بیماری لایم است پیچیده تر از همیشه قبل از

Category: وب وایر Comments: No comments

محققان با استفاده از یک آزمون جدید برای بیماری لایم کشف چند گونه باکتری در کالیفرنیا و مکزیک با توجه به گزارش منتشر شده در مجله پزشکی معتبر بهداشت و درمان (بازل) ( https://www.mdpi.com/2227-9032/8/2/97 ).
 
در این گزارش با عنوان “بیماری لایم: تنوع Borrelia گونه در کالیفرنیا و مکزیک شناسایی با استفاده از یک رمان Immunoblot Assay” شد نوشته شده توسط پزشک پرستار ملیسا Fesler و متخصص داخلی رافائل Stricker از اتحادیه میدان, پزشکی همکاران در سان Francisco, CA, میکروبیولوژیست ماریان Middelveen از اتکینز خدمات دامپزشکی در Calgary, AB, Canada, و آزمایشگاه مدیر Jyotsna شاه فناوری Iris Du کروز و مشاور یوسف Burrascano از IGeneX آزمایشگاهی در Milpitas, CA.
 
بیماری لایم یک tick-borne عفونت های ناشی از گونه های مختلف Borreliaیک نوع بطری بازکن به شکل باکتری شناخته شده به عنوان یک spirochete (تلفظ spiro’keet). در سال 2013 مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اعلام کرد که لایم بیماری بسیار شایع تر از آنچه قبلا تصور, با بیش از 300 ، 000 مورد جدید تشخیص داده می شود هر سال در ایالات متحده است. که باعث می شود بیماری لایم شش برابر شایع تر از اچ آی وی/ايدز و ويروس هپاتيت C و سل همراه در کشور ما است. در سال 2016 وجود دارد بیش از 46,000 بیمه ادعا می کند مربوط به بیماری لایم در کالیفرنیا اگر چه رسمی تعداد موارد بسیار کمتر بود.
 
این مطالعه جدید به بررسی 90 بيمار با علائم مزمن بیماری لایم که اقامت در کالیفرنیا و مکزیک است. با استفاده از نوآورانه آزمون به نام خط immunoblot بیماران مشخص شد که قرار گرفتن در معرض انواع tick-borne Borrelia گونه از لایم و عود تب خانواده. عفونت با اعضای هر دو Borrelia خانواده ها ممکن است در حال حاضر با “لایم-مانند” علائم و جدید تست اجازه می دهد تا تشخیص دقیق تر بیماری لایم.
 
“این کاغذ میریزد نور در حضور بیماری لایم و عود تب Borrelia در کالیفرنیا و مکزیک می گوید:” Middelveen. “مطالعه ما نشان می دهد که وجود دارد این است که قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای از این spirochetes در شمال امریکا است.”
 
حساسيت و ويژگی خط immunoblot تست شد عالی (بیشتر از 97%) برای هر دو لایم و عود تب Borrelia. این مقایسه با حساسيت تنها 46% برای FDA تایید شده لایم تست. “با استفاده از رمان تکنیک های آزمایشگاهی ما قادر به دقت تشخیص قرار گرفتن در معرض لایم و عود تب Borreliaمی گوید:” شاه. “ما امیدواریم که که این تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه دقیق تر مورد تایید FDA تست برای آینده است.”
 
در مجموع این مطالعه نشان داد قرار گرفتن در معرض حداقل شش گونه از لایم Borrelia و حداقل پنج گونه از عود تب Borrelia. “چند گونه از tick-borne spirochetes در ارتباط با بیماری لایم می گوید:” Stricker. “این فقط یک بیماری ساده دیگر.”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>