انسان محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط در کانوی متل قتل

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک پارسونز مرد محکوم شد هفته گذشته به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط پس از یک هیئت منصفه او را مجرم 2018 فاکنر County قتل است.

Zachery Keesee, 27 محکوم شد جمعه در یک تعداد از قتل پایتخت در مرگ Leonel Panduro.

Panduro به ضرب گلوله کشته شد مه 8, 2018 در کانوی روز مسافرخانه با توجه به اسناد دادگاه.

امنیت فیلم نشان داد که اولی و U-Haul کامیون ورود در متل یک علت احتمالی استشهاد متحده و دو مرد وارد Panduro اتاق. سپس این ویدیو را برداشت تا چشمک می زند از شلیک شد.

Keesee نشان داد تا در یکی از بستگان خانه را در مدت کوتاهی پس از تیراندازی با توجه به سایر اسناد ثبت شده در صدور حکم و نسبی گفته مقامات او را دیدم خون بر لباس خود را.

BMW, ثبت نام برای یک شرکت متعلق به Keesee شد و بعد در داخل برادر خود را در گاراژ اسناد وزارت امور خارجه. سوابق نشان داد Keesee ذکر شده به عنوان یک مخاطب برای U-Haul کامیون اجاره.

Keesee را گفت که پلیس او را برادر می دانستند Panduro از طریق خرید و فروش مواد مخدر کسب و کار با توجه به علت احتمالی استشهاد.

شاهد و سپس گفت: مقامات Keesee و دو نفر دیگر فرار به مکزیک پس از کشتار و در حالی که وجود دارد Keesee ساخته جوک در مورد این قتل است.

کریستوفر به bynum, 23, همچنین متهم در پرونده و التماس کرد گناه در ماه دسامبر به قتل درجه اول و در خدمت 30 سال حبس.

اندرو Morstain, 34, متهم شده است به عنوان یک شریک یا معاون جرم به قتل پایتخت در این حادثه با توجه به آنلاین اسناد دادگاه. او در دادگاه در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>