رفتن به نوشته‌ها

منهتن هتل های زمین اتاق اداری فضا با سفر منجمد

هتل ها شهر نیویورک تلاش برای حرکت همه گیر اقتصاد در حال انجام هر کاری که آنها می توانید به درام کسب و کار. برای NoMo سوهو که به معنی تبادل اتاق های آن به کارگران در خانه گیر کرده.

اموال ارائه اتاق با میز تنقلات wifi و “دیدگاه های منهتن افق است که مطمئن شوید که به روز رسانی پس زمینه خود جلسات مجازی.” هزینه به صورت موقت در اتاق شروع می شود در $89 به مدت چهار ساعت.

“ما در حال تلاش برای دیدن آنچه که برای رفتن به بعدی تقاضا” گفت: امیر Richulsky مدیر اجرایی Sapir Corp. که صاحب هتل. “کارگران بدون نیاز به فضای بزرگتر اجتماعی فاصله و ما در حال تلاش به وجود جلوتر از منحنی.”


این بیماری همه گیر است کتک نیویورک هتل ها صنعت هل دادن اشغال نرخ به عنوان کم به عنوان 15 درصد است. در حالی که برخی از آمریکایی ها را آغاز کرده اند سفر دوباره به خصوص به مقصد در فاصله رانندگی از خانه های خود, نیویورک, مسکن, بازار متکی در سفر شرکت و بازدید بین المللی است. چشم انداز بهبودی طولانی منجر شده برخی از صاحبان نظر گرفتن کاربردهای جدیدی مانند تبدیل هتل به ساختمان های اداری و یا مقرون به صرفه مسکن.

راجر اسمیت هتل چند بلوک در شمال ترمینال مرکزی به تازگی امن یک شرکت بازاریابی دیجیتال به اجاره فضای رویداد به عنوان یک دفتر به گفته جان Knowles, مدیر فضاهای عمومی در اموال.

“خود را سوهو اجاره در حال حاضر دو برابر آنچه که ما قادر به انجام آنها است.” “به نظر می رسد علاقه ای برای شرکت هایی که در حال تنزیل رتبه و یا کوچک دفاتر خود را.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول