اکثریت سیاه, Alabama شهرستان به دنبال حرکت Confederate monument

Category: آرکانساس Comments: No comments

تاسکیگی علا. — مقامات در اکثریت سیاه, آلاباما, شهرستان روز جمعه گفت که آنها امیدوارند به طور دائم حذف در حال حاضر تحت پوشش مؤتلفه یادبود ساخته بیش از یک قرن پیش در میدان شهر.

Macon County رئیس کمیسیون لوئیس ماکسول گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که مقامات در حال تحقیق راه های انتقال مجسمه است که نشسته است در میدان شهر از تاسکیگی. خدمه پوشش پایه مجسمه پس از آن تخریب شد با anti-Ku Klux Klan گرافیتی هفته گذشته است.

“پایان هدف این است که مجسمه منتقل” ماکسول گفت. “ما نمی باید یک مشکل با حفظ آن است. من نمی خواهم از آن نابود شده است. اگر کسی می خواهد آن خواهیم آن را به آنها بدهد.”

ماکسول اذعان کرد که وجود خواهد داشت هزینه های درگیر. یک سال 2017 دولت قانون ممنوع حذف مؤتلفه و دیگر بناهای تاریخی است که در محل بوده است برای بیش از 40 سال است. شهردار بیرمنگام است که در برخورد با تظاهرات گفت: پتانسیل $25,000 دولت خوب برای از بین بردن یک Confederate monument به ارزش هزینه.

در هفته های پس از جورج فلوید مرگ تنظیم کردن اعتراضات در سراسر آمریکا و بسیاری از مؤتلفه آثار تاریخی آسیب دیده اند و یا گرفته شده. برخی از آنها سرنگون توسط تظاهرکنندگان و دیگران برداشته شد توسط مقامات محلی است. فلوید درگذشت در مینیاپولیس ماه گذشته پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

شهر تاسکیگی است که 96 درصد ، این خانه از تاسکیگی دانشگاه و جایی که اولین بار, سیاه, نظامی خلبانان تاسکیگی سربازان آموزش دیده در طول جنگ جهانی دوم است.

ایالات دختران کنفدراسیون اختصاصی این بنای تاریخی در سال 1909 در طول زمان تثبیت سفید برتری. مجسمه نمایندگی نمی کند هر فرد خاص است اما به جای آن به معنای به نمایندگی از همه متفق سربازان از Macon County است.

اکثریت سیاه, شهرستان, باقی مانده سفید تحت کنترل سیاسی تا 1970s.

الیز Tolbert که سازمان وحدت جمع آوری در این شهرستان گفت: نمادهای قدرتمند هستند و مجسمه نیست افتخار زندگی مردم که تماس تاسکیگی صفحه اصلی.

“این مجسمه نشان نیست ما آزادی است. ما با احترام از آنها بخواهید برای این مجسمه به نقل مکان کرد به دلیل آن است که زمان برای نمادهای قدرتمند به نمایندگی از ما در آزادی و به احترام و افتخار زندگی ما” Tolbert گفت.

ماکسول گفت: در حالی که این مهم است که به این شهرستان برای حذف مجسمه او هشدار داد که این موضوع فراتر از علامت طولانی از جنوب.

“هیچ مجسمه ایستاده بود بر گردن جورج فلوید” ماکسول گفت. “آن یک فرد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>