با یک رای یک هفته دور در دو احکام در مورد تغییر کوچک سنگ را در فرم از دولت و مدیران شهرستان در روز سه شنبه سوال اثر تعویض از در بزرگ مدیران به منطقه ای آنهایی که به عنوان به خوبی به عنوان فرایند تولید تغییرات پیشنهادی.

پس از یک سال 2018 فرمان الزامی است که این شهر را دوباره مطالعه آن شکل از حکومت یک گروه مطالعه صرف چندین ماه در سال 2019 در حال توسعه توصیه ها در بهترین شکل حکومت برای سنگ کوچک. اعضای ارائه یافته های خود را به شهر مدیره در ماه اکتبر.

دو نفر از کسانی که توصیه های — برای تغییر شهر مدیره در بزرگ مدیر کرسی های منطقه ای و آنهایی که به شهردار اضافی اقتدار مربوط به استخدام نقد و بررسی و اخراج از دادستان شهرستان و شهرستان manager — تثبیت شده است و به موجب آن شهر مدیره برنامه ریزی شده است به رأی در جلسه خود در روز سه شنبه.

اگر فرمان برخورد با در بزرگ مدیران تایید شده توسط شهر مدیره و سپس لیتل راک رای دهندگان در ماه نوامبر انتخابات پاسخ خواهد داد که آیا آنها می خواهند نشان داده می شود در بزرگ مدیران و یا توسط مدیران از سه منطقه ای منطقه که با هم تداخل دارند با این شهر هفت بخش.

[سیاست پست الکترونیک: ثبت نام برای خبرنامه روزانه شامل آخرین به روز رسانی از تیم ما در دولت و کنگره آمریکا و در واشنگتن دی سی ” arkansasonline.com/emails/politics]

بخش 1 شهرستان مدیر Erma هندریکس که منصوب دخترش Loretta هندریکس به این گروه بود به انتقاد از این روند با استناد به پایین مردم در انتخابات در جلسات جامعه که مطالعه گروه میزبانی برای دریافت ورودی است.

“حتی اگر دختر من بود در آن من فکر کردم آن را اتلاف وقت” Erma هندریکس گفت. “من می توانم به شما بگویم در حال حاضر من نه رای دادن به این.”

بخش 1 شهرستان مدیر گفت که او در نظر دارد به گردش دادخواست است که همه بخش نمایندگی با در بزرگ مدیر کرسی در انتخابات ماه نوامبر که او همچنین در سال 2018 است.

“من مشتاقانه منتظر به حرکت به سمت گرفتن امضا” هندریکس گفت. “من تشکیل خواهد شد به دنبال این است.”

در شهر بزرگ مدیر جون Adcock گفت که او نمی بینم چگونه انتخاب منطقه ای مدیران خواهد بود بسیار متفاوت از در بزرگ مدیران هر چند مطالعه گروه رئیس ریک کمپبل در دفاع از این فرمان به عنوان یک راه برای نگه داشتن بهترین جنبه از در بزرگ و بخش نمایندگی.

“ما احساس ما می تواند حفظ بهترین از آنچه که ما در حال حاضر می تواند انجام این کار در راه است که خواهد ترویج منافع شهر لیتل راک در رفتن به جلو اساس” کمپبل گفت:.

بخش 6 شهرستان مدیر دوریس رایت گفت که او در بر داشت ایده گیج کننده است.

“من به گوش من خوانده ام و برای من این است که فقط رفتن به ایجاد و باعث سردرگمی,” او گفت:. “اگر شما به عقب آمده بود با توصیه — ‘بیایید فقط هر کس یک بخش مدیر و بخش کوچکتر آن ها-آن را ساخته اند خیلی بیشتر حس به من. اگر مردم درک نمی کنند آنچه ما داریم, من نمی بینم که چگونه آنها در حال رفتن به درک این.”

در شهر بزرگ مدیر Dean Kumpuris و بخش 4 شهرستان مدیر Capi پک گفت: پایین مردم در انتخابات در جلسات جامعه نیست تقصیر از گروه مطالعه و از آنها تشکر اعضا برای کار خود را.

شهردار فرانک اسکات جونیور با اشاره به این که چند شهرداری نامزدها در سال 2018 به حال عموم اظهارات در مورد repurposing در بزرگ مدیران.

“اگر توصیه های موفق بعدی جایگزین حداقل برای این دولت است که به در نظر گرفتن آنچه که ما مبارزه کرد و در” اسکات گفت. “شما خود را نگه دارید وعده های انتخاباتی و یا می میرند تلاش.”

مترو در 02/12/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im