مجله برجسته مارس سال 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

که در آن همه حشرات رفته ؟

توسط الیزابت Kolbert ; عکس های دیوید Liittschwager

 • حشرات آخرالزمان: حشرات بزرگترین و متنوع ترین گروه از موجودات زنده بر روی زمین است. یک میلیون گونه شرح داده شده است; برآورد که چگونه بسیاری از می تواند به شناسایی اجرا کنید به عنوان بالا که 8 میلیون. حشرات گرده افشان شکارچیان decomposers و انگل. آنها فرم را بر اساس تعداد بی شماری از زنجیره مواد غذایی. در سال 2017, محققان کشف حشرات زیست توده در ذخایر کاهش یافته بود سه چهارم بیش از 30 سال است. اگر چه آنها نمی تواند شناسایی یک علت روشن برای کاهش این نتیجه گیری خود را تیره و تار شد. این ویژگی به بررسی این چشمگیر نرخ کاهش و توضیح می دهد که این پدیده شناخته شده به عنوان “حشرات آخرالزمان است.”
 • در دسترس:

مصاحبه با نشنال جئوگرافیک مشارکت نویسنده الیزابت Kolbert
رنگارنگ تصاویر نمایشگاه انواع حشرات از سراسر جهان

اجسام در حال حرکت

توسط Jason درمان براد Scriber و پاتریشیا Healy; تصاویر توسط Bryan کریستی طراحی

 • حیوانات نقل و انتقال: چگونه حیوانات حرکت می کند ؟ دانشمندان هنوز در حال پرسیدن این سوال اساسی و کشف جذاب پاسخ. تحقیقات جدید ارتباط مسیر عصبی از باله های سینه ای کوچک اسکیت به همان مسیر استفاده شده توسط حیوانات بر روی زمین ارائه شواهد ژنتیکی برای حیوانات چگونه ممکن است برای اولین بار راه می رفت زمین. این گرافیک قابلیت به بررسی نقل و انتقال حیوانات از طریق مدل آناتومی بدن انسان درست که نگاه کنید که چگونه حرکت مارمولک حفظ جانبی بقایای شنا, چگونه هستند قربانی پایداری به سرعت در حال اجرا بر روی ناخن های خود را و چگونه bipedalism تکامل یافته حداقل دو بار.
 • در دسترس:

جذاب one-of-a-kind GIFs متحرک از انواع حیوانات در حرکت

آمدن سن مبتلا به اوتیسم

توسط جودیت Newman; عکس توسط لین جانسون

 • اوتیسم: پیدا کردن کار و عشق و استقلال می تواند مشکل به خصوص برای کسانی که در طیف. اوتیسم یک به سرعت در حال رشد تشخیص تا 600 درصد در 20 سال گذشته. یک معامله بزرگ نوشته شده است در مورد اینکه چرا اما این ویژگی تمرکز دارد که اوتیسم تاثیر می گذارد .
 • در دسترس:

مصاحبه با پرفروشترین نویسنده جودیت نیومن

اوایل نشانه های اوتیسم

توسط Yudhijit Bhattacharjee ; عکس توسط لین جانسون

 • اوتیسم علم: بیست سال پیش به اوتیسم بود چنین مخدوش رمز و راز است که خلاء در درک عمومی از این اختلال پر شده بود در بخشی از جعلی مطالعه سرزنش آن در واکسن. با وجود اینکه متقاعد کننده زشتی که ادعا نادرست گیر در اطراف برای سال به دلیل عدم پاسخ است که محققان می تواند در مورد اوتیسم. امروز دانشمندان به حل معما از اوتیسم به حد قابل توجهی. از طریق یافته های فعال با پیشرفت در مغز و اعصاب-تصویربرداری و فن آوری های دیگر آنها را روشن برخی از ویژگی ها و علل این اختلال است. این ویژگی به بررسی برخی از این درک جدید که منجر به درمان است که می تواند در کاهش عواقب ناشی از اوتیسم است.
 • در دسترس:

مصاحبه با برنده جایزه نویسنده و National Geographic نویسندگان Yudhijit Bhattacharjee

ایده های وحشی

توسط David Quammen; عکس توسط توماس Munita

 • به دست آوردن زمین: کریس Tompkins سابق مدیر عامل شرکت پاتاگونیا صرف چند سال گذشته خرید و صرفه جویی میلیون ها هکتار زمین در سراسر آمریکای جنوبی و با او در حال حاضر-شوهر مرحوم داگ Tompkins, بنیانگذار شمالی. در میان مکان های دیگر آنها ایجاد Pumalin پارک عمومی-دسترسی 800,000 هکتار طبیعت رزرو و Iberá پارک حفاظت شده نوار بکر آرژانتینی مناظر. این ویژگی به بررسی چگونگی این اقدامات باید با الهام از شهروندان را به غرور و افتخار در کشور خود مناظر خیره کننده و انگیزه دولت برای حفاظت از این زمین.
 • در دسترس:

مصاحبه با نویسنده سفر دیوید Quammen
چشم انداز خیره کننده تصاویر توسط توماس Munita

ایتالیا بی انتها مسیرهای پیاده روی

توسط الکسیس ماری Adams; عکس های Giuseppe Nucci

 • مهاجرت فصلی: در مرکز ایتالیا چرگشت—سن-پیر تمرین از حرکت دام از تابستان به زمستان مراتع متصل است توسط شبکه ای از آهنگ های گوسفند, یا باستان مسیرهای تجاری. همراه با دام و دانش و سنت های سفر آهنگ های گوسفند. این ویژگی برجسته کتیبه از چرگشت در ناملموس یونسکو در فهرست میراث و چگونه این ورود نهفته است حفظ و کشف دوباره از این منطقه تاریخی و میراث فرهنگی است.
 • در دسترس:

مصاحبه با فرهنگ و محیط زیست نویسنده الکسیس ماری Adams
تصاویر خیره کننده از ایتالیا روستا توسط جوزپه Nucci

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>