مستندات سهولت اما اعصاب در لبه

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا-به عنوان جهانی مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته 200,000 در شنبه کشورها در زمان محتاط گام به سوی کاهش مستندات اعمال شده در طول همه گیر اما ترس از افزایش عفونت های ساخته شده برخی از کسب و کار تمایلی به بازگشایی شده است.

گرجستان اوکلاهما و آلاسکا در میان کسانی متحده است که شروع شل شدن محدودیت در کسب و کار.

شاون گینگریچ مدیر عامل و موسس شیر دن تناسب اندام, تصمیم پس از گرجستان فرماندار اعلام کرد که او آتلانتا ورزشگاه باقی خواهد ماند بسته شده در حال حاضر.

“ما قربانی بسیار در حال حاضر” گینگریچ گفت. “من احساس می کنم اگر ما این کار را بیش از حد به زودی خواهیم دید سنبله در موارد و ما را به یک مربع.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

دیگران مشتاق بودند برای بازگشت به کسب و کار با احتیاط. راس اندرسون که صاحب چهار تاتو استودیو در جنوب گرجستان گفت: “توانستم از روی صندلی من به اندازه کافی سریع” زمانی که محدودیت برداشته شد. خود اصلی فروشگاه در خدمت 50 یا 60 مشتریان جمعه هنگامی که آن را دوباره باز با مشتریان و هنرمندان تاتو با پوشیدن ماسک, او گفت:.

“من احساس مانند یک بچه کوچک در دنیای دیزنی” او گفت:.

دور دیگری از reopenings در گرجستان برای شنبه که محدود در رستوران ناهار خوری می تواند رزومه و سینما ممکن است بازگشایی شده است. همه کسب و کار باید به رعایت محدودیت از جمله جدا کردن کارگران و افزایش بهداشت.

گرجستان ثبت کرده بود بیش از 23,200 تایید coronavirus موارد و 907 مرگ و میر شنبه شب با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=YHPLM6tG6mI]

همراه با گرجستان اوکلاهما مجاز سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه برای بازگشایی, در حالی که آلاسکا پاک راه را برای رستوران ها به سر ناهار خوردن در سرویس و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر برای باز کردن درهای خود را با تمام محدودیت ها. برخی از آلاسکا شهرداری تصمیم به نگه داشتن قوانین سختگیرانه تر.

هر چند محدود در حوزه و موضوع اجتماعی-فاصله محدودیت reopenings مشخص نمادین نقطه عطف در بحث در ایالات متحده و فراتر از آن به عنوان به چگونه به سرعت رهبران سیاسی باید بلند اقتصادی ویرانگر مستند سفارشات.

Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری های ارشد در موسسه ملی سلامت در روز شنبه تاکید کرد step-wise رویکرد به بازگشایی اقتصاد با محدودیت ها به تدریج برداشته به عنوان مناطق رسیدن به نقاط عطف خاص.

“هر گونه تلاش برای جهش بیش از این تقریبا به طور قطع خواهد شد در نتیجه یک جهش و پس از آن ما می توانید مجموعه خود را پشت” Fauci گفت: نشست آنلاین آکادمی ملی علوم.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=AbraTXuqvWE]

روش های مختلف

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است که انتظار می رود به انتشار یک نظم دوشنبه جزئیات چگونه دولت را بازگشایی — یک فرایند است که آغاز شده و روز شنبه هنگامی که خرده فروشان شروع به ارائه به خدمات و بیمارستان ها از سر گرفته اعمال جراحی الکتیو.

خواه فرماندار گفت: سینما و رستوران ناهار خوری اتاق می تواند بازگشایی در مدت کوتاهی پس از تگزاس اقامت در خانه سفارش منقضی آوریل 1. اما کمیسیون در دالاس کانتی رای دادند روز شنبه برای تمدید اقامت خود را در خانه سفارش به مه 15.

در تنسی مشتریان قادر خواهد بود برای نشستن برای وعده های غذایی در رستوران شروع دوشنبه. در میسوری هفته آینده خواهد بود که در گذشته قبل از دولت اجازه می دهد تا “تقریبا هر کسب و کار” برای بازگشایی شده است. و در آیداهو کلیساها و دیگر اماکن عبادت می تواند باز کردن درهای خود را با آخر هفته آینده.

تا کنون آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey شده است holdout به کشورهای همسایه اعلام کرده اند و یا جلوتر رفته با برنامه اجازه می دهد تا برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی بازگشت. اما با دولت stay-در-خانه سفارش انقضای پنج شنبه جمهوریخواه فرماندار چهره انتخاب بیش از اینکه به تجدید آن است.

گالری: Coronavirus صحنه 4-25-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/426covid/]

در اوهایو که منجر ملت در آن رویکرد تهاجمی به تعطیلی پشت مارس کالیفرنیا ، مایک DeWine اعلام خواهد شد در روز دوشنبه جزئیات جزئی بازگشایی است که برای شروع به جمعه.

کاهش نمی خواهد جهانی باشد.

در ایالات آمریکا مانند نیویورک که در آن covid-19 به تحمیل آن سنگین ترین تلفات وجود دارد letup به قوانین در چشم. و حتی در مکان های که در آن محدودیت های در حال آرام فرمانداران باید با تاکید بر نیاز به ادامه با احتیاط مبادا موج دوم انداخته است.

“ما به سادگی نمی توانید باز کردن همه چیز را در یک بار و معکوس خوب کار ما انجام داده اند در مجموع بیش از ماه گذشته به سرعت گسترش coronavirus” آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کوچک یک جمهوری خواه گفت: در بیانیه ای اعلام کرد دولت خود را در نظر دارد.

هنوز حتی مراحل آزمایشی را شدت دستپاچه عمومی-کارشناسان بهداشت کار-شهر شهرداران و دیگر افرادی که نگران هستند که با مورد شماره در ادامه به افزایش است بیش از حد به زودی به معکوس در دوره یک ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 53,000 آمریکایی است.

“ما لازم نیست که این منابع در جای خود برای انجام این سطح از تست و ردیابی تماس ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال نظارت بر این به طور موثر” گفت: Jeffrey شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا. “ما در حال پرواز کور.”

متحده به سرعت در حال حرکت به بازگشایی قرار دادن خود در موقعیت unenviable از اینکه “طبیعی آزمایش” برای بقیه کشور شمن گفت.

تست آنتی بادی در N. Y.

در نیویورک یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است تخلیه بیماران آن را به عنوان آماده می شود برای تنظیم بادبان از شهر نیویورک است.

این USNS راحتی از منوی view در منهتن اسکله از مارس 30 به زودی ترک آن homeport در نورفولک., که در آن آن را restock خواهد شد و آماده برای یکی دیگر از امکان واگذاری پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن گفت. او با ارائه یک تاریخ برای خروج کشتی.

همانطور که از شنبه, 1000 تخت بیمارستان کشتی تحت درمان بود فقط 182 بيمار.

دولت شروع به آزمون کارکنان مراقبت های بهداشتی برای coronavirus آنتی بادی و همان را انجام خواهد داد این هفته با حمل و نقل و اجرای قانون کارگران به عنوان دولت برطرف دور از بدترین روزهای همه گیر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان در چهار شهر نیویورک بیمارستان که به کار گرفته اند حجم بالایی از coronavirus بیماران خواهد بود که برای اولین بار تست شده تحت این برنامه جدید کومو گفت.

تست آنتی بادی است که یک راه برای تعیین اگر یک فرد آلوده شده توسط coronavirus حتی اگر آنها تا به حال نشان داده نشده است علائم.

کومو تست اطلاعیه ها ساخته شد به عنوان داده های جدید نشان داد coronavirus بستری شدن در بیمارستان در کشور در حال سقوط به پایین ترین سطح خود در سه هفته.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری های شدید مانند ذات الریه و یا حتی مرگ شود.

کانادا محتاط

در سراسر جهان مرگ و میر بیش از 202,000 با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز از دولت آمار و ارقام. مرگ و میر اعتقاد بر این است بالاتر است.

در کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کشور نباید بازگشایی اقتصاد خود را تا زمانی که به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای کسب و کار.

“من فکر نمی کنم ما باید بازگشایی هر بخش از اقتصاد تا زمانی که ما به اندازه کافی مواد برای محافظت از کانادایی ها و اطمینان حاصل شود که ما در حال توقف گسترش covid-19,” ترودو گفت: در یک خبر مطبوعاتی در اتاوا در روز شنبه.

“Planeloads” از تجهیزات حفاظتی برای مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد شد و فرود این هفته از خارج از کشور و منابع داخلی در حال ramping تا ترودو گفت. “ما می دانیم که ما باید تدریجی و رویکرد مترقی و بسیار مراقب باشید در مورد بازگشایی اقتصاد است.”

هنوز هم وقتی که و چگونه برای باز کردن تا حد زیادی در دست استان. ساسکاچوان در حال حاضر اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد در مراحل شروع در مارس 4 در حالی که نیوبرانزویک در حال حاضر اجازه می دهد فعالیت های در فضای باز. انتاریو و کبک دو پرجمعیت ترین استان خواهد طرح خود را از برنامه های این هفته است.

کانادا تا به حال بیش از 45,000 موارد از کروناویروس که از صبح روز شنبه و بیش از 2.300 مرگ و میر.

هند دولت این است که اجازه می دهد کوچکتر فروشگاه محله به بازگشایی آوردن امداد رسانی به ساکنان پس از یک ماه به بزرگترین مستند که محدود کردن 1.3 میلیارد نفر است.

اما شل شدن نمی اعمال می شود به صدها نفر از قرنطینه شهرها و مکان های دیگر سخت ترین ضربه از شیوع است که به کشته شدن حداقل 825 نفر در کشور که در آن بسیاری از فقیر زندگی در محله های فقیرنشین بیش از حد شلوغ برای اجتماعی-فاصله.

مراکز خرید باید بسته باقی می ماند در سراسر کشور تا زمانی که ممکن است 3. هنوز هم برای صاحبان فروشگاه های کوچک که مجاز به باز کردن دوباره تسکین بود.

مغازه ها می توانند با استقرار حداکثر 50 درصد از کارگران خود را همه با پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر-فاصله, قوانین, با توجه به سفارش صادر شده جمعه شب توسط وزارت.

هند همچنین اجازه تولید و کشاورزی به رزومه در مناطق روستایی در هفته گذشته به سهولت وضعیت اقتصادی میلیون ها نفر سمت چپ بیکاری توسط مارس 24 مستند. محدودیت اجازه داده اند مردم از خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و پزشکی و یا سایر ملزومات.

تقریبا تمام ساکنان ملزم به ماندن در خانه از طریق ممکن است 3.

هیچ مرگ و میر به مدت 10 روز

در جای دیگر در آسیا و مقامات گزارش جدید مرگ و میر شنبه برای 10-راست بعد در چین که در آن ویروس نشات گرفته است. کره جنوبی گزارش داد فقط 10 تازه موارد هشتمین روز متوالی روزانه خود افزایش زیر 20. وجود نداشت جدید مرگ دوم-راست بعد.

تأکید گمنام در مورد ویروس های سازمان بهداشت جهانی گفت: “در حال حاضر هیچ شواهد” است که افرادی که از بهبود covid-19 نمی سقوط بیمار دوباره.

برخی از کشورهای توسعه یافته یا تشدید محدودیت تایید الگوی احتیاط.

سریلانکا تا به حال بخشی از لغو یک monthlong روز مقررات منع رفت و آمد در بیش از دو سوم از کشور است. اما آن reimposed 24 ساعته مستند سراسر کشور تا روز دوشنبه پس از افزایش 46 عفونت های جدید که بالاترین افزایش روزانه.

نروژ توسعه یافته حداقل تا سپتامبر. 1 ممنوعیت آن در حوادث با بیش از 500 شرکت کنندگان است.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد که اسپانیایی ها خواهد بود و مجاز به ترک خانه های خود برای کوتاه پیاده روی و ورزش شروع ممکن است 2 پس از هفت هفته از خانه سخت سلول هر چند او گفت: “حداکثر احتیاط خواهد بود دستورالعمل های ما.”

بچه ها در اسپانیا خود را دریافت کنید اول هوای تازه در هفته زمانی که ممنوعیت اجازه دادن به آنها در خارج است آرام شروع امروز. پس از 44 روز در داخل خانه آنها اجازه داده می شود برای بزرگسالان تحت نظارت یک ساعت گشت و گذار هیچ دورتر از 0.6 مایل از خانه. آنها را نمی شود مجاز به بازی با دیگران و برخی از پدر و مادر عصبی خرید آنلاین برای کودکان-اندازه ماسک برای آنها.

“من واقعا می خواهم به خارج و Ema می کند و همچنین” مادرید ساکن اوا Novilo گفت: از 7 سال. اما Novilo پیش بینی “شرایط دشوار” اگر آنها را مشاهده کنید دوستان خود را و باید از هم جدا ماندن. “من نمی دانم اگر ما قادر خواهد بود برای حفظ کنترل است.”

بلژیک ترسیم برنامه های مترقی مستند آرامش شروع ممکن 4 با از سرگیری غیرضروری درمان در بیمارستان ها و بازگشایی نساجی و دوخت مغازه ها به ماسک.

ایتالیا ساخت برنامه

در ایتالیا که در آن محدودیت نیز کاسته خواهد شد مارس 4, مقامات هشدار داد در برابر رها اجتماعی-فاصله شیوه های که میلیون ها نفر به کار بازگشت. ماسک رایگان توزیع خواهد شد به خانه های سالمندان و پلیس و مقامات دولتی و حمل و نقل کارگران است. کارگران رنگ آبی محافل در رم مترو سیستم عامل برای یادآوری مردم به خود را حفظ فاصله زمانی که مسافران بازگشت.

این کشور همچنان به اروپا بالاترین مرگ و میر با 26,384.

با تجمعات ممنوع, ایتالیایی جشن سالگرد 75 از آزادی آنها از نیروهای اشغالگر در جنگ جهانی دوم در حال ظهور در بالکن و یا پشت بام ها در همان زمان به خواندن یک آواز عامیانه مرتبط با مقاومت مبارزان.

بریتانیا برگزار شد در تغییرات به آن مستند به عنوان ویروس مربوط به مرگ و میر در بیمارستان صدر 20,000. این رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان به احتمال زیاد در هزار است.

در فرانسه دولت آماده به سهولت یکی از اروپا و دقیقترین مستندات از آوریل 11. وزیر بهداشت برنامه های دقیق به مقیاس تست به کمک شامل هر شعله ور شدن یو پی اس.

تست کمبود نیز یک مشکل در برزیل, امریکا بزرگترین کشور.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Sara برنت کیت Brumback و Michael R. سیساک از آسوشیتد پرس; توسط Griff Witte اسحاق استنلی-بکر Cleve Wootson, Andrea اگر و Arelis R. هرناندز از واشنگتن پست; و Ravil Shirodkar و P R Sanjai پائولا سامبو خبری بلومبرگ.

یک مسلمان در دهلی نو ارائه می دهد یک نماز جمعه در اولین روز از ماه مبارک رمضان در سراسر کشور مستند به کنترل گسترش coronavirus. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/426covid/.
(AP/Manish Swarup)

یک بخش در 04/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>