ماری جوانا است پاسخ به این دولت بودجه گلایه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان کشور تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با تاریخی همه گیر متحده رو به پایین هستند بسیار زیاد کسری بودجه. در اینجا در نیویورک کسانی که با منافع در صنعت ماری جوانا استدلال می کنند که بیشتر قانونی و تجاری از مواد مخدر است که تا 50 برابر قوی تر از گلدان از گذشته کمک خواهد کرد که دولت ما پل آن 13 میلیارد دلار فاصله.


برخی از ماری جوانا مدیران در حال حاضر در تلاش برای درک بر روی زمان بحث ملی از تمدید عدالت اصلاحات با این استدلال ما باید به ترویج کسب و کار خود را به نام عدالت اجتماعی است.

استدلال های خود را ممکن است در خدمت سهامداران خود را به خوبی, اما آنها نه به نفع بقیه از ما.

پیش بینی ماری جوانا درآمدهای مالیاتی روی حیله و تزویر است. در تقریبا در هر کشور که در آن مواد مخدر تجاری شده است, مالیات پیش بینی شده است به طور افراطی ، و ما نمی توانیم فراموش کنیم که برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند برابر با تکیه بر اصطلاح معاون مالیات به عنوان یک راه حل دراز مدت برای بودجه گلایه.

مالیات بر درآمد حاصل از فروش ماری جوانا حساب برای کمتر از 1 درصد از بودجه دولت که در آن مواد مخدر تجاری شده است. و این کشورها دیده نمی شود مزیت آنها وعده داده شده بود توسط صنعت نيستم.

در کلرادو به عنوان مثال آن را در ابتدا پیشنهاد کرد که گلدان مالیات بر درآمد خواهد بود درمان-همه به صورت جدی مشکلات بودجه به طور خاص بودجه آموزش و پرورش. این وضعیت فقط بدتر از همه گیر و گلدان انجام داده است کمی به حل و فصل امور خارجه $6.8 میلیارد دلار کسری بودجه. در حال حاضر دولت به دنبال راه حل های دراماتیک آن با کمبود بودجه روبرو مدارس از جمله سازماندهی چهار روز در هفته مدرسه ادغام کلاس های برش ورزشی و حتی ادغام مدارس در حالی که همه انجماد معلم پرداخت.

دیگر “قانونی” متحده در حال تجربه در ترکیب کسری رو به بالا از 75 میلیارد دلار در طول چند سال آینده. رهبران از کالیفرنیا کلرادو, نوادا, اورگان و واشنگتن اخیرا با ارسال نامه ای به کنگره, درخواست $1 تریلیون دلار در فدرال کمک برای کمک به کشورهای در مقابله با عظیم کمبود بودجه که آمده اند به عنوان یک نتیجه از درآمد از دست رفته و افزایش هزینه.

حتی دولت آمریکا به مردم ایران ، لیز کروگر سرب حمایت از تجاریسازی لایحه در آلبانی به تازگی انداخت آب در این استدلال بیان قانونی “نمی خواهد ما هر گونه درآمد … این امر در واقع هزینه در ما پول برای گرفتن آغاز شده است.”

به سادگی قرار دادن ماری جوانا تجاری راه است از ما بودجه گلایه. و این است که بدون حسابداری برای هزینه های—چیزهایی مثل ماری جوانا-اختلال در ترافیک مرگ و میر و صدمات; بستری شدن در بیمارستان و سم-کنترل-مرکز تماس; هزینه های زیست محیطی از گیاه ماری جوانا تولید و هزینه های نیروی کار.

در نژادی و بی عدالتی در مقابل انتظار نیست قانونی برای کمک به با این بنیادی دیرینه مشکل است.

زمان پس از زمان ما شاهد grand وعده عدالت اجتماعی و حقوق صاحبان سهام ساخته شده توسط صنعت حامیان رفتن در دود. فقط در این سال آیتالله سیستانی در بر داشت که نابرابری نژادی در ماری جوانا بازداشت نرخ همچنان در آمریکا با “حقوقی” ماری جوانا. همچنين داده ها نشان می دهد که صنعت ماری جوانا است که اکثریت سفید متعلق به عمدتا متشکل از سفید کارکنان و disproportionally واقع در جوامع رنگ و کم درآمد است. درست مثل فروشگاه ها مشروب.

اخیر Patriot Act قسمت مورد بحث چگونه “حمایت قانونی نباید اتوماتیک” از آنجا که وعده های نژادی سهام ثابت کرده اند دشوار است.

امریکا در حال حاضر در حال رفتن را از طریق یک جدی حساب و آن نیاز به یک رویکرد اندیشمندانه. ماری جوانا تجاری بالقوه به تشدید بی عدالتی اجتماعی.

ما نباید اجازه دهید گلدان مدیران به دنبال خط جیب خود را با سود به ما بگویید در غیر این صورت.

کوین ثابت مواد مخدر شد-سیاست مشاور کلینتون و بوش و اوباما دولت. او رئيس جمهور از روش هوشمند به ماری جوانا و نیویورک, وابسته, سام, New York.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>