مراقبت دراز مدت عوامل اجتماعی مرتبط با تیتر پزشکی طراحی مجدد جلسه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پزشکی طراحی مجدد تیم در روز سه شنبه تشکیل جلسه داد و به بررسی بیش از یک دوجین دسته از طرح های آن را با استفاده از توصیه هایی را به دولت این ماه است. این تیم شده است وظیفه شناسایی میلیاردها دلار در برنامه صرفه جویی در پاسخ به این دولت 6 میلیارد دلار کسری بودجه.

طولانی ترین لیست پیشنهادات—تلفیقی از بیش از 2,200 نظرات فرستاده شده توسط افراد و ذینفعان گروه در سراسر کشور—که در بالا ثبت نام و هزینه های منطقه مراقبت طولانی مدت. این طرح مربوط به ایمنی خالص بیمارستان ها و عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت نیز در مرکز صحنه.

میدوی را از طریق این نشست در مؤسسه مد تکنولوژی در منهتن—طرح توسعه یافته توسط تیم جداگانه در دراز مدت مراقبت از گروه مشورتی بودند نشان داد. آن اشاره کرد که برای حمایت از افراد معلول به اطلاع این گروه از کل فرایند است.

این گروه طرح شامل بازسازی و اصلاح مدیریت مراقبت دراز مدت قصد دارد از جمله از طریق توسعه یک فرایند برای تحکیم موجود جزئی capitation MLTC برنامه. آنها همچنین شامل افزایش معیارهای واجد شرایط بودن برای ثبت نام در این طرح است.

پیشنهادات دیگر به افزایش ثبت نام در برنامه های یکپارچه به صورت dual-اعضای واجد شرایط در مدیکر و مدیکید و ارائه غیر پزشکی طولانی مدت-برنامه مراقبت.

پیشنهادات خاص به رشد سریع مصرف کنندگان به کارگردانی شخصی کمک برنامه که اجازه می دهد تا افراد مسن و افراد معلول به باقی می ماند در خانه های خود را انتخاب کنید و مراقب انتخاب خود را شامل اجازه دستیاران شخصی به حمل و نقل و مصرف کنندگان به روال پزشکی بازدیدکننده داشته است. آنها همچنین شامل مطمئن شوید که ثبت نام افراد قادر هستند از خود کارگردانی و اجرای جنگ از منافع قوانین مانند منع موفق در دراز مدت برنامه های مراقبت و دارای مجوز خدمات مراقبت در منزل سازمان از کار به عنوان واسطه های مالی که نظارت اداری جنبه های این برنامه است.

طراحی مجدد عضو تیم T. K. کوچک, مدیر سیاست در مفهوم استقلال گفت: در این نشست که تیم نیاز به مراقب باشید در توصیه هایی که ناخواسته در نتیجه مردم قرار داده در خانه های سالمندان.

پت وانگ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Healthfirst است که یک عضو از طراحی مجدد تیم و دراز مدت مراقبت از گروه گفت: در این نشست که این مهم است که استاندارد مراقبت شخصی معیارهای واجد شرایط بودن نه فقط برای مدیریت مراقبت دراز مدت اما برای تمام زمینه های پزشکی.

طراحی مجدد تیم نیز شنیده از دولت در طرح های پیشنهادی برای اطمینان از پایداری مالی ایمنی-net بیمارستان.

یکی از طرح های پیشنهادی را در این شهر عمده ایمنی-نت ارائه دهنده شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان وارد capitated خطر ترتیب که در نظام سلامت خواهد مسئولیت خاصی بالا-هزینه جمعیت است که دستیابی به صرفه جویی برای دولت است. برخی از این جمعیت شامل بی خانمان ها و به طور جدی بیمار روانی.

در پاسخ به طراحی مجدد عضو تیم LaRay قهوه ای, مدیر عامل یکی بروکلین سلامت گفت: “من شک دارم که وجود داشته باشد دیگر ایمنی-net سیستم های است که خواهد بود علاقه مند در ترتیبات مشابه.”

او افزود که این امر می تواند مهم شامل سازمانهای مبتنی بر جامعه نه تنها بیمارستان ها در تلاش است.

دولت نیز در بسیاری از طرح های پیشنهادی مرتبط با پرداختن به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت از جمله دسترسی به مواد غذایی مغذی و مسکن پایدار. آنها شامل ایجاد یک منطقه ای ارجاع شبکه ای از سازمانهای مبتنی بر جامعه و نظام سلامت و با استفاده از یک ایالت اطلاعات-فن آوری پلت فرم به هماهنگی که با شبکه.

آنها همچنین شامل گسترش دسترسی به پزشکی مهلت برنامه های خود را به مراقبت بهتر برای افرادی که نیاز به خدمات و عدم ثبات مسکن اما آیا با معیار برای بستری و مراقبت.

قهوه ای نپرسید که آیا ارزیابی مجدد تنظیم مقررات و دستورالعمل های پزشکی, مهلت ارائه دهندگان خواهد بود بخشی از این پیشنهاد.

پزشکی دولتی مدیر دانا Frescatore نتیجه این جلسه گفت که دولت می تواند رسیدن به اعضای تیم برای دریافت بازخورد در تمام طرح های پیشنهادی قبل از سومین و آخرین جلسه در 19 مارس در آلبانی.

در آن زمان اعضای تیم را آماده نهایی توصیه به دولت پیش از مارس 31 بودجه مهلت.

“ما می دانیم چقدر مهم است برای بیش از 6 میلیون نیویورکی” Frescatore گفت. —جنیفر هندرسون

Northwell مجموعه Covid-19 مرکز آزمون در نیو راشل


Northwell بهداشت ایجاد یک ماهواره مرکز آزمون در نیو راشل برای کمک به دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس جدید.

سلامت سیستم دریافت تاییدیه از دولت فدرال برای انجام تست خودکار آن را افزایش می دهد دولت ظرفیت برای پردازش نمونه های بیمار.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام جدید مرکز آزمون به عنوان او اعلام کرد صبح سه شنبه است که دولت را ایجاد مهار در منطقه در داخل یک مایل شعاع جوان اسرائیل از نیو راشل یک کنیسه که در آن چند نفر از اعضای جماعت حال تبدیل شدن به بیمار است.

فرماندار گفت: نه مدارس خواهد بود بسته در آن منطقه از جمله نیو راشل دبیرستان و Tuckahoe دبیرستان برای یک دوره دو هفته ای. سه مدارس خصوصی در خارج از منطقه که در آن دانش آموزان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 نیز بسته شده است.

“هنگامی که شما در حال برخورد با کاهش, شما باید برای مقابله با مسائل اجتماعی فاصله و چگونه مردم با هم جمع شده بودند و سعی کنید برای به حداقل رساندن که” دکتر هوارد Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز سه شنبه. “و یکی از مکان های که در آن مردم دور هم جمع است به خصوص سیستم مدرسه.”

فرماندار گفت: 173 نفر تست مثبت برای Covid-19 همانطور که از صبح روز سه شنبه با 108 مورد در شهرستان Westchester 36 در شهر نیویورک و 20 در لانگ آیلند. —جاناتان LaMantia

نمایشگاه بهداشت گسترش می یابد هزینه-شفافیت ارائه شده به مراقبت تسکینی


منهتن مبتنی بر عادلانه سلامت—مستقل غیر انتفاعی با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی هزینه شفافیت—روز سه شنبه راه اندازی جدید ابزار آنلاین برای مراقبت تسکینی.

ارائه خواهد شد اجازه می دهد به طور جدی و بیمار بیماران و مراقبان آنها به حرکت بالینی و هزینه اطلاعات را به کمک در روند مشترک تصمیم گیری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نمایشگاه بهداشت گفت. هر چند مشترک تصمیم گیری یافت شده است برای افزایش تعامل بیمار و کاهش هزینه های آن محدود شده است و عدم وجود هزینه داده برای تکمیل اطلاعات بالینی.

“من فکر می کنم که تصمیم گیری ابزار بخشی از این جریان پیوسته از شفافیت است که مردم به رسمیت شناخته شده است و بنابراین مهم برای پیشبرد تجربه بیمار در نظام سلامت گفت:” رابین Gelburd رئیس جمهور از نمایشگاه سلامت.

سازمان ابزار جدید برای مراقبت تسکینی نیز آمده که جمعیت افراد مسن در نیویورک و در سراسر کشور همچنان به رشد در بی سابقه, سرعت, Gelburd گفت. Crain’s خواهد شد بحث در مورد آینده ارشد مراقبت در سلامت آن اجلاس مارس 12.

ابزارهای جدید ارائه خواهد شد اطلاعات مربوط به دیالیز برای بیماران مبتلا به نارسایی کلیه و تغذیه, گزینه های هنگام بلع دشوار است و تنفس کمک. آنها در دسترس در سازمان, وب سایت رایگان است که با تمرکز بر کمک به مصرف کنندگان برآورد هزینه های معمولی از پزشکی و دندانپزشکی در منطقه جغرافیایی. هزینه داده برای مراقبت تسکینی در دسترس است در یک صفحه مجزا از اطلاعات بالینی را به حساب عاطفی حساسیت موضوع Gelburd گفت.

به عنوان بخشی از یک خلبان بودجه نیویورک, جامعه, اعتماد, ابزار ترکیب هزینه داده ها از نمایشگاه سلامت با تصمیم ایدز از EBSCO, اطلاعات, خدمات, شرکت تاسیس شده توسط دکتر Glyn Elwyn استاد در Geisel دانشکده پزشکی در کالج دارتموث است.

نمایشگاه بهداشت و درمان انتظار برای راه اندازی های اضافی به اشتراک گذاشته شده-ابزارهای تصمیم گیری در مناطق فراتر از مراقبت تسکینی به عنوان اوایل به عنوان در سه ماهه اول سال آینده. —J. H.

RubiconMD را افزایش می دهد $18M به رشد پلت فرم برای متخصص مشورت


RubiconMD ارائه می دهد که پزشکان راهی برای دسترسی به تخصص از متخصصان می گوید: آن مطرح شده است و 18 میلیون دلار در یک سری C بودجه دور به گسترش محصولات جدید برای پزشکان مراقبت های اولیه.

تامین مالی منجر شد توسط دیرفیلد مدیریت با مشارکت از Optum سرمایه گذاری HLM سرمایه گذاری شرکای خط آب سرمایه گذاری و میراث فرهنگی ارائه دهنده شبکه است. RubiconMD مطرح شده در مورد 40 میلیون دلار پس از آن تاسیس شد در سال 2013.

محصول این شرکت اجازه می دهد تا پزشکان برای دریافت به موقع مشاوره از همکاران در بیش از 120 تخصص. این اجازه می دهد تا بیماران در مناطق دور افتاده و یا مکان های که در آن زمان انتظار برای متخصص قرار ملاقات می تواند در طول هفته یا ماه برای دریافت مراقبت های پزشکی برای مراقبت های پیچیده.

RubiconMD است که در حال حاضر در 37 متحده و آثار با هزاران نفر از پزشکان است. مشتریان خود هستند پزشک شیوه های درگیر در مبتنی بر ارزش پرداخت بیمه درمانی. حدود 50 نفر در آن سوهو ،

این بودجه جدید اجازه خواهد داد که این شرکت برای گسترش بیشتر گفت: گیل Addoاز بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت RubiconMD

“ما در حال اضافه کردن منابع در طرف تجاری—بازاریابی و فروش—قادر به نگه داشتن سرعت با تقاضای ما شاهد برای eConsult,” او گفت:. “ما سرمایه گذاری در گرفتن داده های ما به ارائه اضافی ارائه شده برای حمایت از پزشکان مراقبت های اولیه.

دکتر جولیان هریس یک شریک در دیرفیلد و یک پزشک مراقبت های اولیه گفت: RubiconMD کمک به پزشکان و حرکت به سوی مبتنی بر ارزش پرداخت. هریس است که برای پیوستن به هیئت RubiconMD به عنوان بخشی از سرمایه گذاری. —جاناتان LaMantia

در یک نگاه


مواد مخدر محاکمه: نیویورک محاکمه در برابر متعدد مصرف کنندگان و distributers مجموعه ای برای شروع 20 مارس به تعویق خواهد افتاد با توجه به خطر مداوم در ارتباط با رمان coronavirus. “هنگامی که تهدید COVID-19 می میرد پایین کشنده طرح مرتکب شده توسط این شرکت ها ارائه خواهد شد در دادگاه باز گذاشته و لخت قبل از مردم آمریکا” نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به برگزاری هر یک از این شرکت ها مسئول نقش خود را در مواد مخدر بحران ادامه خواهد داد و مبارزه برای عدالت برای قربانیان است.”

CORONAVIRUS: لارنس Garbuz جدید راشل وکیل بود که در دوم نیویورکر مبتلا Covid-19 بود در نیویورک–پروتستان/لارنس در بیمارستان Bronxville به مدت چهار روز با یک مورد مشکوک به پنومونی قبل از بیماری شناخته شده به عنوان جدید coronavirus نیویورک تایمز گزارش داد.

رویداد به تعویق افتاد: انجمن قلب آمریکا گفت: آن بروید قرمز برای زنان ناهار در مارس 13 خواهد بود موکول به دلیل نگرانی در مورد Covid-19. “ایمنی از مهمانان ما در رویدادهای ما در سراسر کشور شده است و ادامه خواهد داد به ما اولویت” این انجمن در بیانیه ای گفت.

CORONAVIRUS رادیو: SiriusXM دکتر رادیویی و NYU Langone سلامت ایجاد کرده اند 24/7 کانال اختصاص داده شده به پوشش جدید کروناویروس در رادیو ماهواره ای خدمات کانال 121. ایستگاه هوا خواهد برنامه نویسی برجسته از دکتر رادیویی اجرا می شود که برنامه های led توسط پزشکان در NYU Langone.

اصلاح: به 32BJ سلامت صندوق با همکاری هشت بیمارستان های محلی در زایمان مراقبت. تعدادی از بیمارستان های شرکت کننده بود misstated در نسخه قبلی از مارس 10 مقاله “اتحادیه نفع صندوق میدارد هشت بیمارستان ها به عنوان شرکای در زایمان مراقبت است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>