با شکوه می سازد موسیقی دوباره: Fort Smith محل به بازگشایی ژوئن 25

Category: آرکانساس Comments: No comments

با شکوه در فورت اسمیت اعلام کرد صبح امروز محل خواهد بازگشایی ژوئن 25 با آن به تازگی محصور محل به طور کامل مجهز به تهویه مطبوع.

خواننده/ترانه سرا چارلی Crockett خواهد بود که با شکوه اولین پست-covid کنسرت در 25 ژوئن با مصلح جشنواره آلوم ویلیام کلارک سبز بازگشت به فورت اسمیت برای ژوئن 26 عملکرد. بلیط به نشان می دهد در دسترس هستند در حال حاضر.

شکوه شرح زیر اخیر بازگشایی یکی دیگر از فورت اسمیت موسیقی محل TempleLive که به میزبانی آنچه که تصور می شود این کشور برای اولین بار پس از covid داخل سالن کنسرت در 18 مه.

مانند TempleLive شکوه را به کار گیرند در بخشی از ظرفیت و پیاده سازی خواهد شد افزایش ایمنی و بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات برای آینده را نشان می دهد با توجه آرکانزاس وزارت بهداشت محدودیت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد با شکوه آینده را نشان می دهد و کنسرت رفتن محدودیت بازدید از وب سایت خود را در majesticfortsmith.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>