مارس در کابوت تساوی حدود 300 نفر; حدود 200 شرکت در کنگره اعتراض

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک گروه از حدود 300 نفر در روز پنج شنبه راهپیمایی یک مایل پایین آرکانزاس 89 در کابوت ساخت راه خود را از تراکتور عرضه شرکت کابوت اداره پلیس ستاد شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

رهبران اعتراض بارها و بارها بر اهمیت نشان دادن مسالمت آمیز و چند رد و بدل آغوش و لبخند با مأموران اجرای قانون که در دست به مستقیم ترافیک.

وجود داشته است هیچ درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس و یا دیگر شهروندان را از 6 بعد از ظهر پنج شنبه.

با این حال معترضان روبرو شدند در یک نقطه در پیاده روی خود را با یک زن و شوهر برگزاری زیادی مؤتلفه پرچم. چندین رانندگان همچنین فریاد می زدند: “قدرت سفید” را به عنوان آنها سوار گذشته است.

گروه برنامه ریزی برای ادامه راهپیمایی خود را برای یکی دیگر از 2.5 مایل به کابوت خارج شده است.

6:05 بعد از ظهر: حدود 200 نفر در دست کاپیتول اعتراض پنج شنبه شب

برآورد جمعیت حدود 200 نفر معلوم شد در دولت و کنگره در اوایل یکشنبه شب برای ششمین مستقیم بعد از اعتراض به اقدامات پلیس در مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

جمعیت به گوش یک سری از سخنرانان که صحبت در مورد اهمیت وحدت آموزش و پرورش و تنوع است. دوره ای تشویق شکست از جمله برای معرفی پدر برادلی Blackshire که به ضرب گلوله کشته شد توسط یک سنگ کوچک افسر پلیس در ماه فوریه است.

بزرگ مردم در انتخابات اتفاق افتاده است با وجود درجه حرارت معلق در هوا نزدیک به 90 درجه و رطوبت بالا.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>