میسی تامین کنندگان خود را از دست دادن بیمه backstop

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فروشنده-حمل و نقل شرکت های بیمه در حال کاهش در پوشش خرده فروشان و حتی کسانی که یک بار در نظر گرفته استرلینگ اعتبارات سیگنالینگ در دراز مدت نگرانی در مورد این بخش با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

Coface و اویلر هرمس گروه دو از بزرگترین و باید متوقف نوشتن اعتبار بیمه نامه پوشش میسی گفت: مردم که نمی خواست فاش شود به این دلیل که فرایند نیست ،

از دست دادن اعتبار بیمه می تواند پیچیده توانایی خرده فروشان برای جستن به عقب بعد اقتصادی باعث خاموش شدن توسط Covid-19 بیماری همه گیر. بیمه محافظت تامین کنندگان اگر یک خرده فروش نتواند به آنها پرداخت. از دست دادن پوشش خبری به این معنی است که فروشندگان به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال سریعتر پرداخت از خرده فروشان که می تواند یک تخلیه نقدینگی خود را—و یا کشتی آنها کمتر کالا.


در حالی که coronavirus شتاب یک نو سنگر سازی و اعتباری و شرکت های بیمه شده است, عقب کشیدن از تامین بخش خرده فروشی و یا افزایش قیمت ها در سیاست های موجود میان shakeout در بخش, و آنها به طور مداوم نظارت و تنظیم سیاست های خود را.

حتی اگر فروشگاه بسته باقی می ماند در تمام سال میسی با حدود 2.2 میلیارد دلار دارایی های مایع است در میان کسانی که با “نقدینگی کافی برای حمل آنها را از طریق سال 2020” بلومبرگ تحلیلگر اطلاعاتی Poonam Goyal نوشت مارس 21.

میسی نماینده کاهش یافته است به نظر. یک نماینده برای اویلر کاهش به اظهار نظر در macy’s به طور خاص گفت: به طور کلی انتظار می رود سطح پوشش کاهش به دلیل رکود اقتصادی است. یک Coface نماینده نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

میسی شده است, بررسی راه هایی برای استفاده از املاک و مستغلات خود را به امن نقد و سوار شدن از همه گیر بلومبرگ قبلا گزارش شده است و ممکن است تا صدور اوراق قرضه حمایت برخی از اموال و دارایی های دیگر.

فروشگاه اوراق قرضه در میان بزرگترین decliners در بالا و عملکرد بازار دوشنبه پس از جمع و جور کردن بیشتر به آشغال توسط S&P رتبه جهانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>