آستین شایعه آلن خاطرات آینده در مارس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خاطرات وودی آلن, شایعه برای سال و یک بار فکر unpublishable در #MeToo عصر در حال آمدن است در ماه آینده.

Grand Central انتشار یک بخش از Hachette Book Group, روز دوشنبه اعلام کرد که این کتاب به نام “Apropos از هیچ چیز” و منتشر خواهد شد مارس 7.


“کتاب جامع حساب های خود را در زندگی شخصی و حرفه ای و توصیف کار خود را در سینما, تئاتر, تلویزیون, کاباره ها و چاپ” با توجه به بزرگ مرکزی. “آلن نیز می نویسد: از روابط خود را با خانواده و دوستان و عشق از زندگی خود را.”

شرایط مالی اعلام نشده برای این کتاب که Grand Central بی سر و صدا به دست آورد و یک سال پیش و سخنگوی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد این کتاب مطالب. علاوه بر آمریکا “Apropos از هیچ چیز” در کانادا منتشر خواهد شد و ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا و پس از انتشار در “کشور در سراسر جهان است.” آلن را انجام خواهد داد “چندین مصاحبه” برای کتاب های بزرگ مرکزی اعلام کرد.

84-ماه-پیر آلن است که برنده جایزه اسکار فیلمساز شناخته شده برای چنین کار می کند به عنوان “آنی هال” و “رز بنفش قاهره” و جزو تاثیر گذار ترین کمدین ، اما اتهامات توسط دختر دیلن فارو که او تعرض او به عنوان یک کودک در اوایل 1990s موثر idled فیلم خود را حرفه ای در ایالات متحده Amazon Studios حمایت از تولید و توزیع مقابله با Allen و بازیگران متعدد گفته اند که آنها نمی خواهد با او کار کنم. خود را “یک روز بارانی در نیویورک” منتشر شد در اروپا در سال گذشته اما نه در این کشور است. او در زمان تولید “Rifkin, جشنواره,” با بازی کریستوف والتز و Gina Gershon کشته شد در تابستان گذشته و به دنبال توزیع.

آلن را رد کرده است هر گونه تخلف و او هرگز متهم پس از دو جداگانه تحقیقات در 1990s. اما دیلن این اتهامات را دریافت جدید توجه در #MeToo عصر.

آلن خاطرات نزدیک کردن بیش از یک دهه پیش. او بنا به گزارش رسیده یک میلیون دلاری مقابله با پنگوئن در سال 2003 اما تغییر ذهن خود را. در 2018-2019 چندین ناشران با استناد به #MeToo نگرانی, گزارش رد آلن نماینده بود که به دنبال یک معامله برای خاطرات خود را. اما با توجه به بزرگ مرکزی سخنگوی یک معامله رسیده بود در ماه مارس سال 2019 پس از ناشر و معاون ارشد رئیس جمهور بن Sevier جزئیات کامل پیش نویس کتاب.

آلن خاطرات یک بار به نظر می رسید بارز ترین نشریات. او تا به حال یک جشن حرفه ای به عنوان یک مجری و مدیر و شناخته شده است به صورت دو طرفه و یک آستر. او برنده سه جایزه اسکار برای فیلمنامه شده است و منتشر شده و نویسنده برای چند دهه, خود, طنز, مقالات مندرج در مجله نیویورکر و در جاهای دیگر. کتاب او شامل مقاله مجموعه “بدون پر” و “گرفتن حتی.”

آلن توافق با Hachette معنی او سهام یک ناشر با یکی از ادبی قهرمانان, J. D. Salinger و یکی از بزرگترین مخالفان او رونان فارو که “بگیر و بکش” منتشر شد در سال گذشته توسط Hachette بخش کمی قهوه ای و شرکت. Farrow برنده جایزه پولیتزر برای #MeToo گزارش تولید Harvey Weinstein و برای سال بوده است و جدا از پدر خود به عنوان Ronan مادر میا فارو که ستاره دار در “رز بنفش قاهره” “هانا و خواهرش” و دیگر آلن ،

این سقوط یک بخش از مک میلان منتشر خواهد شد دیلن فارو در اولین رمان “هیس” در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “قدرتمند فمینیستی فانتزی پر از تعجب بینش.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>