LR, ستاد spar بیش تظاهرات’ دست زدن به

Category: آرکانساس Comments: No comments

دو روسای پلیس درگیر شدند قبل از قانونگذاران آرکانزاس روز دوشنبه در یک نشست در مورد تظاهرات اخیر در لیتل راک است که منجر به صدمه به اموال از جمله خرابکاری دولت ساختمان کاپیتول.

در بیش از سه ساعت از شهادت قبل از سنا و مجلس کمیته در شهرستان و محلی امور لیتل راک رئیس پلیس کیت هامفری دولت و کنگره رئیس پلیس دارل Hedden معامله barbs بیش از خود سازمان های دست زدن به تظاهرات صورت گرفت که در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن پس از مرگ مرد مینیاپولیس جورج فلوید.

Hedden که منجر 22-مسئول تیم متهم هامفری آژانس ارائه پشتیبانی ناکافی در طول تعطیلات آخر هفته در ماه مه 30, زمانی که او گفت: افسران او احساس ایمنی خود را در معرض تهدید است.

او در مقایسه با تظاهرات به “جنگ ویتنام آمده به لیتل راک آرکانزاس است.”

“این ساختمان که ما را در کار و تماس با ما خانه ما بود و به زمین سوخته من احساس” او گفت:.

او و هامفری صحبت نمی کنم در حوادث, او گفت:. او ابراز نگرانی کرد هامفری ممکن است در گذشته هوش را به تظاهر کنندگان. Hedden گفت: او را دیدم رئیس و لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور به طور خلاصه پیوستن به یک گروه اعتراضی یک شب.

هامفری گفته Hedden “دروغ” به قانونگذاران mischaracterizing هر دو اندازه از اعتراض و لیتل راک پلیس آژانس پاسخ.

لیتل راک افسران در صحنه و همچنین در پاسخ به مربوط به حوادث اطراف منطقه هامفری گفت.

در حالی که همفری اذعان کرد او می خواهم به ملاقات با معترضان او استدلال کرد که آن را پوچ نشان می دهد او و اسکات بود به نحوی تحریک و یا متفقین با این گروه است.

“به یک همکار نشستن در اینجا و تماس با من ‘که’ و می گویند که او به من اعتماد است که توهین” هامفری گفت. “این مرزی بیگانه آن را بسیار بی احترامی است.”

او گفت: Hedden تا به حال انجام مسئولیت خود را برای دیدار با تظاهرکنندگان و او را متهم کرد بودن ندارد و از یک فرماندهی واحد و مرکز در یک ایالتی آرکانزاس پلیس ،

کوچک سنگ اعتراضات کشیده است که بیش از یک هفته و درگیر صدها نفر از شرکت کنندگان در میان راهپیمایی در شهرستانها در سراسر کشور در برابر کشتار سیاه آمریکایی توسط افسر پلیس موجب شده توسط مارس 25 مرگ فلوید.

روز دوشنبه زمان بحث میان روسای پلیس شد مربوط توسط پرسش ها و نظرات از نمایندگان مجلس برخی از آنها گفت: اعضای دیگر بودند به حداقل رساندن و یا نادیده گرفتن حوادث ” متن.

“من اینجا نشسته گوش دادن به یک گفتگو در مورد خرابکاری و چگونه ما باید خیلی نگران بیشتر نگران است. اما ما هرگز می گویند نام افراد به قتل رسیده اند توسط پلیس” گفت: Rep. ویویان گل, D-پاین بلاف.

“هنگامی که هرگز افزایش می یابد به این سطح از اهمیت به جایی که ما می خواهیم به تصویب سیاست های عمومی را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد دوباره آن را می سازد من احساس واقعی خسته شده اند و این باعث می شود من احساس واقعی به تنهایی و توسط خودم” او گفت:.

در اظهارات خود و در پاسخ به سوال Hedden و هامفری ارائه شده متناقض حساب در مورد مدیریت تظاهرات.

بسیاری از تجمعات صلح آمیز بودند اما سه شب سرکش تر بودند. وجود دارد گزارش از اسپری نقاشی, شیشه, شکستن, عمدا آتش زدند و مأموران اجرای قانون استفاده از teargas به شکستن جمعیت.

دولت Rep. مارکوس, Richmond, R-هاروی سرزنش هر دو سر از سازمان های اجرای قانون و به نام آنها به یک “پس از اقدام بحث” برای کمک به حرکت رو به جلو است.

“وجود دشمنی بین این دو بخش است و آن را به دور” او گفت:. “من علاقه مند است که به سرزنش برای چه بوده است.”

در ضمن تشکر. فردریک عشق, D-Little Rock, جلب اعضا با توجه به نظر Hedden ساخته شده در مورد رسیدن به اعتماد به افسران پایین زنجیره فرماندهی با اطلاعات اما نه اعتماد هامفری که سیاه و سفید است. Hedden سفید است.

“هنگامی که شما یک رئیس است که مخاطبین کاپیتان [اما] نه تماس با رئیس که به نظر می رسد مانند یک مسابقه مسئله است. آن است که آیا یا نه که آنچه در آن مانند به نظر می رسد,” او گفت:. “نوری که از آن می فرستد و … وجود دارد چیزی است که برای تغییر.”

دیگر قانونگذاران کبابی هامفری در طول در مورد اموال خسارت در منطقه مرکز شهر در حوادث از جمله آسیب به چندین بانک و کشور در نزدیکی ادارات دولتی.

بیش از یکی پرسید چرا لیتل راک افسران پلیس نیست پاسخ با نیروی بیشتر در جریان متمرد شب پرسیدن چه آن را گرفته برای این سازمان به استفاده از “نهایی” نیروی.

“آیا شما نمی فهمید که مردم را به فرار از شهر اگر اموال خود را محافظت می شود ؟” state ایالت Jason Rapert R-کانوی خواسته هامفری. او گفت: او می ترسید مربوط به افزایش نرخ بیمه پس از حوادث.

هامفری و LRPD کاپیتان هیت Helton که نشسته با او ابراز تاسف در مورد صدمه به اموال. هر دو خود گفت: اولویت اول بود متفرق کردن جمعیت deescalating وضعیت و نگه داشتن مردم و افسران امن است.

در اتهام سیاسی “اگر ما را به ضرب گلوله کشته اند کسی که با استفاده از نیروی مرگبار بر اساس صدمه به اموال این شهرستان را سوخته” هامفری گفت. “من فکر می کنم که آنچه که مردم به دنبال.”

برخی از اعضای کمیته گفت: آنها می خواهم به دوباره این موضوع از آسیب به ساختمان کنگره و بحث در مورد سیاست است که ممکن است از آن آمده است.

دوشنبه ظاهر آمد و به عنوان هامفری به تازگی درگیر حقوقی و حرفه ای درگیری بیش از او دست زدن به پرسنل و مسائل دیگر.

لیتل راک رئیس گفت قانونگذاران خود را رهبری کرده است “هرگز مورد سوال دارم که سوال در حال حاضر. حتی در یک غروب شهر” گفت: با اشاره به زمان خود پیشرو نورمن, Okla. اداره پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>