عشق لطمه می زند و عشق زخم اما عشق ارزان تر از هم اتاقی.

برای نیویورک, دو فاک, در حصار در مورد مسکن هم اطلاعات جدید ممکن است متقاعد کردن آنها را به جهش.

معمولی زن و شوهر که cohabitates در شهر نیویورک می تواند به صرفه جویی در حدود 15.000 دلار برای هر نفر به صورت متوسط قیمت یک آپارتمان یک خوابه سراسر شهر بود—که 30.000 دلار در هر زن و شوهر با توجه به تحقیقات جدید از StreetEasy.


محله منهتن در صدر را به عنوان قصبه که در آن زوج ها می ترین عملکرد سالانه صرفه جویی سالانه تخفیف از $38,400 هر زن و شوهر است. بروکلین و پس از مدت کوتاهی با صرفه جویی سالانه $27 ، 000 در هر زن و شوهر و ملکه در آمد سوم با صرفه جویی سالانه $22,800 هر زن و شوهر است.

اما صرفه جویی بیشتر در اجاره نمی کند فقط به این معنی پول بیشتر در یک مستاجر جیب. آن را نیز قرار می دهد بیشتر محله های در دسترس در حالی که در همان بودجه است.

افرادی که در حرکت با یک شریک می تواند به طور معمول به گسترش دامنه خود را از محل به محلات مرکزی مانند فوقانی سمت غرب و شهر لانگ آیلند با توجه به StreetEasy.

البته گران تر از آپارتمان یک فرد بیشتر موجب صرفه جویی های به اشتراک گذاری با دیگر قابل توجه است.

در محله ترایبکا که در آن متوسط قیمت یک آپارتمان یک خوابه است $4,795 افراد می تواند عملکرد به $28,770 در صرفه جویی زمانی که آنها زندگی می کنند با یک شریک.

کسانی که چشمان خود را در منهتن می توانید نگاهی به محله در منهتن بالا از جمله واشنگتن ارتفاعات که در آن متوسط قیمت یک آپارتمان یک خوابه است $1,850 و بازده $11,100 در پس انداز هر زن و شوهر و همیلتون ارتفاعات است که عملکرد دانه فقط تحت 12000 دلار در پس انداز هر زن و شوهر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im