غارت مریخ تظاهرات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زمانی که غارتگران تحمیل $25,000 ارزش آسیب در فوردهام جاده نمای دیانا چوبی گفت: پلیس ایستاده بود و تماشا می کردند.

“NYPD به معنای واقعی کلمه بود—وقتی که من می گویند ایستاده وجود دارد بدون نیاز به مبالغه. آنها در حال حرکت گفت:” چوبی که با همکاری صاحب عبور راه مدرسه رانندگی است.

پلیس نشسته اند در نزدیکی او گفت:.


“آنها خیلی به ما گفت:” شما بچه ها باید محافظت فروشگاه خود را قبل از این اتفاق افتاده است'” چوبی گفت.

او و خانواده اش تا به حال قرار دادن یک علامت در فروشگاه پنجره قبل از ژوئن 1 غارت: “این دومینیکن متعلق به کسب و کار است.”

پلیس کاهش یافته است به نظر در مورد صاحب کسب و کار هزینه.

همانطور که از جمعه گذشته 631 غارت و خرابکاری شکایت سراسر شهر بود شده بود زمینه با بخش.

در نهایت این شهرستان reined در غارت پس از یک هفته ناآرامی.


بسیاری mom-and-pop فروشگاه هنوز هم احساس می کنم گرفتار در crossfires از ناآرامی. و بازیابی پر هزینه است.

الفبای شهر, آبجو شرکت ، کوچک شرق روستای فروشگاه رنج می برد $2,000 در آسیب و سرقت است. عاملان سرقت پول نقد, جو دو سر و شیر و آب پرتقال—اما عجیب هیچ آبجو. این هنر و صنعت آبجو فروشگاه تا به حال به ماندن بسته به روز در حال انتظار برای دریافت گزارش پلیس آن نیاز به فایل ادعا بیمه.

وزارت امور خارجه: خدمات مالی, اما پا در روز پنج شنبه به صرف گزارش پلیس نیاز است.

صاحبان تخریب و غارت مغازه ها در سوهو غرب ایجاد کرد و Midtown با انتقاد از غارتگران را متهم کرده که آنها را از بهره برداری از لحظه ای. گفت: برخی از آسیب آنها از دیدن خواهد تاخیر آنها از بازگشایی بعد از Covid-19 دیگر بحران این شهرستان مواجه شد قبل از جورج فلوید مرگ را لرزاند ملت است.

در پاسخ به شهردار, بیل د Blasio راه اندازی یک صندوق برای برانکس کسب و کار است که به 10.000 دلار کمک مالی به فروشگاه های آسیب دیده توسط غارتگران است.

پس از ژوئن 1 غارت پلیس دستگیر حدود 700 در ارتباط با غارت و حمله به افسران کمیسر درموت شیا گفت. علاوه بر de Blasio نقل مکان کرد تا در این شهر مقررات منع رفت و آمد تا 8 بعد از ظهر حرکت می کند که ریشه در مقیاس بزرگ حملات اگر چه درگیری با پلیس انجامید.

صدمه زدن به اموال منحرف از پیام در دست رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: بارها و بارها.

“هنگامی که شما در حال خشونت آمیز آن را ایجاد یک قربانی به تغییر سرزنش,” او گفت:.

اما برخی از کسب و کار را ببینید غارت بیشتر به عنوان یک موضوع پیچیده است.

“من موافق نیستم با سرقت از هر نوع” گفت: Tiecha مریت صاحب بوش دکتر نوار آب میوه و رئیس جمهور از Tompkins خیابان تجار انجمن در بدفورد-Stuyvesant.

اما غارتگران که هدف این کشور از بزرگترین شرکت های, او گفت:, ممکن است تلاش برای به دست آوردن این کشور با توجه به موضوع آنها خاموش شده اند در دهه مریت گفت.

“اگر آنها از بین بردن macy’s و مسائل” او گفت: “این را به توجه ملی.”

“هنگامی که شرکت های بزرگ امریکا شروع به دیدن همه چیز خود را نابود و آنها در حال رفتن به شروع به فراخوانی سیاستمداران” مریت گفت. “سوال من این است, ‘OK اگر اعتراض صلح آمیز خواهد آن را به دست آورده اند به همان اندازه ملی و توجه در سراسر جهان?'”


یک صد و نود شهر بزرگترین کسب و کار از جمله میسی به قلم یک نامه از طریق مشارکت برای نیویورک حمایت از اعتراضات اما محکومیت غارتگران است.

“هنگامی که یک رویداد عمومی در امتداد خطوط از کشتن جورج فلوید رخ می دهد ما باید همیشه بر این باور بودند که صدای جمعی از جامعه کسب و کار نیاز به بخشی از اعتراض عمومی برای تغییر” گفت: کتی Wylde رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی که متشکل از مدیران اجرائی از شهر نوک شرکت های بزرگ و شرکت های سرمایه گذاری.

نیویورک-بر اساس Warner Music Group اهدا 100 میلیون دلار به عدالت اجتماعی سازمان ها در نور از تظاهرات.

در حالی که برخی از انتقاد NYPD پاسخ در زمان به عنوان بیش از حد تهاجمی شهردار گفته است که این عملیات با موفقیت نشان داد “فوق العاده ای داری” در هفته گذشته.

NYPD نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد پاسخ خود را.

کومو هزینههای NYPD در اوایل هفته گذشته برای نه تهاجمی بودن به اندازه کافی در غارتگران است.


“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” کومو گفت: سه شنبه گذشته.

تخریب اتفاق افتاده همان شب کومو و د Blasio تحمیل اولین حکومت نظامی در این شهر در بیش از 50 سال و دو برابر پلیس با حضور در زمین است.

“این یک رسوایی” فرماندار اضافه شده است. او بعد از آن سعی کردم به راه رفتن خود را به انتقاد از پلیس.

در نور از تظاهرات حسابرسی اسکات استرینگر این شهر بالای مالی ناظر نامیده می شود در د Blasio به کاهش بودجه پلیس از نزدیک به 6 میلیارد دلار با 1.1 میلیارد دلار در چهار سال آینده.

شهروندان بودجه کمیسیون پشتیبانی از کاهش مالی در زمینه های متعدد اعضای شورای شهر به عقب کاهش سیاسی و مالی ،

اما این یک حرکت de Blasio هرگز مایل به قبل از. او افزایش یافته است و پلیس در بودجه هر سال است. هفته گذشته گفت: کاهش ساخته خواهد شد تنها به دلیل بحران مالی نه به عنوان یک بیانیه سیاسی یا سیاست تغییر دهید.

او شعارهای منتقل یکشنبه هنگامی که او گفت که او در واقع کاهش NYPD بودجه برای سال آینده. بدون ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه بزرگ است که قطع خواهد بود گفت: “reallocate پول به جوانان و خدمات اجتماعی

“شهردار زندگی در ترس از NYPD آن کمیسر پلیس و اتحادیه های” ملکه عضو شورای روری Lancman, که سر سیستم قضایی کمیته گفت.

کافی بودجه کمی به تجهیز این بخش برای پاسخ به فروشگاه غارت شب 30 مه و ژوئن 1 Lancman, گفت:.

شهردار اما در دفاع از این گروه پاسخ به عنوان یک روشنفکر قالب اجرای قانون است.

“کار ما بود که به مردم نشان می دهد که پلیس خواهد بود مهار شده اما هنوز هم موثر” شهردار گفت. “کار ما بود برای کشف کردن استراتژی است که کار می کنند. … ما تا به حال به اعتصاب تعادل.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>