مرلین Taplin با افتخار ارائه معنوی او روشنگر کتاب با عنوان “یک قانون از بهشت: حل رمز و راز از گناه اصلی”

Category: وب وایر Comments: No comments

“امریکا شده است در یک اخلاقی رایگان-سقوط از دهه شصت. ما یک ملت گیج و عصبانی و سرخورده. ما, سیاسی, مذهبی, حقوقی, نظام های آموزشی و خانواده ارزش تمام شده است تحت تاثیر قرار. اختلال در تعریف بیش از حد بسیاری از روابط است. درد و غم را افزایش داده اند نسبت به ما اخلاقی نافرمانی. ما نیاز به کمک!” – مرلین Taplin.
 
خواننده داده است معقول و منطقی توضیح در “یک قانون از بهشت” این اولین عمدی عمل شورش است که آفت نژاد بشر حتی امروز. “گناه اصلی, بود, بوده است و هنوز هم رابطه جنسی دهانی. این گناه است برای یک مرد و همسرش, گناه برای یک مجرد مرد و زن گناه به صورت دو و گناه ، برای همه انسان ها, این اولین قانون اساسی از انجام طراحی شده برای محافظت از ما را از درد و اندوه و بی عدالتی است. در حال حاضر این وحی در پایان این عصر به ما عقل ما نیاز به قرار دادن یک توقف به نافرمانی و کشف آخرین paradise, peace on earth,” توضیح می دهد که نویسنده مرلین Taplin.

در این چشم باز و معنوی نشاط بخشی ادبی کار برنامه ریزی شده به نمایش در آینده 2020 لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب در اکتبر 3 – 4, 2020, مرلین Taplin ارائه یک سوزاننده تحليل نگرانکننده مشکلات اجتماعی از جامعه مدرن با در نظر گرفتن یک نگاه در کتاب ثابت کند که درست است گناه اصلی است و نه غرور و نه دستیابی به دانش در مورد نور و تاریکی; در عوض, او نشان می دهد که درست است گناه اصلی یک عمل فساد جنسی; نشان می دهد که این روحانی فاسد و منحرف فرهنگی توسعه داده شده است از طریق تصورات غلط و باورهای غلط در مورد تمایلات جنسی انسان.
 
تامارا در جنوب سان فرانسیسکو نقد کتاب به کتاب کامل 5 از 5 ستاره امتیاز.
 
“به عنوان یک مسیحی من می تواند با شناسایی همه که او می گوید و من که کتاب مقدس انداز می تواند بحث برانگیز است. من این کتاب را برای مطالعه کتاب مقدس. او تعریف می کند گناه اصلی به عنوان آنچه که اتفاق افتاده در باغ عدن و بسیار کامل در استفاده از کتاب مقدس به عنوان او غواصی به تمایلات جنسی بحث که من می توانید ببینید که برای بحث و تفسیر است. اگر شما به دنبال برای یک بحث خوب از کتاب مقدس من پیشنهاد می کنم شما انتخاب کنید تا این کتاب”توضیح می دهد که تامارا جنوبی در بررسی Taplin کتاب.
 
پشتیبانی مرلین Taplin کتاب “قانون از بهشت: حل رمز و راز از گناه” با حضور او در کتاب نمایشگاه به عنوان او ارائه آن یا خرید آن به صورت آنلاین – گالینگور کتاب جلد کاغذی و روشن شدن نسخه موجود در آمازون است. چنگ زدن یک کپی امروز!
 
یک قانون از بهشت: حل رمز و راز از گناه اصلی
نویسنده | مرلین Taplin
ناشر | انتشارات گذرگاه طاقدار
| تاریخ انتشار دسامبر 8, 2017
نوع | معنوی
ISBN-13 | 978-1-4808-5206-8
شومیز قیمت | $21.99
وب سایت: https://www.alawfromeden.com/author/
 
درباره نویسنده
 
به عنوان یک جوان, بزرگسالان, مرلین Taplin مشخص شد به فکر می کنم فقط در مثبت خوب و پاک و سالم و بی خطر افراد است. در طول انقلاب جنسی در دهه 1960 او شوکه شده بود برای دیدن اخلاقی چشم انداز آن روز. او در اولین واکنش به درخواست چه خدا می گویند در مورد اخلاق? او سهام با شما نتیجه سال از کتاب مقدس پژوهش و درک خود را از خدا را برای آموزش مردم در مورد تمایلات جنسی انسان در کتاب “قانون از بهشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>