دیرین سنگ کوچک بوتیک بسته شدن درهای خود را

Category: آرکانساس Comments: No comments

دیرین سنگ کوچک بوتیک فاینستاین خواهد بود بسته شدن درهای خود را به طور دائم با توجه به یک ایمیل ارسال سه شنبه از صاحب فروشگاه جیل Ricciardone و خطاب به “همه ما فاینستاین دوستان و خانواده.”

“بعد از جستجوی روح ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای بستن درهای ما به طور دائم” Ricciardone نوشت. “ما شده اند در کسب و کار برای بیش از 63 سال و من شده اند خوشا به صرف گذشته 30 از آنها کار کردن در کنار مادرم. ما بسیار سپاسگزار برای هر یک از شما. آن شده است یک لذت و افتخار به کار با همه شما و ما شده اند فروتن پشتیبانی خود را نه تنها در این چند روز اما در طول سال.”

Ricciardone اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی, برای شروع, فروش, موجود, موجودی. “ما پیش بینی این را چند ماه پس لطفا نگران نباشید اگر شما آیتم های ما در حال برگزاری برای شما” او مطمئن است. در ضمن کسانی که در انتظار ویژه-سفارش لباس ارائه خواهد شد با تحویل اطلاعات به عنوان به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود. و ذخیره کالا و خدمات را هنوز هم در دسترس را به مشتریان از طریق حضوری و یا الکترونیکی قرار ملاقات. “Curbside سرویس حمل و نقل رایگان و افتخاری خانه تحویل نیز در دسترس” Ricciardone اضافه شده است.

فاینستاین را در واقع 5600 Kavanaugh بلوار در ارتفاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>