علامت نجار & Shane Harmon را “استاد داستان سرایی” – دانلود رایگان فردا (3/16/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار و اعلام کرد آزادی علامت نجار & Shane Harmon جدید کتاب “استاد داستان سرایی: چگونه به نوبه خود تجارب خود را به داستان است که آموزش و سرب و الهام بخش.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 16th.

این کتاب قطعا شما را متعجب. نویسندگان کشف کرده اند که چگونه این به خوبی شناخته شده شکل ارتباط می تواند عمیقا مورد استفاده برای بهبود تعاملات خود را در راه قدرتمند. از طریق استفاده موثر از خوبی آماده داستان های داده های افسردگی و یا خسته کننده جلسات می تواند تبدیل به بخش, الهام بخش, به یاد ماندنی, ایجاد انگیزه, تجارب است.

از پیش گفتار توسط Ron McMillan نویسنده پرفروش که زندگی خود را پر از تجربه است که می تواند آموزش اصول رهبری تیم و الهام بخش عمل است. اما به جای ضربه زدن به این تجربه شما استفاده از آمار و اعداد و استدلال بیحس کننده مخاطبان خود را به حالت اغما رفت.

این که آیا شما یک سخنران رهبر, معلم, مربی و یا هر کس دیگری که نیاز به دستور و الهام بخش این کتاب است برای شما. در “استاد داستان سرایی” شما خواهید آموخت که:

  • چرا داستان آنقدر فریبنده به مغز ما
  • چگونه برای پیدا کردن تجربه است که می تواند آموزش و سرب و الهام بخش
  • یک فرآیند ساده است به سادگی آن تجربه به داستان فوتی و فوری
  • چگونه هر کسی می تواند تبدیل به قصه گوی خوب

“استاد داستان سرایی” توسط علامت گذاری به عنوان نجار & Shane Harmon رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (3/16/2020 – 3/20/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B07K2DM927.

“استاد داستان سرایی” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:
 
“من واقعا لذت می برد این دیدگاه در” استاد داستان سرایی.’ من درک می کنم که چرا من اتصال به دیگر داستان را بهتر درک چگونه به استفاده از قدرت داستان سرایی. به عنوان یک معلم, مادر, مادر بزرگ و رهبر سازمان زنان احساس می کنم قدرت با مفاهیم یاد گرفتم به استفاده از داستان برای اتصال و آموزش. من عاشق این نمونه برنامه تمرینات و لینک وب سایت! مفاهیم بسیار آسان به درک و نمونه های بسیاری را واقعا اتصالات. علامت نجار و Shane Harmon نوشته اند سریع خواندن است که می تواند کمک به هر کسی خود را بهبود مهارت های داستان سرایی.” – لیندا K. قایقرانی

“این کتاب نشان می دهد که هر دو اهمیت داستان در تعامل انسان و چگونه خود را برای بهبود توانایی داستان سرایی. آن می رود از طریق تمام اطلاعات به زبان ساده است که باعث می شود آن را آسان به درک و اعمال شود. که من خواندن این کتاب متوجه شدم که آموزه ها و تجارب دیگران است که من به یاد داشته باشید بیشتر در طول زندگی کسانی هستند که گفته شد در یک داستان خوب. من نگاه به جلو به استفاده از این اطلاعات و دیدن آنچه که پیشرفت من می تواند در زندگی حرفه ای من!” – وستون اتوود

برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 

درباره نویسنده:
علامت نجار است که یک سخنران و نویسنده و مربی و تسهیل. او همکاری نویسنده کتاب محبوب “استاد داستان سرایی: چگونه به نوبه خود تجارب خود را به داستان است که آموزش و سرب و الهام بخش” و خالق کارگاه نیم روزه در همان موضوع. او اختصاص داده شده است برای کمک به مردم موفق خواهد بود با یادگیری و استفاده از مهارت های جدید. او مشغول به کار در صنایع از خدمات مالی به high tech معدن به تولید و دولت برای خرده فروشی.
 
علامت گذاری شده است شخصا موفق به این دلیل که او یک ترکیب متضاد و تعریف ویژگی های. او عملی است و در عین حال با شخصیت او را جدی کارگر که نمی خود را بیش از حد جدی و او را سریع به فرض در مورد دیگران بدون به خطر انداختن خود را با استانداردهای بالا و حس مسئولیت پذیری. او موفق شده است به عنوان یک مربی و مشاور دارد چون ارتباط افراد با مهارت ارزشمند است که تغییر زندگی و سازمان ها برای, خوب, دارای یک شخصیت سبک تدریس و او هرگز فراموش نمی کند که آموزش تنها مفید است اگر آن را می شود در زندگی واقعی است.
 
وقتی که او نیست, آموزش زبان, یا مربیگری علامت است به احتمال زیاد مشاوره رهبران کسب و کار در چگونه برای رهبری تغییر, پیاده روی یا snowshoeing در کوه ها در نزدیکی خانه اش در ایالت یوتا کار بر روی پروژه های در اطراف خانه نواختن پیانو یا لاف زدن در مورد هفت نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>