لس آنجلس متحد, Mattel, Baby2Baby و Teamsters با هم کار کنند برای حمایت از دانش آموزان و خانواده ها بیشترین نیاز

Category: وب وایر Comments: No comments

لس آنجلس Unified School District, بزرگترین مدرسه در منطقه کالیفرنیا و دومین در کشور امروز اعلام کرد که ماتل (NASDAQ: MAT) اهدا کرده است, اسباب بازی و لوازم هنری به کودکان به عنوان بخشی از لس آنجلس واحد است “لا دانشجویان بیشترین نیاز به” خیریه تلاش است. Baby2Baby ارائه شده خانواده ها با پوشک بچه دستمال مرطوب کودک مواد غذایی و پتو و Teamsters Local 572 کار می کرد از طریق شب به تحویل موارد بسیار ضروری به دانش آموزان و خانواده ها در لس آنجلس متحد را گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز.

“ماموریت ما در لس آنجلس یکپارچه است برای کمک به دانش آموزان در یادگیری و حمایت از دانش آموزان و خانواده ها بیشترین نیاز” گفت: لس آنجلس متحد سرپرست Austin Beutner. “چهره کودکان به عنوان آنها دریافت یک اسباب بازی جدید به یاد همه ما چقدر مهم است که در طول این سخت ترین زمان برای ایجاد حس ثبات و حتی چند لحظه از شادی در زندگی کسانی که به ما خدمت می کنند.”

پس از بسته شدن مدارس با توجه به پتانسیل گسترش coronavirus لس آنجلس متحد کار کرده است برای کمک به تقریبا 700,000 دانش آموزان تقریبا 80 درصد از آنها از خانواده ها در فقر زندگی می کنند. کودکان و خانواده های آنها ارائه دو وعده غذا در هر روز هفته در گرفتن و رفتن به مراکز حصول اطمینان از دانش آموزان دریافت وعده های غذایی مغذی در حالی که مدارس تعطیل هستند. امروز لس آنجلس یکپارچه در خدمت 374,052 وعده های غذایی و کمک به مردم بیش از هر بانک مواد غذایی در کشور است.

تعهد به کمک به دانش آموزان و خانواده های نیازمند از یک وعده غذایی چیزی است که همه از این همکاران با هم.

“ماتل ماموریت برای ایجاد محصولات نوآورانه و تجربه است که الهام بخش سرگرمی و توسعه کودکان از طریق بازی. در هیچ زمان و در 75 سال سابقه این ماموریت شده است حیاتی تر از زمانی که مدارس سراسر کشور بسته باقی می ماند در حالی که والدین و مراقبان و مربیان به دنبال راه های جدید برای تشویق کودکان به ادامه برای رسیدن به پتانسیل کامل خود گفت:” Ynon Kreiz رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ماتل. “ما ماموریت شرکت در حال حاضر تبدیل به یک ماموریت مشترک با خانواده ها در سراسر کشور است. در نظر گرفتن این فرصت را به ارائه آنچه به ما امید اضافه خواهد شد منابع از شادی و آرامش برای کودکان در سراسر لس آنجلس Unified School District که با تکیه بر گرفتن و رفتن به سایت های خود را برای وعده های غذایی و سایر ضروریات است که بازتابی از ما گسترده تر تعهد به دادن به جوامع ما. ما درود می فرستم مربیان و پدر و مادر و مراقبان که در حال تلاش برای نگه دارید تا ارواح از کودکان با وجود عدم قطعیت همه ما و ما آنها را می خواهید به می دانم که Mattel می ایستد و با آنها در این تلاش است.”

“ما کار کرده اند با لس آنجلس متحد برای سال های بسیاری و در این زمان است که حتی بیشتر مهم است” گفت: Baby2Baby شرکت رئیس جمهور نورا دادند و کلی سایر Patricof. “در حالی که کارکنان خود را با این نسخهها کار خستگی ناپذیر به مواد غذایی در دسترس دهها هزار نفر از دانش آموزان کم درآمد ما در اینجا به ارائه ملزومات اولیه این است که این فرزندان شایسته فراتر از وعده های غذایی از جمله پوشک دستمال مرطوب بهداشت ، ما سپاسگزار به فرصت برای توزیع این ضرورت بهتر است که اجازه می دهد این خانواده ها برای حفظ خود چراغ و پرداخت اجاره خود را در طول این زمان بی سابقه.”

“ما خوشحال می شود بخشی از تیم در حال کار برای حمایت از دانش آموزان و خانواده ها بیشترین نیاز” گفت: ریک میدلتون, منشی/خزانه دار برای Teamsters Local 572. “ما اعضای ایستاده با تمام کسانی که کار سخت را به وعده های غذایی و لوازم مورد نیاز به دانش آموزان ما و جوامع است.”

هنرمندان خلاق آژانس جهانی نیروگاه در ارتباط با مردم و ایده ها را فراهم می کند pro bono خدمات به سرپرست Beutner و لس آنجلس متحد و کمک به تسهیل کمک مالی از ماتل. Teamsters Local 572 اهدا وقت خود را و تجهیزات به انتخاب کنید تا کمک های مالی و سازماندهی و تحویل اقلام به همه 64 گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز.

Baby2Baby ارائه شده خانواده ها با هزاران نفر از پوشک دستمال مرطوب کودک مواد غذایی کیسه و پتو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>