پایین تر موارد در 4 متحده افزایش امید 2nd اوج

نیویورک — در حالی که مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا در حال نصب و کارشناسان بهداشت عمومی در حال دیدن یک سوسو زدن از خبر خوب: یک دوم افزایش موارد تایید شده به نظر می رسد درست کردن.

دانشمندان هشدار می دهند که روند رانده است چهار بزرگ سخت ضربه مکان — آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس — و این موارد در حال افزایش است که نزدیک به 30 کشور در همه, با شیوع را مرکز ثقل به ظاهر تغییر از کمربند خورشید به سمت غرب میانه.

بر اساس هفت روز نورد متوسط روزانه موارد از کروناویروس در آمریکا کاهش یافت و از 67,317 در تاریخ 22 ژوئیه به 65,266 روز چهارشنبه با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز. است که کاهش در حدود 3 درصد است.

محققان ترجیح می دهند برای دیدن دو هفته از داده ها در جهتی می گویند که آیا یک روند واقعی است. “اما من فکر می کنم آن است که واقعی بله” گفت: ایرا Longini یک دانشگاه فلوریدا biostatistician شده است که ردیابی coronavirus شده است و منبع بیماری پیش بینی استفاده می شود توسط دولت است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

آسوشیتد پرس در بر داشت که هفت روز نورد متوسط برای موارد جدید plateaued بیش از دو هفته در کالیفرنیا و کاهش در آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

این روند در آریزونا و تگزاس و فلوریدا هستند “شروع به خم شدن منحنی کمی گفت:” جنیفر Nuzzo یک دانشگاه جانز هاپکینز بهداشت عمومی محقق. این کشورها به همراه کالیفرنیا شده اند ریختن تعداد زیادی از موارد هر روز به ملی شمارش. بنابراین هنگامی که آن مکان را پیشرفت کل کشور به نظر می رسد بهتر است, او گفت:.

همچنین در یکی دیگر ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, درصد از آزمون است که در حال آمدن به عقب مثبت برای این ویروس در سراسر ایالات متحده کاهش یافته و از میانگین 8.5 درصد به 7.8 درصد در طول هفته گذشته.

برخی از کارشناسان تعجب می کنم که آیا آشکار caseload بهبود خواهد ماند. این نیز روشن نیست که مرگ و میر خواهد شد شروع به پایین رفتن. Covid-19 مرگ و میر حرکت نمی کند در قدم اهسته با عفونت منحنی به این دلیل ساده که می توانید آن را هفته به بیمار و مرگ ناشی از ویروس است.

گالری: Coronavirus صحنه 7-30-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/731covid/]

همانطور که برای آینده “من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی,” دکتر گفت: Anthony Fauci ملی عفونی-بیماری های متخصص.

این ویروس تاکنون بیش از 151,000 زندگی در ایالات متحده بالاترین مرگ و میر در جهان, به علاوه بیش از 669,000 دیگران در سراسر جهان.

طی هفته گذشته متوسط تعداد مرگ و میر در هر روز در ایالات متحده با صعود بیش از 25 درصد از 843 به 1,057. فلوریدا به گزارش روز پنج شنبه 253 مرگ و میر بیشتر تنظیم آن سوم-مستقیم تک روز رکورد. تعداد تایید عفونت در سراسر کشور را در صدر 4.4 میلیون نفر است.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خبرنگاران صحبت کرد پس از تماشای اندازی مریخ در Meritt جزیره و خواسته شده بود در مورد جمعیت زیادی جمع آوری به تماشای پرتاب بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک.

“دستورالعمل های ما شده اند که فاصله فیزیکی مهم است, بسته پایدار تماس با چیزی است که بهترین مکانیسم برای انتقال ویروس” DeSantis گفت: قبل از بلند کردن یک ماسک. “اگر شما نمی توانید حفظ فاصله فیزیکی با پوشیدن ماسک, این ممکن است قادر به متوقف کردن برخی از قطرات است. آن را متوقف نمی شود همه آنها را.”

DeSantis است صادر ایالت ماسک قیمومیت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=kYJ5rh-QXQo]

میانه GIRDS

با وقوع گرمایش در میانه دموکراتیک فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers دستور ماسک های فرسوده در سطح ایالت به دلیل افزایش موارد پیوستن به برخی از 30 کشورهای دیگر گرفته اند که از جمله اقدامات است.

Evers اعلام جدید بهداشت عمومی اورژانس و دستور داد که با پوشیدن ماسک برای هر کسی که در سن 5 سالگی و با شروع روز شنبه برای فضاهای محصور به جز یک فرد در خانه. سفارش جدید نیز به فضای کافه ها و رستوران ها به جز زمانی که مردم در حال خوردن یا نوشیدن.

هر کسی که نقض سفارش خواهد بود موضوع را به 200 دلار خوب است. منظور این است که برنامه ریزی شده بود در نیروی تا سپتامبر. 28.

جمهوری خواه مجلس سخنران رابین Vos گفت که او مخالف یک ایالت قیمومیت اما او نشان داد که او نمی خواهد شکایت به آن را متوقف کند مانند او “امن تر در خانه” سفارش.

“قطعا وجود دارد قانون اساسی سوالات در اینجا” Vos گفت. “من انتظار می رود چالش های قانونی از گروه های شهروند.”

ویسکانسین تا به حال بیش از 52,000 تایید موارد coronavirus و 919 مرگ و میر ناشی از covid-19 پس از همه گیر آغاز شده است.

آخرین موج در موارد آشکار شد در ماه ژوئن در هفته متحده پس از شروع بازگشایی پس از یک انفجار مرگبار از موارد در داخل و اطراف شهر نیویورک در اوایل بهار است. روزانه مورد شمارش رز به 70,000 یا بیشتر در اوایل این ماه. مرگ و میر بیش از حد شروع به صعود به شدت پس از یک تاخیر چند هفته.

برخی از محققان بر این باورند که اخیر درست کردن نتیجه مردم بیشتر استقبال اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

“من فکر می کنم بسیاری از این افراد با پوشیدن ماسک زیرا آنها ترس” Longini گفت.

اما دکتر علی خان رئیس دانشگاه نبراسکا دانشکده بهداشت عمومی گفت: این روند نیز می تواند به دلیل طبیعی پویایی ویروس است که دانشمندان هنوز نمی دانند.

بدون قوی تست و دیگر اقدامات برای حفظ این ویروس در بررسی یک سوم اوج ممکن است — و یا حتی به احتمال زیاد — با توجه به این که تنها حدود 10 درصد از آمریکایی ها آلوده شده اند تا کنون ، و وجود دارد هیچ دلیلی برای باور به اوج نمی تواند بزرگتر از دو.

“این بیماری ادامه خواهد داد به لی لی در اطراف تا زمانی که آن را می یابد tinder — افراد مستعد — مانند هر آتش خوب گفت:” خان سابق بالا عفونی-بیماری های شیوع محقق در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Fauci گفت: “تا حدودی آرامش” های اخیر فلات. اما تثبیت موارد در حدود 60,000 است “هنوز هم در سطح بسیار بالا است.” او گفت: او همچنین نگران افزایش درصد آزمون آینده مثبت در ایالات اوهایو و کنتاکی تنسی و ایندیانا است.

“این یک علامت هشدار دهنده است که شما ممکن است از دیدن یک موج” Fauci گفت. “آنها واقعا به پرش بیش از همه است.”

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

قانونگذار بیماری

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار علنا شناور ایده به تأخیر انداختن Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری در گیر و هشدار داد که افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند منجر به تقلب. مفهوم فرار به فوری مقاومت از جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان.

در ضمن سخنران نانسی پلوسی و کنگره مقامات صادر گسترده جدید ماسک الزامات چهارشنبه پس از جمهوریخواه تگزاس در کنگره کابل, 66, آزمایش مثبت برای coronavirus.

پلوسی گفت: همه اعضای خانه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام رای گیری در اتاق طبقه و یک ارائه خواهد شد اگر کسی فراموش می کند. چند ساعت بعد به خانه گروهبان-در-آغوش و کاپیتول بالا پزشک صادر سفارش نیاز به ماسک داخل خانه ساختمان های اداری با چند استثنا. که دستور به اثر رفت و در ساعت 8 صبح روز شنبه.

پلوسی گفت: شکست به پوشیدن ماسک بر روی کف خانه است “جدی نقض ادب” که برای کاربران می تواند برداشته از اتاق. کاربران قادر خواهد بود به طور موقت حذف ماسک خود را در حالی که صحبت کردن ، در خانه, ساختمان های اداری, مردم, می توانید آنها را به خوردن و نوشیدن و مصاحبه میان چند دیگر شرایط خاص.

Gohmert آزمایش مثبت فقط قبل از او برنامه ریزی شده برای سفر به خانه خود را دولت با رئیس جمهور چهارشنبه. او مجبور به انصراف از برنامه های خود را و بلافاصله با انتقاد توسط همکاران برای همیشه با پوشیدن ماسک. “خودخواه عمل” یک نماینده مجلس گفت.

هشت دوره مجلس Gohmert شرکت در کمیته قضایی مجلس جلسه روز شنبه که در آن دادستان کل ویلیام بر شهادت. قبل از شنیدن Gohmert دیده می شد با نزدیک شدن به اتاق جلسه پشت بار و نه انسان با پوشیدن ماسک.

Gohmert نیز رای دادند در خانه کف سه شنبه و با حضور در خانه, طبیعی, منابع, جلسه کمیته, که در آن یک عضو هیات sat, از پشت او را در افتا به عنوان او صحبت کرد بدون ماسک. رئیس این کمیته دموکراتیک تشکر. رائول Grijalva آریزونا گفت که خود قرنطینه.

“در ضمن من با برنامه کار و زندگی کارمندان من مختل,” Grijalva گفت. “این ناشی از یک خودخواهانه عمل توسط آقای Gohmert که فقط یک عضو کنگره است.”

کشورهای دیگر

انگلستان دچار گسترده تر شیوع کروناویروس از همسایگان اروپایی و بيشترين سطح بیش از حد مرگ و میر در این بیماری همه گیر با توجه به تجزیه و تحلیل بیش از 20 کشور پنجشنبه منتشر شد توسط انگلستان اداره ملی آمار.

مرگ و میر بیش از حد یک اصطلاح مورد استفاده در بهداشت عمومی برای اشاره به تعداد مرگ و میر بالاتر از آنچه بود که انتظار می رود تحت عنوان “عادی” شرایط.

اسپانیا تا به حال در اروپا کمترین ملی و میر اوج با مرگ و میر در آغاز مارس افزایش 138.5 درصد بالاتر از میانگین پنج ساله تقریبا 2½ برابر تعداد معمول با توجه به تجزیه و تحلیل آمار و ارقام از مقامات اروپایی و اتحادیه اروپا آمار آژانس Eurostat.

انگلستان بود دوم بالاترین قله با مرگ و میر بیش از حد خونتان به بیش از دو برابر متوسط 107.6% در اواسط ماه آوریل است. انگلستان نیز تا به حال بزرگترین کلی افزایش و طولانی ترین مدت مستمر مرگ و میر بیش از حد از کشورهای مقایسه شده است.

در پایان ممکن است تجمعی مرگ و مير در انگلستان بود 7.55% بالاتر از میانگین پنج ساله است. اسپانیا دوم شد و با 6.65% مرگ و میر بیشتر از حد معمول.

بزرگترین منطقه ای خوشه در مرکزی اسپانیا و ایتالیا. در برگامو, ایتالیا, نرخ مرگ و میر در ماه مارس رسید 847.7% بالاتر از میانگین پنج ساله است.

بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می ایستد در بیش از 46,000 سوم-بیشترین تعداد در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت می گوید: وجود خواهد داشت یک تحقیقات مستقل چرا انگلستان تا به حال چنین مرگ و میر.

پنجشنبه خواسته در مورد نرخ مرگ و جانسون گفت: “این کشور تا به حال یک موفقیت عظیم در حال حاضر در کاهش تعداد کسانی که مرگ غم انگیز” و از مردم خواست تا مراقب باشند در مورد حفظ اجتماعی فاصله.

در فرانسه coronavirus عفونت رای تقریبا دو برابر بیش از گذشته سه هفته نیاز به “سریع و قابل ملاحظه تلاش” شامل این افزایش با توجه به کشور آژانس بهداشت عمومی.

تعداد موارد جدید در فرانسه در حال افزایش است بیش از 1000 روز و گسترش شتاب این هفته آژانس در بیانیه ای گفت. متوسط هفتگی عفونت رای به شروع به پریدن کرد 10.2 مورد در هر 100,000 نفر افزایش 78 ٪ در مقایسه با سه هفته پیش. که در صدر “هوشیاری آستانه” از 10 مورد در هر 100,000.

گردهمایی تابستان با خانواده و دوستان و همچنین رویدادهای فرهنگی و جشنواره ها به خصوص در معرض خطر تبدیل شدن به ویروس-گسترش حوادث آژانس گفت. تعداد موارد تایید شده توسط 1,377 در روز پنج شنبه.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط مایک Stobbe نیکی Forster, Alan فرهم, Adriana گومز Licon برندان فررینگتن اسکات بائر جیل بی قانون و مری کلر Jalonick از آسوشیتد پرس; و توسط آلن کاتز خبری بلومبرگ.

Healthcare worker Dante Hills, left, passes paperwork to a woman in a vehicle at a COVID-19 testing site outside of Marlins Park, Monday, July 27, 2020, in Miami. The Marlins home opener against the Baltimore Orioles on Monday night has been postponed as the Marlins deal with a coronavirus outbreak that stranded them in Philadelphia. (AP Photo/Lynne Sladky)

کارگران بهداشت و درمان دانته تپه سمت چپ عبور مدارک به یک زن در یک وسیله نقلیه در یک COVID-19 تست سایت در خارج از Marlins پارک دوشنبه 27 ژوئیه سال 2020 در میامی. Marlins خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles در شب دوشنبه به تعویق افتاده است به عنوان Marlins مقابله با شیوع کروناویروس که رشته آنها در فیلادلفیا. (AP Photo/Lynne Sladky)
FILE - Pedestrians wear masks as they walk in front of a sign reminding the public to take steps to stop the spread of coronavirus, Thursday, July 23, 2020, in Glendale, Calif. Los Angeles County is seeing some hopeful signs amid the coronavirus surge. The county reported Wednesday that COVID-19 hospitalization and transmission rates are dropping. (AP Photo/Chris Pizzello, File)

فایل – پیاده پوشیدن ماسک به عنوان آنها راه رفتن در مقابل نشانه ای برای یادآوری به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش coronavirus چهار شنبه, جولای 23, 2020, در گلندیل کالیفرنیا. لس آنجلس شاهد برخی از نشانه های امیدوار میان coronavirus افزایش است. شهرستان گزارش روز شنبه که COVID-19 بستری و نرخ انتقال در حال افت هستند. (AP Photo/کریس Pizzello فایل)
Dr. Yomaris Pena, of SOMOS Community Care in New York, disinfects chairs at the new COVID-19 testing site at Pinellas Community Church on Wednesday, July 29, 2020, in St. Petersburg, Fla. A new free testing site opened Wednesday in south St. Petersburg with the help of New York Gov. Andrew Cuomo. Cuomo sent 7,500 tests to seed the site at the church. Tests are by appointment only, but don't require symptoms or exposure. And since appointments are required, the testing site doesn't require those seeking a test to wait in line or come in a vehicle. (Jonah Hinebaugh/Tampa Bay Times via AP)

دکتر Yomaris پنا از SOMOS جامعه مراقبت در نیویورک كشتن صندلی جدید COVID-19 تست سایت در پاینلاس جامعه کلیسا در چهار شنبه 29 جولای سال 2020 در سنت پترزبورگ فلوریدا. جدید رایگان تست سایت افتتاح شد, جمعه در جنوب سن پترزبورگ با کمک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. کومو ارسال 7,500 آزمون به بذر سایت در کلیسا. آزمون ها توسط قرار ملاقات فقط اما نیازی به علائم و یا قرار گرفتن در معرض. و پس از قرار ملاقات مورد نیاز هستند تست سایت نیاز ندارند کسانی که به دنبال یک آزمون به انتظار در خط و یا در یک وسیله نقلیه. (یونس Hinebaugh/Tampa Bay Times طریق AP)
A line of cars wait at the entrance to a kosher food drive-thru distribution site, Wednesday, July 29, 2020, at the Greater Miami Jewish Federation building in Miami. (AP Photo/Wilfredo Lee)

یک خط از اتومبیل صبر کنید در ورود به یک مواد غذایی حلال درایو از طریق سایت توزیع چهارشنبه 29 جولای سال 2020 در میامی بیشتر یهودی فدراسیون ساختمان در میامی. (AP Photo/Wilfredo لی)
City of Hialeah employees loading up food and vegetables to hundreds of cars lined up for hours early during a drive-thru food distribution at the Goodlet Park in Hialeah, Fla., as the coronavirus pandemic continues on Wednesday, July 29, 2020. The City of Hialeah in partnership with Feeding South Florida organized the drive-thru food distribution. Food is distributed first-come, first-served while supplies last. (David Santiago/Miami Herald via AP)

شهرستان هیالیا کارکنان بارگیری تا مواد غذایی و سبزیجات به صدها خودرو در صف برای ساعت های اولیه در طول یک درایو از طریق توزیع مواد غذایی در Goodlet پارک در Hialeah, Fla., به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. شهرستان هیالیا در همکاری با تغذیه, جنوب فلوریدا سازمان درایو از طریق توزیع مواد غذایی. مواد غذایی توزیع شده است اول بیا اول خدمت در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. (David سانتیاگو/میامی هرالد از طریق AP)
Passengers boards a Casco Bay Lines ferry bound for Peaks Island, Thursday, July 30, 2020, in Portland, Maine. State officials reported more cases of COVID-19. (AP Photo/Robert F. Bukaty)

مسافران تخته یک Casco خلیج خطوط کشتی عازم قله جزیره چهار شنبه 30 جولای سال 2020 در پورتلند ایالت مین است. مقامات دولتی گزارش بیشتر موارد COVID-19. (AP Photo/Robert F. Bukaty)
Customers with masks line up at a Brickley's Ice Cream shop, one of two stores, in Narragansett, R.I., Wednesday, July 29, 2020. The other nearby location closed when teenage workers were harassed by customers who refused to wear a mask or socially distance. Disputes over masks and mask mandates are playing out at businesses, on public transportation and in public places across America and other nations. (AP Photo/David Goldman)

مشتریان با ماسک خط در Brickley یخ مغازه کرم یکی از دو فروشگاه در نررگنست, R. I. چهارشنبه 29 جولای سال 2020 است. دیگر در نزدیکی محل بسته زمانی که نوجوان کارگران بودند مورد آزار و اذیت توسط مشتریان که حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی از راه دور. اختلافات بیش از ماسک و ماسک حکم در حال بازی کردن در کسب و کار در حمل و نقل عمومی و در اماکن عمومی در سراسر آمریکا و کشورهای دیگر. (AP Photo/دیوید گلدمن)
A worker at a gift shop regulated the number of customers allowed in the store due to the coronavirus pandemic, Thursday, July 30, 2020, in Portland, Maine. State officials reported more cases of COVID-19. (AP Photo/Robert F. Bukaty)

یک کارگر در یک فروشگاه تنظیم تعداد مشتریان مجاز در فروشگاه با توجه به کروناویروس همه گیر پنج شنبه 30 جولای سال 2020 در پورتلند ایالت مین است. مقامات دولتی گزارش بیشتر موارد COVID-19. (AP Photo/Robert F. Bukaty)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma