منهتن homebuyers بازنویسی قوانین در deals virus عصر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

منهتن homebuyers در حال حاضر فراخوانی عکس در معاملات قبل از coronavirus رسید. در حال حاضر آنها بیشتر در کنترل تر از همیشه.

برخی که قرارداد امضا شده قبل از این شهرستان تعطیل هستند خواستار اضافی کاهش قیمت به عنوان یک بیماری از بسته شدن. دیگران هنوز هم خرید در حال ساخت lowball ارائه می دهد و اصرار بر حمایت های حقوقی که در این دوره از قطعیت اجازه دهید آنها را به خارج از خرید.

صاحبان واقعا علاقه مند در فروش کمی رجوع به نه گفتن—جدید طبیعی است که به احتمال زیاد نیست که همه گیر برطرف و لیست جدید سیل بازار با اقتصاد هنوز در آشفتگی.


“من نمی بینم که چگونه این می تواند ضربه محکم و ناگهانی به عقب و فقط همان باشد مثل یک “ببخشید ما وقفه’ نوع از چیزی که” جاناتان میلر رئیس جمهور ارزیاب میلر ساموئل, Inc. “ما در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق یک دوره از کشف قیمت.”

منهتن در بازار املاک و مستغلات تا به حال فقط به دست آورد برخی جای پای خود را پس از سال که در آن فروشندگان چسبیده بودند به قیمت که از لحن با واقعیت است. دیدن خرید کاهش موجودی و قارچ, آنها در نهایت به موافقت با تخفیف و دیگر خریدار امتیاز کمک کرد که در سه ماهه اول قصبه را قوی ترین دوره برای فروش خانه در تقریبا سه سال است.

سپس همه گیر ضربه سازندگان: اکثر کسب و کار outlawing فرد در صفحه اصلی نمایش و حمایت از فروشندگان به گوشه ای.

طولانی نیست قبل از نیویورک دستور داده شد به خود قرنطینه داگلاس Elliman کارگزار املاک و مستغلات مونیکا Luque ذکر شده یک خوابه co-op برای فروش در پایان غرب خیابان. فقط یک زن و شوهر به دیدن خالی واحد—به تنهایی با استفاده از کلید های چپ با دربان—پس از آن ساخته شده یک پیشنهاد بود که بسیار پایین تر از آنچه که فروشنده برای امید.

“”هیچ راه که توهین'” Luque به یاد می آورد مشتری او گفت. “من گفت:,” آیا شما دیده می شود خبر؟'” صاحب مقابله و سپس پذیرش یک معامله در $775,000 یا 6 درصد کمتر از او درخواست قیمت.

“شما باید به خودتان می گویید این است که طبیعی نیست این مثال نمی توان به بازار عرضه عادی راه” گفت: جری Gemignani با کلر ویلیامز کارگزار است که به نمایندگی از خریداران. “ما اعتقاد داریم آن را به ارزش ‘X’ اما در حال حاضر ما در حال رفتن به دریافت یک تخفیف کوچک در بالای آن است.”

از مارس 22, مناقصه در آمد در به طور متوسط 13 درصد کمتر از آنچه که فروشندگان به دنبال, بر اساس یک نظرسنجی از 38 نیویورک کارگزاران توسط فریتز Frigan مدیر فروش و اجاره در هلستید.

یکی منهتن محل سکونت ذکر شده است در $3 میلیون جلب کرد یک پیشنهاد برای 30 درصد کمتر این بررسی نشان داد. که مالک کاهش یافته است اما فروشنده از یک co-op درخواست $3.3 میلیون توافق با ایران در 26% تخفیف. کارگزار برای آپارتمان دیگری گفت: مشتریان می گویند چیزهایی مانند “من می خواهم به خرید تنها زمانی که من دیدن خون در خیابان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>