مرد متهم در قتل بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان

Category: آرکانساس Comments: No comments

ST. LOUIS — 24-year-old St. Louis شده به اتهام قتل درجه اول در حمله یک پلیس بازنشسته کاپیتان که فوت کرد در یک شب از تظاهرات خشونت آمیز در حالی که در تلاش برای محافظت از خود را در فروشگاه های شهر دادستان یکشنبه اعلام کرد.

استفان توپ برگزار می شد بدون باند در درجه اول اتهام قتل به مرگ دیوید Dorn, 77 بود که به کشته شدن پنج شنبه در پیاده رو خارج لی پیاده و طلا و جواهر. Dorn در آخرین لحظات توانستند تصویری و ظاهرا ارسال شده در Facebook Live, هر چند این ویدئو شده است.

Dorn مرگ آمد در خشونت آمیز شب در سنت لوئیس که در آن چهار افسران شات افسران حلیم با سنگ و آتش بازی و 55 کسب و کار بودند burglarized و یا آسیب دیده از جمله یک فروشگاه که سوخته.

ناآرامی آمد به شهرستانها در سراسر ایالات متحده دیده می شود تظاهرات و خشونت های پس از جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از دست به دستبند, سیاه, مرد متوقف شد و شفاعت برای هوا.

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر اعلام کرد که اتهامات عنوان شده علیه.

به گفته پلیس علت احتمالی بیانیه توپ شد و در میان آن دیده می شود در فیلم های نظارت ورود به فروشگاه و سپس سرقت چندین تلویزیون در St. Louis Post-Dispatch گزارش شده است. Dorn, یک دوست از مغازه صاحب, بود که در عادت چک کردن کسب و کار هنگامی که آلارم رفت و وارد در فروشگاه. توپ پس از آن راه می رفت به سمت گوشه خیابان با تفنگ را در دست خود.

“در آن زمان از کار اخراج شدند عکس, [توپ] تنها کسی که ایستاده در آن گوشه” را علت احتمالی بیانیه می خواند. “چند plumes از دود” دیده می شود که از جایی که توپ ایستاده بود و پوسته پوسته پیدا شد در نقطه, پلیس گفت:.

کانن همچنین چهره چند اتهام دیگر از جمله سرقت و جنایت کار در اختیار داشتن اسلحه گرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>