منهتن دفتر subleases می تواند پیش افتادن از رکود بزرگ سطح

این شهر در دفتر مستاجران در حال ریختن فضاهای خود را و اجاره دادن در دسترس بودن می تواند فراتر از 30 درصد تا پایان سال—در تاریخ همتراز با یک پست–رکود بزرگ اوج 30.3% با توجه به Savills تجزیه و تحلیل.

در طول سه ماهه دوم شش بلوک از فضای اداری به بازار آمد بیش از 50000 متر مربع هل دادن حق اجاره دادن در دسترس بودن به عنوان یک قطعه از کل فضای اداری در بازار به 25 درصد از 20 درصد بود که در دسترس است. حداقل 1.8 میلیون فوت مربع در حال انتظار برای ضربه زدن به اجاره دادن بازار در چند محله—که CBRE گفت: یکی از گویاترین شاخص های Covid-19 تاثیر در این شهر بازار دفتر.

اجاره فضا در حال حاضر در 13.6 میلیون فوت مربع از 9.9 میلیون یک سال پیش و آن را به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به گسترش از طریق پایان سال است که در زمانی که بازار شروع می شود انتظار می رود فشار رو به پایین در قیمت به عنوان صاحبخانه آمدن به شرایط با هجوم خالی فضای اداری.


“صاحبخانه اتخاذ این صبر کنید و ببینید’ رویکرد بنابراین ما دیده نمی شود بسیاری از repricing در عین حال گفت:” دنی Mangru یک مدیر پژوهش در Savills. تجاری املاک و مستغلات تمایل به تاخیر چند محله پشت شاخص مانند اجاره دادن فعالیت های پس از فضاهای شروع خواهد شد گرفتن تخفیف در اطراف سه ماهه سوم, او گفت:.

بیش از نیمی از اجاره دادن ها به شمار می رود از تامی مستاجران—تکنولوژی تبلیغات رسانه ها و اطلاعات هر چند فضا لزوما آینده از تکنولوژی غول Mangru گفت:, و اضافه کرد که آن را بیشتر به شرکت های رسانه ای که پیشرو هستند که بخش.

بزرگترین حق اجاره دادن اضافات در سه ماهه دوم آمد از EmblemHealth که قرار 163,000 فوت مربع فضا در 55 آب سنت و همچنین رتبه Fitch است که به دنبال ریختن 104,500 فوت مربع در 33 کلمبوس سنت لوکس, مد, سایت Moda کار ارائه شده است همه 84,000 فوت مربع از آن در 195 برادوی, یک سال پس از امضای اجاره نامه.

دلایل ریختن فضای متفاوت توسط شرکت و در سراسر صنایع Mangru گفت. آنها را اجرا حیطه از صرفه جویی در پول نقد برای نگه داشتن کارکنان در خانه برای مدت طولانی است.

“ما می خواهیم به پاسخگو به انعطاف پذیری است که اعضای تیم ما به دنبال آن هستید با توانایی کار از راه دور” EmblemHealth سخنگوی Kwame پترسون گفت:, و اضافه کرد که بیمه بهداشت و درمان است subleasing فقط بخشی از آن ،

Midtown منجر شهرستان در مجموع فضا اضافه شده با 2.3 میلیون فوت مربع از سال 2018 به دنبال Midtown جنوب 1.2 میلیون فوت مربع و در مرکز شهر در 800,000 فوت مربع. Midtown است که تنها یکی از این سه است که هنوز برای پیش افتادن از رکود بزرگ اجاره دادن در دسترس بودن سطح Mangru گفت.

آن را دشوار است برای پیش بینی زمانی که پست-همه گیر اجاره دادن اوج خواهد بود اما از آن می تواند نه چهارم و یا تا قبل از به بازار می بیند برخی از کاهش در اضافات Mangru گفت. در عین حال او گفت: از آن خواهد بود دشوار است برای شرکت به پیدا کردن مستاجر به بیش از فضای خود را.

“ما می دانیم که آن را به علت رو به پایین [قیمت] فشار,” او گفت:. “ما نمی دانیم چقدر است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید