بازار بسته بندی: سهام سقوط بیشتر پس از بحران مالی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده سقوط بیش از 7.5 درصد در بدترین روز در وال استریت پس از بحران مالی به عنوان یک تمام عیار قیمت نفت جنگ لرزاند بازارهای مالی در حال حاضر در لبه بیش از این گسترش coronavirus. سود اوراق قرضه کاهش یافت, نفت خام غرق 20% و بازارهای اعتباری buckled.


S&P 500 غرق بسیاری از دسامبر 2008 است و در حال حاضر در نه ماه اخیر است. تار و مار کردند باز با ضرر و زیان رسیدن به 7 درصد چهار ساعت در راه اندازی بورس قطع کننده مدار است که متوقف تجارت برای 15 دقیقه. بازار خواهد شد اگر ضرر و زیان به 20 ٪ برسد. اندازه گیری پایین است تقریبا 19 درصد از آن Feb. 19 تمام زمان بالا, تهدید به پایان دادن به رکورد طولانی bull بازار آغاز شد که 11 سال پیش به بعد.

در نمایشی روز در سراسر دارایی جهان:

  • اما نه S&P 500 شرکت کمتر بود روز شنبه با انرژی تولید روت 20 درصد. اکسون موبیل و شورون شد پایین بیش از 12٪. بانک ها از دست داده و 11 درصد با یک ETF که آهنگ های بانک های منطقه ای تا به حال برای بدترین حالت آن بعد از سال 2009. اپل غرق 7.9 درصد و شیمیایی داو سقوط 22%.
  • نفت خام سقوط بیشتر پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 پس از یک اوپک+ داد که تا به حال موجود تولید جهانی از هم پاشیده. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت افت ارزش برخی از ضرر و زیان خود را اما همچنان پایین تر از 20 درصد است.
  • 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به زیر 0.5 درصد و 30 سال عملکرد کاهش یافته و تحت 0.9% مصرف کل ایالات متحده منحنی عملکرد زیر 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ.
  • شاخص Stoxx Europe 600 کاهش یافت و بیشتر پس از سال 2016 در حجم معاملات بیش از سه برابر میانگین 100 روزه بود. چند تا از منطقه سنج نگاه مجموعه ای برای ورود به بازارهای خرس. سهام ژاپن وارد یکی در اوایل زمانی که آنها سقوط تقریبا 6 درصد.
  • ایالات متحده مشتقات شاخص است که اقدامات این خطر درک شده از شرکت اعتبار رسید و توسط بسیاری از برادران لیمن فرو ریخت.
  • نرخ ارز از جمله ین اره تیز حرکت خود را به عنوان معامله گران در تلاش برای ایجاد که در آن محدوده جدید ممکن است. ین بود که تا حدود 3% در برابر دلار در حالی که یورو و فرانک سوئیس هر دو تقویت بیش از 1٪.

نفت-قیمت سقوط تهدید به upend سیاست و بودجه در سراسر جهان تشدید گونه در بالا و عملکرد اعتباری و اضافه کردن فشار بر بانک مرکزی در تلاش برای جلوگیری از یک رکود است. آن را به طور معمول خواهد ثابت کرده اند که یک مزیت به مصرف کنندگان اما coronavirus است که به طور فزاینده ای به نگه داشتن آنها را در خانه. سرمایه گذاران در حال تقاضاهای مصرانه برای برخی از سیاست پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که تا کنون نشان داد که آن معتقد است گسترش تحت کنترل است.

“بازار آماده شد و در معرض این نوسانات و نفت خام فقط تشدید آن گفت:” شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات آن برای شواب مرکز تحقیقات مالی. “Coronavirus خود شده است علت اصلی اصلاح, اما در حال حاضر آن را در حال اغراق آمیز و حتی بیشتر.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اقتصادی خود تیم را وزن اقدامات بعد شنبه حاوی ذرات از coronavirus و سقوط ناگهانی قیمت نفت با بودجه موقت گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و کمک برای کتک ایالات متحده تولید کنندگان انرژی در میان مرحله امکان پذیر است. بلومبرگ سنج از استرس های مالی ایالات متحده رو به وخامت گذاشته است در سریع ترین سرعت از بحران مالی است.

“وقتی ترس و وحشت وجود گرایش نمی شود دقیق قیمت گذاری دارایی های” کریستینا هوپر Invesco ارشد بازار جهانی استراتژیست گفت: در مصاحبه با بلومبرگ در نیویورک مقر. “فروش کردن امروز برای من سمبل آن است. این واقعا یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به آنچه که اتفاق افتاده بیش از آخر هفته.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>