علامت لومیا را “مالیات Secrets Revealed” – دانلود رایگان فردا (4/6/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار و اعلام کرد آزادی علامت Lumia جدید کتاب “مالیات Secrets Revealed: چگونه ثروتمند کاهش مالیات و ایجاد مالیات بر درآمد است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 6th.

“مالیات اسرار نازل شده” توسط مارک Lumia رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (4/6/2020 – 4/10/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B07Q2CRVZH.

“مالیات Secrets Revealed” تا 4.5 ستاره امتیاز در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:
 
“این کتاب جالب و آموزنده, به خصوص برای یک کتاب در مورد مسائل مالی است. نویسنده به نظر می رسد معتبر و حسن نیت همراه با نیاز شدید به درک از مهارت های خود را. به خوبی انجام می شود!” – تینا Mailhiot

برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

Mark R. Lumia بنیانگذار ثروت واقعی Group, LLC واقع در فلوریدا ارائه شده است راهنمایی های مالی به مشتریان فعال بازنشستگان, اینترنت, کارآفرینان موفق, متخصصان و صاحبان کسب و کار از سال 1991. تخصص او در ایرا توزیع برنامه ریزی, کاهش مالیات, نگهداری ثروت و درآمد و برنامه ریزی و همچنین به عنوان کمک به بازنشستگان با مسائل مالی و صلح از ذهن.

علامت گذاری با حضور در دانشگاه فلوریدا و همچنین تکمیل گواهی برنامه ریز مالی™ برنامه. علاوه بر این او فارغ التحصیل از کالج آمریکایی که در آن او اهدا شد اجاره مشاور مالی خبره مشاور ارشد زندگی و درآمد بازنشستگی گواهی حرفه ای طراحی. علامت نیز به دست آورده و درآمد بازنشستگی صنعت انجمن (RIIA) بازنشستگی مدیریت تحلیلگر تعیین.

او به نظر می رسد در “صحبت کردن در مورد پول” در WXEL این روباه کانال در ایالات متحده آمریکا امروز, روزنامه, مجله فوربس, برنامه ریزی مالی, مجله و اغلب انجام رویدادهای آموزشی در انواع صرفه جویی مالیاتی و افزایش درآمد موضوعات. علامت نیز منجر به MarketWatch.com بازنشستگی هفتگی. علامت ساکن در اوکالا در فلوریدا با همسر خود Maryna پسران ایان لیام و دختران میا لیدیا. لطفا مارک وب سایت www.TrueWealthGroup.com و وبلاگ خود را در www.RetirementMark.com و یا با او تماس بگیرید به طور مستقیم در 352-561-4571.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>