MAFSAU: سیاه و بلوک های محل حادثه و یک غول zit

کانال 9 صورتحساب MAFSAU استرالیا به عنوان بحث برانگیز ترین تجربه اجتماعی است. واضح است که نادرست است به عنوان کسی که همیشه نشسته هر زمان در یک Bunnings کافه می توانم به شما بگویم. اما شب گذشته اولین قسمت ارائه شده تا کافی خشم به ما اطمینان می دهم دیگر مردم sillier از ما هستند. را حفظ خواهد کرد که بینندگان آینده را برای شش هفته به تماشای تبلیغات.

قسمت اول فقط طعنه درام به اولین MAFSAU لزبین, زن و شوهر است. اما آن ارائه شده تا کافی علاقمند به جنس مخالف, حماقت را به ذهن ما خاموش بازگشت قریب الوقوع از Beetrooter به دفتر معاون نخست وزیر.

MFSAU را کشت خشخاش ستاره قسمت اول

تبلیغات

یک زن به نام خشخاش بود ایستادگی کردن ستاره. پس از به اشتراک گذاری است که او خواستار کودکان نوپا و بلوک او توضیح داد که وضعیت او به عنوان یک مادر تنها.

“من دو سال و زمانی که آنها به مدت شش هفته من تا به حال یک تصادف وحشتناک … او افتاد و سقوط کرد به همکار خود را تراشیده و او هنوز هم گیر وجود دارد.”

خشخاش و سپس با استعداد بینندگان این فرصت را به تدبیر اولین بازی فصل. هر کسی که می خواهد به پایان نشان می دهد دیوار باید یک نوشیدنی در هر زمان خشخاش اشاره رفته کمی و بلوک و احساس گناه در مورد آنها را ترک. این زمانی است که او تاکید در مورد یک غول zit به نظر می رسد که در روز عروسی خود را.

متاسفانه نبود این نوع از zit شما می تواند تغییر قیافه با یک نقطه و یا یک هنرمندانه شال گردن آویخته. فقیر و کانال 9 — این همه اتفاق کمی دیر برای سریع متقابل ارتقاء با دکتر جوش پوپر. وجود ندارد و حتی در برخی از Blockheads با همه فن حریف ابزار قدرت است.

این MAFSAU لزبین, زن و شوهر

به هر حال همانطور که قبلا ذکر شد, قسمت اول, صرفا طعنه نشان می دهد اولین بار, لزبین, عروسی فقط با یکی از زن و شوهر به ظاهر شدن بر روی نشان می دهد. ظاهرا تولید کنندگان نمی خواهم به هر کدام از این زنان نگاه بیش از حد مردانه با ارسال آنها را بر روی باک ،

اما که به سختی مسائل با تاش Herz, نیمی از زوج بیش از همه رسانه ها telegraphing چیزهایی که کار نمی کند با آماندا Micallef.

تا کنون مردان بیدار کردن کمی هیجان به غیر از برخی از نشانه های زن ستیزی از شرکت کننده مایکل.

“ما تمام شده است با خوب به دنبال دختر و گوش به او شده است مانند” اوه! روشن است که چیزی که در سکوت.'”

بنابراین ما تا به حال یک نگاه به اطراف و حداقل برخی از جالب عکس در Instagram از شرکت کننده Mikey پمبرک. Mikey ظاهرا لذت بردم قلم مو قبلی با شهرت. قبلی دختر هنگامی که به نظر می رسد در استرالیا نینجا جنگجو.

وجود دارد هر کسی که تا به حال خود را در 15 دقیقه هنوز ؟ آه خوب بهتر از تماشای تولیدی جنجال دعوت از جیم Molan در Q&A به قطع بحث جدی از رشد مهم است.

تبلیغات

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید