Lowline زیرزمینی پارک طرح محو به عنوان جمع آوری کمک های مردمی موفق به تحقق

یک پروژه بلند پروازانه برای تبدیل یک بی سرپرست زیرزمینی برقی ترمینال در پایین سمت شرق به 1 هکتار قنات پارک به نام Lowline رها شده توسط حامیان آن پس از سال ها از ضعف مالی و ولرم حمایت از شهر, بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا وابسته به دان کیشوت طرح را به ثمر می آیند.

“آن رفته به خواب. که مدت مناسب. ما تصمیم به رفتن به حالت خواب” گفت: Signe نیلسن یک معمار است که در Lowline هیئت مدیره. “ما قادر به دیدار با تمام معیار های که مورد نیاز بود یکی از مهمترین و قابل توجه بود که به جمع آوری مقدار قابل توجهی از پول است.”

نیلسن گفت: حامیان این پروژه تا به حال برآورد این هزینه 80 میلیون دلار یا بیشتر برای بازسازی و سپس تبدیل زیر زمین و فضا.
 


تصور تقریبا از یک دهه پیش توسط معمار جیمز رمزی و سابق رسانه های اجرایی دن Barasch پروژه به دنبال تبدیل 60000 فوت مربع سابق برقی ایستگاه به یک پارک و آموزش و پرورش در فضا. اگر چه این ترمینال می شود بدون تابش مستقیم نور خورشید این طرح شامل نصب و راه اندازی سرسبز آرایه ای از گیاهان و تکنولوژی خورشیدی به نور مستقیم خورشید به فضا.

این Lowline که نام یک بازی محبوب خط بالا بالا پارک در سمت غرب اسیر عمومی تخیل و جذب گسترده پوشش رسانه ای. یک نمونهای از پارک که ساخته شده بود در نزدیکی یک انبار جذب 110,000 بازدید کنندگان وقتی که نصب شد باز به یک سال و نیم بین 2015 و 2017 با توجه به این پارک سایت.

در تابستان 2016, Alicia گلن سپس معاون شهردار اعلام کرد که Lowline شده بود مشروط تعیین شده به عنوان توسعه دهنده های برقی ترمینال است که متعلق به شهر و اجاره به MTA.

اما نیلسن گفت: زیرزمینی توسعه بنیاد غیر انتفاعی ایجاد شده برای جذب سرمایه و توسعه پارک بود بی سر و صدا تلاش برای امن پول است.

“ما تا به حال هیچ کمک کنندگان بزرگ,” او گفت:. “اعضای هیئت مدیره کمک بیت از پول برای زنده نگه داشتن آن.”

یک کمپین Kickstarter برای پارک به پایان رسید که در سال 2015 تولید شده $223,506 بیش از یک هدف از $200,000. عمومی براده به صورت غیر انتفاعی در سال 2017 نشان می دهد که آن را نمی تواند بالا بردن بزرگتر مبالغ مورد نیاز برای مقابله با این پروژه قابل ملاحظه قیمت…. غیر انتفاعی مطرح شده در مجموع حدود 3.7 میلیون نفر است. تا پایان سال 2017 آن را به حال فقط $9,938 در دارایی های باقی مانده و بودجه از $815,287 یک سال پیش از آن. که در اطراف هنگامی که نیلسن گفت: غیر انتفاعی اعضای هیئت مدیره تصمیم به اجازه رفتن از آن دو نفر کارکنان.

شهردار بیل د Blasio, اداره, در ضمن کاهش یافته است به کمک پول برای کمک به پیشبرد این پروژه است.

“این شهرستان که قرار بود هرگز به آنها هر گونه پول. آنها تا به حال به جمع آوری پول و ما مایل به حمایت” سابق دولت گفت: با توجه به Crain را. “آنها فقط از دست حرکت است. آن را به سختی جمع آوری کمک های مردمی محیط زیست که در آن وجود دارد یک میلیون سکسی چیزهایی که رقابت برای جلب توجه و pocketbooks.”

Taconic یکی از سازندگان اسکس عبور همسایه مجتمع های مسکونی و خرده فروشی و مخلوط با استفاده از فضاهای در حال توسعه گفت: آن را داده بود به Lowline اما تا به حال چیزی شنیده به تازگی از پروژه حامیان.

“ما فقط به برخی از پول برای هزینه های نرم مانند معماران و مهندسین و نیروی انسانی گفت:” چارلز Bendit, Taconic همکاری مدیر عامل شرکت. “این یک ایده جالب است. آنها بسیار آرام رفته اند و ما شده اند پس.”

Barasch که به دست آورده $154,631 در جبران خسارت از پارک غیر انتفاعی در سال 2017 کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

“ما در حال انجام مصاحبه های رسانه ای, در این زمان,” او نوشت: از طریق ایمیل.

در مصاحبه ای در مه, او در مورد مشکلات مالی و توصیف این پروژه به عنوان “چیزی که واقعا دیدنی و جذاب برای شهردار بعدی واقعا خود را در.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید