ساخت آنتی ویروس دنده ‘فرصت کسب و کار’ کومو می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو التماس کرد با کسب پنج شنبه به زمین در جایی که آنها می تواند در مبارزه با کروناویروس و تولید و صرفه جویی در زندگی شخصی تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی.


“I don’t have a New York دفاع تولید عمل می کنند. فرماندار نمی توانم بگویم به یک شرکت “ما نیاز شما را به ساخت این'” کومو گفت. “اما من از کسب و کار فقط به فکر می کنم در مورد وضعیت ما در یک فرصت ممکن است.”

کومو گفت: دولت خواهد سرمایه گذاری گذار برای کسب و کار است که انتخاب برای تولید PPE و آن را خواهد پرداخت حق بیمه برای محصولات. دولت امپراتوری توسعه شرکت نظارت خواهد به تلاش, او گفت:.

این یک تماس فرماندار ساخته شده است قبل از. به عنوان Covid-19 بحران مانت در نیویورک و بیمارستان در سراسر کشور در حال اجرا هستند کم در ماسک ، روپوش و محافظ می پوشند. برخی از کسب و کار در حال حاضر فنر به عمل: 3M عرضه کرده است ماسک به شهر و پوشاک تولید در این شهرستان شروع به ساخت ماسک صورت در هفته گذشته.

“این نسبتا ساده اجزای بنابراین اگر شما می توانید آن را انجام دهد یک فرصت کسب و کار” کومو گفت. “این دولت نیاز دارند. این ملی نیاز است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>