میسی خواهد آن نقل مکان دفتر مرکزی شرکت به شهرستان لانگ آیلند به عنوان بخشی از تصمیم خود برای قطع و فروشگاه ها و اخراج کارگران و احیای آن بیمار فروش.

این شرکت که برای سال ها به حال خود ستاد در 11 پن پلازا بعدی به آن هرالد مربع شاخص اجاره بیش از 850,000 فوت مربع در سال گذشته در 28-07 جکسون خیابان برای شرکت کارکنان برای هر دو macy’s و خواهر خود فروشگاه با نام تجاری Bloomingdale.

“میسی حرکت خواهد کرد آن تیم شرکت به شهرستان لانگ آیلند” یک سخنگوی گفت: تایید ستاد حرکت می کند. این نماینده گفت: این امر حفظ کوچکتر Midtown دفتر در داخل آن پهن فروشگاه در غرب 34th Street کنار هرالد مربع است.

ما را “تحکیم ما Midtown دفاتر به بازسازی هرالد مربع برای ما تجار” از سخنگوی گفت.
 


فضایی که در شهرستان لانگ آیلند است که در Jacx یک بیش از یک میلیون فوت مربع اتاق پیچیده به تازگی ساخته شده توسط توسعه دهنده Tishman اشپیر.

میسی قبلا حفظ دو ستاد مکان در 11 پن پلازا و در سینسیناتی. آن را اعلام کرد آن را رها دومی دفتر به عنوان بخشی از این خبر آن منتشر شد در این هفته که آن را نزدیک 125 عملکرد ضعیفی فروشگاه بیش از سه سال آینده وضع 2,000 کارمندان و پمپ پول به تجارت الکترونیکی در تلاش برای دستگیری تجاری سال کاهش است.

میسی شده است شدت در تلاش برای پیدا کردن داوطلبان برای تقریبا 640,000 فوت مربع فضا در 11 پن پلازا که آن را در قلاب برای اجاره از طریق 2035. یکی از پتانسیل یادداشت برداری اپل است که به دنبال ایجاد یک بزرگ منهتن دفتر به عنوان دیگر تکنولوژی غول مانند Facebook گوگل و آمازون را به طور چشمگیری مقیاس عملیات خود را در شهر.

میسی را ترک خواهد کرد 11 پن پلازا ممکن است توسط یک منبع نشان داد به Crain را.

خبری که میسی خواهد ساخت جارو کاهش به نمونه کارها خود را از فروشگاه های پرسش که آیا هر یک از هفت شهر نیویورک فروشگاه های آن را در عمل می تواند در بلوک سفت. میسی هنوز افشا می شود که مکان های خاص آن به دنبال شاتر.

“میسی نیویورک با نام تجاری و دل و روده من به من می گوید که هیچ یک از فروشگاه های آن در این شهرستان در معرض خطر هستند” گفت: Richard Hodos یک خرده فروشی لیزینگ اجرایی در CBRE. “ما نمی دانیم اما بسیاری از این فروشگاه ها به خوبی واقع شده به مشتریان خود را و آن را نمی خواهد من تعجب اگر آنها انجام می دهند نسبتا خوبی در نمونه کارها خود را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین