ماریانا junior Terran ویلیامز نورد با تغییرات در استخدام

Category: آرکانساس Comments: No comments

کالج بسکتبال چشم انداز معمولا نمایش گذاشتن استعداد خود را در مقابل مربیان کالج در طول دو دوره ارزیابی در آوریل امید به فرود بورس تحصیلی ارائه می دهد.

در این سال متفاوت است با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر. ارزیابی دوره از مارس 17-19 و 24-26 آوریل لغو شده اند, با توجه به این ویروس است.

ماریانا junior بال Terran ویلیامز که ارائه بورس تحصیلی از Auburn, TCU اوکلاهما امور خارجه و تولسا در تلاش است به ماندن مثبت است.

“وجود جوانب مثبت و منفی نرم افزار این است که من باید زمان بیشتری برای توسعه بازی کار در صنایع دستی” ویلیامز گفت. “باهم است آنها لغو مسابقات بنابراین مربیان کالج نمی خواهید به قادر به دیدن من. بنابراین آنچه که من انجام شده است ارسال فیلم به مربیان و مطمئن شوید که من با آنها در تماس با مربیان که رسیدن به من است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

ویلیامز 6-5, 170 پوند بود برای بازی آرکانزاس بر اساس Woodz نخبگان در نایک EYBL مدار این بهار و تابستان است.

او نقاشی علاقه از دانشگاه آرکانزاس و امیدوار است برای جذب منافع بیشتر از مدارس دیگر اما می داند که لغو دو بهار جلسات پیچیده همه چیز.

مربیان کالج در حال برنامه ریزی برای چندین دوره ارزیابی در طول تابستان اما هیچ تضمینی وجود ندارد آنها را به عنوان برنامه ریزی شده.

“این واقعا نا امید کننده چون من بازی در 17 [سال] تیم این سال و این است که من در تابستان گذشته” ویلیامز گفت. “من نمی دانم که چگونه آنها در حال رفتن به انجام این مدار است. آنها به قصد گسترش آن ؟ و یا آنها نمی خواهید برای اضافه کردن دو جلسه ؟ آن را خسته کننده به دلیل آن را به من کمتر زمان برای قرار دادن خودم در خارج وجود دارد برای مربیان کالج برای دیدن.”

زمانی که NCAA اعلام کرد یک مرده دوره در تاریخ 13 مارس که منجر به لغو نایک آدیداس و Under Armour مدارهای مارس در ویلیامز شوکه شده بود.

“وای که اولین کلمه ای که گفت و من پیامک مادر من در مورد آن,” او گفت:. “من فقط به فکر کردن مانند دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ آنها فقط رفتن به لغو تمام تابستان ؟ ما می رویم به دریافت یک سال دیگر به بازی ؟ و یا در حال رفتن به فقط با مدارس داریم ؟

مرده دوره نیز مجبور ویلیامز به لغو برخی از بازدیدکننده داشته است.

“من برنامه ریزی برای ایجاد بازدیدکننده داشته است به Oklahoma State, تولسا, یکدیگر, به, آرکانزاس و آبرن” ویلیامز گفت.

لغو بازديد و قادر به بازی در مقابل مربیان کالج می تواند تاخیر ویلیامز کالج تصمیم گیری است.

“بازديد بخش” ویلیامز گفت. “شما می خواهید برای رفتن به مدرسه و ببینید که چگونه او در مدرسه متناسب با شما و کادر مربیگری شما مناسب است.”

ویلیامز در تلاش است به ماندن مثبت است.

“همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل” ویلیامز گفت.

ورزش در 03/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>