غارت و بیس بال خفاش ها: فروشنده توصیف نامحدود سرقت پس از حکومت نظامی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سازمان مجهز و بی پروایی نشان دادن غارتگران در زمان استفاده از ضعف پلیس بودند که پریشان جورج فلوید اعتراض به غارت کردن منهتن فروشنده.

“من نمی خواهد آنها را غارتگران است. آنها جنایتکاران” گفت: Avi Kaner صاحب مورتون ویلیامز. “آنها می دانند که دقیقا چه می خواهند به هدف: فروشگاه های گران قیمت آنها می توانید به. و آنها می دانند که دقیقا چه چیزی را سرقت و آنها را به چیزهایی که آنها می توانید فروش.”


یک مورتون Williams, شراب و مشروب فروشی در Kips Bay و سه دآگوستینو سوپر مارکت های شهر ضربه شد.

Kaner توصیف آنچه که او به نام “یک premeditative سرقت” آغاز شد که در مدت کوتاهی پس از ساعت 3 صبح امنیتی فیلم نشان داد غارتگران در آوردن ابزار قدرت برای شکستن درب جلو و وقتی که کار نمی کند, با استفاده از بیس بال خفاش ها برای شکستن از طریق ضخیم paned شیشه ای, او گفت:.

“این بود عمد و سرقت است. این نبود مسالمت آمیز معترضان را” صاحب کسب و کار گفت.

پس از غارتگران فرار کرد با مجموعه ای از گران قیمت شراب و ارواح Kaner گفت: پلیس وارد یک بیت اما هنگامی که آنها به سمت چپ بیشتر مردم به سرقت اضافی کالا.

“پلیس در حال ضعف است. همانطور که از 9:30 صبح آنها تا به حال بازگشت به فروشگاه” او گفت:. “خوشبختانه آنها نمی شکستن به سوپر مارکت درب بعدی.”

نیکلاس d’agostino سوم گفت: سه خانواده اسم سوپر مارکت ها بودند شکسته و آسیب دیده است. او در توصیف یک فروشگاه در خیابان 38 و سوم خیابان بازمانده اقدام به شکستن اما دو فروشگاه دیگر یکی در دانشگاه محل در نزدیکی واشنگتن مربع پارک و دیگری در 24 خیابان و نهم خیابان بودند هم شکسته و خود را ثبت غارت شد.

“این منصفانه نیست. من از افرادی که از طریق کار Covid و در معرض خطر زندگی خود را در حال حاضر باید ترس از این مزخرف” دآگوستینو سوپر مارکت های زنجیره ای مالک گفت. “من نمی توانید ببینید که چرا شهردار نمی خواهند گارد ملی در اینجا. به نظر می رسد مانند آن را در بدن به دریافت این به متوقف شود.”

Kaner تاسف درک فقدان رهبری از شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

“این غم برای دیدن شهر ما سقوط به چنین هرج و مرج و هرج و مرج” او گفت:. “من آرزو می کنم ما در حال قوی تر رهبری برای آمدن به شدت در برابر این جنایتکاران.”

Kaner و d’agostino هر اشاره کرد برای حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و مخالفت با خشونت پلیس ثبت شده در تصویری از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در جورج فلوید گردن.

“نگاهی به معترضان مسالمت آمیز; به نظر من آنها بسیار مطلوب است. این چیزی است که امریکا در مورد” توضیح Kaner که در مقایسه با بی عدالتی به آمریکایی های آفریقایی تبار به چه یهودی آلمانی ها رنج می برد و در دهه 1930 آلمان نازی است.

“من فکر می کنم به دهه 1930 و دهه 1920 در آلمان و تصور کنید که اگر مردم اعتراض کردند و سپس در برابر آزار و اذیت مردم یهودی” Kaner ادامه داد. “هرگاه بی عدالتی ما تحسین تظاهرات مسالمت آمیز و تظاهرات اما متاسفانه سارقان و اراذل و اوباش را به استفاده از موقعیت های که در آن پلیس در حال گسترش نازک است.”

D’agostino ایستاده بود با معترضان مسالمت آمیز اما او ابراز نگرانی از افزایش نامحدود غارت این چند روز در یک ردیف.

“تظاهرات در طول روز را کامل حس” d’agostino گفت: با توجه به کشتار وحشتناک در مینیاپولیس اما شکستن به فروشگاه “بی معنی است.”

“من نمی توانم فکر می کنم آنچه که آنها در حال تلاش برای به انجام رساندن” d’agostino گفت. “آنها در تلاش به کل کشور پایین؟”

بیش از تمرکز بر فردی خود را به فروشگاه های مواد غذایی صاحبان ابراز نگرانی کرد که شهر نیویورک را به تصویر می تواند رنج می برند آسیب پایدار اگر شورش و غارت نیست quelled به زودی.

“بزرگترین ترس من این است این شهر در حال حاضر خالی از دلیل Covid. من فقط می ترسم که در حال رفتن به می خواهید به آمده به عقب در اینجا” d’agostino گفت. “چند سال است که آن رفتن به ما را به بهبود می یابند؟”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>