رفتن به نوشته‌ها

منهتن آپارتمان اجاره اسلاید پس از خروج خالی ساختمان

منهتن در بازار اجاره است شروع به نشان دادن آسیب از یک بیماری همه گیر سوخت خروج.

قصبه آپارتمان-میزان فرصت های شغلی در ماه ژوئن افزایش یافت و به بالاترین ثبت شده. موجود listings رسید 85 درصد از سال قبل به 10,789 — تمام زمان بالا برای یک ماه ارزیاب میلر ساموئل, Inc. و کارگزاری داگلاس Elliman املاک و مستغلات گفت: در گزارش پنج شنبه.

تمام موجودی است که قرار دادن دندانه در قیمت گذاری. متوسط اجاره تضعیف 6.6% کاهش به $3,242 اولین کاهش در 18 ماه و بزرگترین در دیتا رفتن به اکتبر سال 2011 با توجه به جاناتان میلر رئیس میلر ساموئل.


“آن زمینه به مقیاس از جنبش خارج از منهتن در طول بحران” میلر در مصاحبه ای گفت:.

بسیاری از نیویورکی ها از دست داده و طعم خود را برای متراکم شهر زندگی می کنند در حالی که coronavirus خروشان, سازندگان ساختمان های اداری و به مردم چند دلیل به اطراف چوب. آپارتمان خالی در طول سه ماه مستند شد انباشته بر روی بازار در پایان ماه ژوئن زمانی که دولت لغو ممنوعیت در فرد املاک و مستغلات showings.

جدید اجاره خریدهای شروع به پریدن کرد 45 درصد در ماه گذشته از مه با 3,171 آپارتمان پیدا کردن داوطلبان میلر ساموئل و داگلاس Elliman گفت.

به کسانی که مستاجران صاحبخانه مجبور به ارائه میانگین اجاره تخفیف 2% بیش از دو برابر آنچه بودند به سال گذشته است. آنها همچنین انباشت اشیاء بدست آمده در شیرین کننده مانند ماه رایگان و پرداخت هزینه کارگزار در 45 درصد از معاملات.

هنوز جای خالی رای صعود به 3.67% یک رکورد در دیتا رفتن به اوت 2006. این رای تا به حال هرگز قبل از صدر 3 درصد با توجه به میلر.

“ما در فصل تابستان است که به همه چیز در مورد عرضه,” او گفت:.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول