی مختل اتاق های خبر و بسیاری از اخبار تلویزیون محلی مدیران انتظار این اختلال به مدت طولانی.

یک نسخه ویژه از RTDNA/Newhouse مدرسه در دانشگاه سیراکوس جزئیات بررسی اثرات COVID-19 در اخبار تلویزیون محلی ایستگاه در سراسر کشور به عنوان آنها در تلاش برای ارائه به جوامع خود بهترین پوشش ممکن است اما مبارزه با چالش های تولید و پتانسیل اقتصادی اثرات.
 
“اخبار مدیران بر این باورند که آنچه در حال وقوع در حال حاضر به طور دائم تغییر صنعت” گفت: محقق باب Papper. “حتی اگر آن را دقیقا مشخص نیست که چگونه بازی خواهد کرد.”

“روزنامه نگاران هستند که در خط مقدم از این بیماری همه گیر شجاعانه به منظور تسهیل در بهداشت عمومی و ایمنی” گفت: RTDNA را مدیر اجرایی دن شلی. “در حالی که کل تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد که در اخبار محلی ناشناخته است ما نمی دانیم برای برخی روزنامه نگاران همچنان به نوآوری و حمایت از یک دیگر و با شجاعت نشان می دهد تا برای خدمت به جوامع در زمانی که مردم نیاز مسئول روزنامه نگاری بیشتر از همیشه.”
 
“اتاق های خبر بودن مجبور به نوآوری خود را پوشش و کارمند سرایی فن آوری در راه های مختلف گفت:” کریس Febery صندلی پخش دیجیتال و روزنامه نگاری بخش در دانشگاه سیراکوس S. I. Newhouse دانشکده ارتباطات عمومی. “در همان زمان مدیران باید برای نگه داشتن چشم در ایمنی و رفاه کارکنان خود را. این تلاقی حوادث نمی تواند کمک کند اما تغییر رابطه بین روزنامه نگاران و مخاطبان خود است. ما مفتخریم به عنوان بخشی از تلاش برای جمع آوری داده ها به عنوان این است که همه اتفاق می افتد, که خواهد شد کمک به شکل دادن به آینده از پوشش اخبار و newsroom مدیریت است.”

از نکات برجسته این گزارش عبارتند از:

انسان تاثیر
اتاق های خبر شده اند به طور مستقیم تحت تاثیر قرار با 5 درصد از افراد مورد مطالعه گزارش با داشتن یک یا بیشتر کارکنان در خارج یا در معرض خطر و یا با مشکوک یا تایید موارد COVID-19 – تعداد مطمئن به رشد است.

تغییرات به گردآوری, و تولید
بیش از 90 ٪ از افراد مورد بررسی در گزارش آنها مهاجرت کرده اند برخی یا اکثر کارکنان به کار از راه دور. بسیاری از آنها به تصویب رسید توصیه هایی برای سلامت جسمی و روانی از RTDNA را Coronavirus و Newsroom دستورالعمل از جمله تجمع پوشش با استفاده از کنترل از راه دور نرم افزار برای رفتن زندگی می کنند و در موارد نادر در شخص مصاحبه با استفاده از بداهه بوم به سبک میکروفن.

اتاق های خبر پله تا
با وجود تاثیر انسان بر اتاق های خبر سه چهارم و یا بیشتر از تلویزیون های محلی اخبار مدیر پاسخ دهندگان نشان می دهد ارائه ویژه coronavirus پوشش در ایستگاه های وب سایت های اجتماعی و کانال های خبری و یا سیستم عامل های دیجیتال مانند خبرنامه.

امیدها و ترس
اخبار مدیران امید هجوم بینندگان از جمله مخاطبان جوان, دیدن اهمیت محلی اخبار “منجر خواهد شد به دست آوردن یک سطح از اعتماد است که ایستگاه های محلی احساس می کنند هرگز نباید از دست داده اند” گفت: Papper اما “حتی به عنوان ایستگاه های در حال انجام همه چیز آنها می توانند به ارائه اخبار به جوامع خود آنها نگرانی در مورد اینکه آیا آنها باید به پرداخت هزینه اقتصادی قیمت پایین جاده ها است.”

در حالی که ایستگاه های گزارش اتخاذ انواع نوآورانه معنی به صورت گزارش چالش های ناشی از این ویروس همه گیر, بیش از سه چهارم گزارش آنها و یا شرکت های بزرگ خود را صاحبان نگران از دست دادن کسب و کار.

اخبار مدیران, پیش بینی ضرر در درآمد حاصل از تبلیغات به ویژه مهم در انتخابات سال که درآمد معمولا بالا می تواند منجر به از دست دادن شغل. سه درصد در حال حاضر گزارش اجازه دادن به کارکنان بروید یا نه پر کردن جای خالی.

در مجموع این گزارش نشان می دهد روزنامه نگاران صورت نامشخص اما قطعا تغییر آینده – و در حال حاضر مسئولیت عظیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>