میسی هرالد مربع پروژه چهره های سختی راه پیش رو

Macy’s, Inc. چهره یک راه دشوار آن را به عنوان غواصی به New York City توسعه املاک و مستغلات.

مبارزه خرده فروش, تلاش برای تولید پول نقد کردن نخست املاک و مستغلات در میدتاون منهتن به تازگی پرده برداری از برنامه ها برای 1.5 میلیون فوت مربع ساختمان در بالای آن یاد فروشگاه در منهتن هرالد مربع است. اما پیشنهاد برج اداری نیاز به تغییرات منطقه بندی است که باید به تایید شده توسط این شهرستان یک برنامه به طور بالقوه موجب ناراحتی روند سیاسی است که می تواند تاخیر و یا حتی سرکوب پروژه.

“پروژه وجود دارد در ساختمان های فردی است که برای دهه ها به دلیل مسائل سیاسی گفت:” نوح Kazis حقوقی همکار در دانشگاه نیویورک است کتل فالز مرکز. “این که آیا شما حرکت نسبتا به سرعت و یا کشیده میشوند برای سال ها و سال ها و سال—که سوال در مورد سیاست های این پروژه است.”


این طرح برای توسعه املاک و مستغلات آمد به نور ماه آوریل گذشته که خبری بلومبرگ گزارش داد که شرکت شناور بود برنامه ای برای 1.2 میلیون فوت مربع برج در مذاکرات مقدماتی با مقامات شهرستان. در آن زمان یک منبع آشنا با این بحث گفت: میسی احتمالا فشار برای تغییرات منطقه بندی اجازه می دهد تا برای 800-پا ساخت.

میسی کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

شورای شهر تا به حال “دوره” بحث و گفتگو با macy’s در مورد این پروژه در سال گذشته بود اما نه در جریان قبل از این طرح رونمایی شد به تازگی به گفته یک سخنگوی شورای شهر.

پوشش حمایت سیاسی می تواند کلیدی برای میسی که به دنبال پروژه املاک و مستغلات برای کمک به تسکین نگرانی های سرمایه گذاران. سهام این شرکت سقوط 43 درصد در سال 2019 و آن را به تازگی گفت: این امر نزدیک 125 فروشگاه ها و بریده بریده از 2000 شغل به آن تلاش می کند به حرکت وحشیانه آب و هوا برای آجر و ملات خرده فروشان شده اند که مضروب توسط e-commerce.

داگلاس Sesler که مسئول نظارت بر املاک و مستغلات برای macy’s, اخیرا گفته است که این شرکت همچنان به کار در این شهر به دست آوردن مجوزهای لازم است و این روند همچنان تا پایان سال 2021.

“این قطعا یک فرایند است که نیاز به مقدار زیادی از ذینفعان ورودی” گفت: Keith قدرت یک عضو شورای شهر در منهتن. “این می تواند سال ها طول بکشد تا آن را به نتیجه نهایی.”

قبل از تصویب تغییرات منطقه بندی شهر می تواند درخواست میسی برای امتیازات مانند حمل و نقل ارتقاء مشغول هرالد ایستگاه مترو میدان. که می تواند تاخیر در این پروژه با توجه به کارولین هریس, نیویورک شهرستان, زمین با استفاده از وکیل است.


میسی مدیر ارشد اجرایی جف Gennette اذعان کرده است که این شرکت پیشنهاد یک “پروژه عظیم” که شامل بهبود در اطراف هرالد مربع است اما برای به اشتراک گذاشتن جزئیات مورد بحث با شهر.

“ما بسیار محترمانه از شرکای ما” Gennette گفت. “آنها یک نقطه قوت از مشاهده و آنها باید. این پروژه مهم برای همه, بنابراین ما در حال رفتن به آن را انجام دهد دقت کنید.”

در حالی که میسی پروژه در مراحل اولیه است و سیل از توسعه های جدید در اطراف هرالد مربع است. هادسون متری منطقه یک زن و شوهر از بلوک غرب میسی جذب کرده با مشخصات بالا فن آوری و امور مالی مستاجران از جمله آمازون, Facebook و ولز فارگو.

توسعه دهندگان نیز ramping تا تلاش ها در نهایت به صنوبر تا منطقه اطراف پنسیلوانیا ایستگاه با املاک و مستغلات میلیاردر استیو راث شرکت Vornado هزینه بیش از 2 میلیارد دلار به redevelop بیش از 5 میلیون فوت مربع در این منطقه است.

و در حالی که این بدان معناست که مستاجران بالقوه نمی کمبود گزینه است و می تواند جمع آوری سوالات میان مسئولان شهرستان مورد نیاز برای macy’s پهنه بندی تغییرات شرکت استدلال می کند که تمام این فعالیت ها خوب است, اخبار نشان از وجود تقاضا برای آن پیشنهاد برج.

“ما هیجان زده در مورد این پروژه در بخش های بزرگ به دلیل محل” Sesler گفت. “مرکز ثقل در میدتاون منهتن به وضوح معطوف به جنوب غربی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید