بسیاری از نیویورک coronavirus بیماران جوان تعجب آور پزشکان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بزرگسالان جوانتر در شهر نیویورک در حال بستری با Covid-19 عفونت در کمال تعجب نرخ بالا گفت: پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان آنها را تضعیف زودتر مفروضات در مورد کسی است که در معرض بیشترین خطر از جدید کروناویروس.

نیویورک بیشتر موارد تایید شده از هر جای دیگری در کشور حدود 20 درصد از بستری شدن در بیمارستان رخ می دهد در افراد جوانتر از 44 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. در سطح جهانی متوسط تا شدید موارد رخ داده در 10 ٪ تا 15 ٪ از بزرگسالان کمتر از 50 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

جمعه در کوه سینا Morningside بیمارستان قبلا سالم 32-سال-مرد بیمار به دکتر Kaedrea جکسون و پرسید: “من به مرگ؟”


این بیمار که تا به حال هیچ زمینه ای شرایط پزشکی بود که نفس با تب و سطح اکسیژن انداختن به سرعت در حال. او رفته بود به اورژانس بیمارستان بخش چهار روز قبل از آن اما گفته شد به خانه بازگشت نوشیدن آب را تیلنول و خود منزوی. در حال حاضر او شده بود و وضعیت او رو به وخامت بود.

“این سطح از ترس در چشمان او ایستاده بود به من گفت:” جکسون, اورژانس, پزشکی, پزشک, به یاد می آورد در مصاحبه روز سه شنبه. “او بسیار می ترسم. و او خیلی جوان است.”

برای ماه پیام از مقامات تا به حال شده است که افراد مسن بودند در بالاترین خطر است. این یک باور به شدت برگزار می شود که مقامات بهداشتی در زمان به تعزیر مردم در 20s و 30s به ماندن در خانه برای محافظت از خود را دارند اما برای جلوگیری از انتقال این بیماری به افراد مسن است. که تغییر در اواسط ماه مارس زمانی که یک مجلس رسمی بهداشت هشدار داده است که افراد جوان در ایتالیا و فرانسه در حال سقوط بودند بیمار است. در حال حاضر این روند نشان داده است تا در این کشور است.

“بنابراین بسیاری از بیماران نمی اتصالات تصویر که به ما گفته شده است از چین یا ایتالیا. این است که فقط بیماران آن را به هر کسی” جکسون گفت. محرمانه اطلاعاتی ایالات متحده گزارش کرده است شک و تردید در مورد چین گزارش از شیوع بیماری از جمله undercounting موارد خبری بلومبرگ گزارش روز شنبه.

به عنوان بسیاری از 20 درصد از موارد تایید شده در بیمارستان بوده است در افراد جوانتر از 50 Jackson برآورد شده است. بسیاری از پزشکان در 30s خود را در حال تماشای سالم در بيماران با سن بستری به بیمارستان و نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“مردم از ترس” جکسون گفت. “این بیماران که در آن شما در حال فکر کردن:” این فقط نباید اتفاق می افتد به شما. شما خیلی جوان است. چرا این اتفاق می افتد؟'”

کمبود گسترده برای تست این ویروس ساخته شده است آن را دشوار برای آمریکا مقامات بهداشت بدانید که گروه ها بیشتر در معرض خطر است. اما پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی که صحبت می کرد به ایسنا توضیح داده شده عدد تعجب آور از بیماران جوانتر که نیاز به صرفه جویی در زندگی مراقبت است.

“این جوان مردمی که قبلا سالم,” دکتر گفت: Eric وی اورژانس پزشک و مدیر کیفیت افسر در نیویورک بهداشت و بیمارستان شهر بیمارستان های عمومی سیستم. “آنها شبیه آنفولانزا گرفته اند. در ساعت اکسیژن نیاز دارند. در عرض چند ساعت بیشتر آنها نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی.”

در NYU Langone بهداشت مرکز پزشکی مشرف به رودخانه شرق در منهتن ده ها تن از بیماران در بخش مراقبت های ویژه در هفته گذشته کمتر از 50 با توجه به یک کارگر بود که در ارائه مستقیم مراقبت های پزشکی به آنها. یک تعداد انگشت شماری بودند در 20s و یکی 7 بود. با استناد به حفظ حریم خصوصی بیمار, بیمارستان کاهش یافته است به ارائه تعداد دقیق Covid-19 بیماران, اطلاعات در مورد سن خود و یا اینکه آیا آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

در چین بود که ضربه برای اولین بار توسط ویروس 4.3 درصد بيماران سن 40 تا 49 در بیمارستان بستری شد و پس از توسعه Covid-19 با توجه به گزارش منتشر شده در مجله لانست بیماری های عفونی مجله. آن را حتی پایین تر برای افراد جوان تر با فقط 1% از کسانی که در 20s و 3.4 درصد از کسانی که در 30s خود را که نیاز به بستری در این گزارش است.

این شکاف می تواند ساخته شده تفاوت در جمعیتی از افراد با شرایط از پیش موجود یا متفاوت شیوه های پزشکی و یا منابع. ایتالیا به عنوان مثال اتحاد اروپا یکی از قدیمی ترین جمعیت و مردم وجود سن 80 و درگذشت در نرخ حدود 20 درصد است. در چین نرخ مرگ و میر برای همان گروه سنی 15 درصد بود.

“این موارد در افراد جوان و میانسالی مردم قابل توجه گفت:” پل ساکس, مدیر بالینی از بیماری های عفونی در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ، “این نیست که چگونه آن را در اصل درک شده از دور. وجود دارد قطعا افرادی که در حال تعجب است که این عفونت شدید در این گروه افرادی که قبلا کاملا سالم و ورزش و انجام می دهند فقط خوب است.”

در نیویورک 77 درصد از 914 بیمارانی که فوت کرده اند تا به حال یک وضعیت پزشکی مانند دیابت و بیماری های ریوی و بیماری های قلبی یا آسم با توجه به بخش بهداشت و درمان. تنها 1.5 درصد در غیر این صورت سالم و با 20 درصد موارد هنوز تحت بررسی است.

یک تجزیه و تحلیل گسترده تر توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در بر داشت یک روند مشابه: سه چهارم از آمریکایی ها که به پایان رسید تا در بخش مراقبت های ویژه به دلیل Covid-19 تا به حال یک یا چند زمینه مشکلات بهداشتی است. تعداد کمی از مردم با چنین مشکلاتی هستند قادر به بازیابی و بدون بستری در بیمارستان های CDC گفت.


دو سوم از ایالات متحده است که اضافه وزن و یا چاقی و عوامل نشان داده شده است به افزایش خطر ابتلا به Covid-19. نزدیک به نیمی از بزرگسالان فشار خون بالا است. و 1 در 8 آمریکایی ها نشده تعداد بازدید دکتر در سال گذشته به این معنی که برخی از آنها ممکن است شرایط بهداشتی و نمی آن را می دانم.

کارشناسان در حال دیدن همان الگوی نوظهور در جای دیگر در آمریکا به عنوان شیوع بیماری رشد می کنند. در فیلادلفیا 56 درصد از تایید Covid-19 موارد زیر 40. یک نوجوان خود را از دست داده زندگی در لس آنجلس, a 12-year-old شد انتوبه در سیاتل یک نوزاد آلوده شده در دلاور و 1 ساله نوزاد مرده در شیکاگو است.

برای بیماران nursed از طریق عفونت با کمک دستگاه تنفس مصنوعی ممکن است ماندگار مشکلات بهداشت و درمان گفت: راس مککیننی جونیور رئیس علمی انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی. برای حتی کوچکترین بیماران و پزشکان مجبور به استفاده از هواکش به بالا تنظیم فشار پمپاژ در سطح بالایی از اکسیژن است.

“بسیاری از به پایان خواهد رسید تا با آسیب دیده ریه ها و پس از آن ممکن است محدود در آینده,” او گفت:. “هر گونه بیماری تنفسی شما را بیمار, دلیل این که شما لازم نیست که ذخایر و چیزهایی مانند صلیب کشور در حال اجرا و یا انجام یک 5K مسابقه ممکن است. شما ممکن است قادر به فعال چون ریه های خود را ندارد و ظرفیت دیگر.”

سیل بیماران جوان شده است سخت برای پزشکان گفت: جکسون.

“این سخت است برای از دست دادن کسی,” او گفت:. اما زمانی که پزشکان باید به intubate بیماران در 20s و 30s و 40s—که وزن آن سنگین است. “این جوان که خود را کامل زندگی جلوتر از آنها که هیچ مشکلات پزشکی آنها ایستادگی کردن. آنها هستند که سخت را فراموش کرده ام.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>