مالزی بانک شکایت کرد برای خنثی کردن ترایبکا محل سکونت برج

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

توسعه دهنده 43-داستان مجتمع مسکونی لوکس در ترایبکا شکایت مالزی بزرگترین بانک برای reneging در موافقت نامه به ارائه بیش از 162 میلیون دلار در همزمان وام ساخت و ساز و “موثر خنثی کردن” این پروژه است.

شریف El-جمال گفت: در یک اخطار و احضار ثبت در دادگاه عالی ایالت در منهتن در روز سه شنبه که تاپیر بانک Berhard همچنین به عنوان شناخته شده Maybank و دیگر اعضای سندیکای “را نادیده گرفته و نقض تعهدات خود را در زیر ساختمان و تاسیسات مربوط به اسناد وام.” اقدامات خود را ناشی از “آسیب جبران ناپذیر به شاکی ارتباط با آن پیمانکار که منجر به توقف تمام کار,” او گفت:.

ال-جمال است که به دنبال یک جایزه بیش از $245 میلیون دلاری که به او می گوید که پیش بینی خالص فروش از ارزش ملک واقع در 43-47 محل پارک دو بلوک شرق سابق مرکز تجارت جهانی سایت. به طور متوسط در یک ساختمان مسکونی واحد قیمت گذاری شده اند در بیش از 3000 $در هر فوت مربع می باشد.


سندیکای ظ سلب حق اقامه دعوی اقدام در اموال مارس. Maybank کاهش یافته است به نظر از طریق یک سخنگوی. یک وکیل به نمایندگی ال-جمال پارک محل توسعه گروه اولیه بازگشت نیست ایمیل به دنبال نظر در مورد احضار.

بیش از یک دهه پیش El-جمال جلب بحث با یک پیشنهاد برای ساخت یک مرکز فرهنگی اسلامی و مسجد در سایت. در سال 2011 او کنار گذاشته است که طرح که مخالفان تا به حال با برچسب “زمین صفر مسجد.”

او به جای تصمیم به ساخت یک 667-پا سکونت برج با تامین مالی از یک کنسرسیوم از وام دهندگان بین المللی هنوز هم مشتاق به بازگشت چنین پروژه هایی به عنوان بانک های داخلی شد, عقب نشینی در میان نشانه هایی که در این شهر لوکس بازار املاک و مستغلات تبدیل شدن به اشباع.

در آن زمان این پروژه اعلام شد, El-Gamal در بیانیه ای گفت که این پروژه دریافت ارشد ساخت و ساز وام جمعا به مبلغ 174 میلیون از سندیکا که همچنین شامل Warba بانک مرکزی کویت و Intesa Sanpaolo. اضافی $45 میلیون در نیم اشکوب تامین مالی ارائه شده توسط Masic عربستان سعودی شرکت سرمایه گذاری.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>