بازار گاو نر پیدا کردن صدای خود را

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

چند پیش بینی هر چیزی کمتر از تلاطم برای بازارهای جهانی در هفته های آینده. اما کسانی که فکر می کنم بدترین گذشت صدای خود را پیدا میکنند.

مفسران از مورگان استنلی به ایتون ونس در حال تبدیل شدن کمتر غم انگیز.


آنها را تشویق توسط یک ترکیب بی سابقه ای از دولت و بانک مرکزی محرک تلاش های کاهش نوسانات و — مهمتر — نشانه هایی که coronavirus همه گیر است و اوج در بخش هایی از اروپا است.

“وجود دارد که نور در انتهای تونل, اما آن را هنوز هم یک تونل طولانی” اریک نیلسن, UniCredit آبگرم لندن-بر اساس اقتصاددان نوشت: در یادداشت یکشنبه.

هیچ یک از که بدان معنی است که بازار را به دست آوردن مقدار کشش در روز دوشنبه. S&P 500 شاخص کاهش یافته است 1.5% جمعه است که به احتمال زیاد برای قرار دادن بازارهای آسیایی در پشت پا به عنوان هفته جدید می شود در جریان, در حالی که دلار افزایش یافت و آمریکا 10 ساله خزانه داری بازده میریزم به زیر 0.6%. که پس از داده ها نشان داد که غوطه در ایالات متحده استخدام در ماه گذشته تأکید بر آسیب های اقتصادی تحمیل شده توسط ویروس مستندات. میانه بازار مخلوط شد یکشنبه پس از روسیه و عربستان سعودی با تاخیر یک نشست با هدف پایان دادن به خود نفت-قیمت جنگ.

زیر نظرات به آنچه ممکن است در فروشگاه برای بازار:

اریک استین بوستون مبتنی بر همکاری مدیر جهانی درآمد ثابت در یتن ونس:

  • “با توجه به اقدامات بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی بسیاری از, اما نه همه کسانی که حاد مالی تنش در حال پشت سر ما”
  • “ما تقریبا از جنگل هنوز به عنوان سرمایه گذاران, من فکر می کنم یا منتقل شده و یا در حال انتقال به شروع به تمرکز بر اصول”
  • “از فروش گسترده هفته گذشته بازار بیشتر بدبینی در مورد هر دو این مدت از رکود اقتصادی و پتانسیل shallowness از بهبود از مسائل در مخزن بازار, دلار در بازارهای مالی و خزانه داری بازار”
  • “همه چشم ها را به وضوح در Covid-19 و خرید اینترنتی هر کشور است احساس به عنوان به خوبی به عنوان” سیاست پاسخ

مایک ویلسون, مورگان استنلی ارشد سهام آمریکا استراتژیست در نیویورک:

  • “با انحلال اجباری دارایی در ماه گذشته تا حد زیادی پشت سر ما بی سابقه و لجام گسیخته پولی و مالی مداخله به رهبری ایالات متحده و جذاب ترین ارزیابی ما را دیده اند پس 2011, ما چوب به ما اخیر که بدترین پشت سر ما برای این دوره ای خرس در بازار آغاز شد که دو سال پیش در ماه گذشته”
  • “سطح فعلی در سهام و بازارهای اعتباری باید ثابت کند به خوبی نقاط ورود در 6-12 ماه از افق است. خرس بازارهای پایان با رکود آنها نیست شروع با آنها ریسک/پاداش جذاب تر امروز از آن بوده است در سال”

ادوارد بل مدیر ارشد برای اقتصاد بازار در امارات NBD PJSC در دبی:

  • “که قیمت نفت می تواند به دست آوردن بسیار در روز پنج شنبه و جمعه و آن را نمی خواهد غالب راننده برای بازارهای مالی نشان می دهد که توجه باقی مانده است تثبیت شده در آسیب های اقتصادی که ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس”
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “جایی که او ‘امید’ که عربستان سعودی و روسیه به کاهش تولید به میزان 10 میلیون بشکه در روز و حتی ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای جبران عظیم ساخت موجودی انبار این سه ماهه” ناشی از سقوط در تقاضای انرژی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>