میسی سهام با وجود کاهش مییابد جدید تامین مالی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

میسی سهام کاهش یافت و روز شنبه پس از صعودی در اوایل معاملات پس از اعلام این که آن را به 450 بازگشایی فروشگاه در برخی از ظرفیت و انتظار برای خروج سه ماهه دوم با “پاک موجودی موقعیت.” اخبار حاکی از این فروشگاه های زنجیره ای ممکن است تندرست سریع تر از انتظار می رود از Covid-19 شیوع است که طرح میتوانست خرده فروشی جهان در این سال است.

میسی سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 8.9 درصد به $10.40 در معاملات صبح. 10 a. m., اما سهام کاهش یافته بود زیر 10 دلار در هر سهم و 4 p. m. در آن سقوط کرده بود بیش از 7 ٪ به $8.87. سهام کاهش یافته است در حدود 40% تا کنون این سال است.

همانطور که انتظار می رود این شرکت ارسال شده در یک شیب تند کاهش درآمد با فروش خالص ياوه 45 درصد به 3 میلیارد دلار در سه ماهه منتهی به مارس 2 میان آمریکا و مستند اقدامات است که توقیف این شرکت در فروشگاه ها. به استثنای برخی از آیتم های این شرکت از دست دادن خالص $بود 630 میلیون.

میسی موجودی چشم انداز معنی آن را نمی خواهد, خروج, این مستند بر دوش با دشوار برای فروش کالا. سرمایه گذاران را نگران کرده است و در مورد افزایش سطح کالا نشستن در صدها نفر از فروشگاه های خرده فروشی که بسته در اواسط ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس. برای macy’s, داشتن کمتر فصلی موجودی خواهد بود مفید برای تنظیم آن برای مهم فصل تعطیلات.


مدیر اجرایی جف Gennette گفت: بازگشایی فروشگاه در حال انجام بهتر از پیش بینی در حالی که “قوی دیجیتال فروش کسب و کار روند ادامه داد: در سراسر ممکن است.” Gennette و شرکت interim chief financial officer, Felicia ویلیامز شد به صحبت می کنند در طول یک خرده فروشی رویداد امروز.

میسی همچنین با استفاده از آن موجودی برای کمک به افزایش نقدینگی. فروشگاه های زنجیره ای در روز دوشنبه اعلام کرد یک خط اعتباری از $3.15 میلیارد حمایت موجودی خود را—که در آن کل جدید تامین مالی به 4.5 میلیارد دلار. این شرکت اعلام کرد که به دلیل جدید تامین مالی آن انتظار دارد که “نقدینگی کافی برای رسیدگی به نیازهای کسب و کار.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>