مارلین فیلیز باقی می ماند تعطیل توسط pandemic

میامی — لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در میامی مارلینز’ نجومی از طریق پنج شنبه و فیلادلفیا فیلیز باقی خواهد ماند idled با این بیماری همه گیر کوروناویروس تا روز جمعه در حالی که بقیه از بیس بال تدافعی جلو با بیم و هراس.

“وجود دارد ترس واقعی وجود دارد واقعی اضطراب برای من برای همه هم تیمی های من,” Milwaukee Brewers مشت زن Ryan براون روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم ما در بر داشت آن را بسیار دشوار است برای تمرکز بر روی بیس بال در تمام طول روز.”

در پی شیوع ویروس آن آلوده نیمی از Marlins’ تیم براون گفت: MLB بازیکنان به طور مداوم ارزیابی اینکه آیا آنها باید بازی را نگه دارید. بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: فصل می تواند در معرض خطر است.

اما MLB آمد تا با یک چهل تکه برنامه برای بقیه این هفته, و گفته است که در میان بیش از 6400 تست های انجام شده پس از جمعه وجود نداشت جدید مثبت مربوط در زمینه پرسنل از هر تیم دیگر از Marlins.

در بیانیه ای MLB گفت: می خواستم آن را اجازه می دهد تا Marlins زمان به تمرکز بر روی ارائه مراقبت برای بازیکنان خود و برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در اوایل هفته آینده. MLB نیز به تعویق افتاد و این سه بازی باقی مانده در این هفته فیلیز-نیویورک یانکیز سری.

Marlins باقی مانده سرگردان در فیلادلفیا که در آنها بازی های برگزار شده هفته گذشته. فیلیز-یانکی ها بازی شد, به تعویق افتاد “از فراوانی احتیاط” MLB گفت: اگر چه هیچ فیلیز بازیکنان باید آزمایش مثبت است.

Marlins مثبت دریافت نتایج آزمون به صورت چهار بازیکن اضافی آوردن خود را در مجموع به 15 یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت. فرد کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که نتایج به حال شده است برای عموم منتشر شد.

نه بازیکن در 30 فهرستی دو تاکسی بازیکنان تیم ملی و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت زودتر.

Marlins برنامه ریزی شده بود به بازی در بالتیمور امروز و پنج شنبه. به جای یانکی ها در بالتیمور در آن روز.

میامی سه بازی آخر این هفته در برابر واشنگتن شد و به تعویق افتاد. اتباع بازیکنان رای داده بودند در برابر ساخت این سفر Marlins مدیر دیو مارتینز گفت.

“همه ما تصمیم گرفت که احتمالا ناامن برای رفتن وجود دارد” مارتینز گفت. “آن را به حال چیزی برای انجام با میامی مارلینز. آن همه چیز در مورد میامی و ایالت فلوریدا این بیماری همه گیر. آنها احساس نمی امن است.”

Marlins قرار گرفتند دور دیگری از آزمایشات سه شنبه خود را به عنوان شیوع مطرح شده دوباره سوال در مورد بیس بال را به تلاش برای انجام یک فصل است.

“این می تواند آن را در معرض خطر” Fauci گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”. “من باور نمی کنم آنها نیاز به متوقف کردن اما ما فقط باید به دنبال این و ببینید چه اتفاقی می افتد با تیم های دیگر در یک روز به صورت روز.”

نظرات خود را قبل از کلمه Marlins’ آخرین نتایج آزمون.

“لیگ اصلی بیس بال — بازیکنان صاحبان و مدیران — باید تلاش زیادی به گرفتن با هم و قرار دادن پروتکل هایی است که ما احساس می کار” Fauci گفت. “این بسیار مایه تاسف آنچه اتفاق افتاده است با میامی [Marlins].”

در کلیولند شیکاگو وایت ساکس مدیر ریک alexandria pro uk بازگشت به این تیم سهشنبه پس از بیداری با برخی از covid-19 علائم یک روز زودتر و در حال جدا برای 24 ساعت.

هر کس در سراسر بیس بال به نظر می رسید به احساس مضطرب است.

“این مهم است که ما قادر به ارائه یک منبع سرگرمی و یک خروجی برای افرادی که در برخورد با چنین چالش کشیدن زمان در زندگی خود” براون گفت. “اما در همان زمان سلامت و ایمنی باید اولویت همه ما در همه زمان ها است. …

“شما فکر می کنم در مورد تمام کارکنان هتل, رانندگان اتوبوس, خلبانان و خدمه پرواز کسی دیگری تمام Marlins بچه ها ممکن است در تماس با آمده و بدیهی است که ترسناک است.”

Marlins برنامه ریزی برای باقی می ماند در فیلادلفیا حداقل تا tosday. فیلادلفیا وزارت بهداشت گفت: در آن مشغول به کار بود با Marlins و فیلیز در تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همه ما از بازیکنان و مربیان و کارکنان هستند طبعا با داشتن یک زمان دشوار پایدار این تجربه” Marlins مدیر عامل Derek Jeter گفت.

The Philadelphia Phillies, top, and the Miami Marlins hold a black ribbon in honor of the Black Lives Matter movement and in memory of George Floyd, before a baseball game Friday, July 24, 2020, in Philadelphia. Major League Baseball has already postponed a second scheduled game between Miami and Baltimore after more than a dozen Marlins players and staff tested positive for the coronavirus, prompting the club to lock down in Philadelphia. Commissioner Rob Manfred said the soonest the Marlins could resume their schedule is Wednesday, when they are set to play in Baltimore. (Charles Fox/The Philadelphia Inquirer via AP)

فیلادلفیا فیلیز بالا و میامی مارلینز برگزاری یک روبان سیاه به افتخار Black Lives Matter جنبش و در حافظه جورج فلوید قبل از یک بازی بیس بال جمعه, 24 جولای سال 2020 در فیلادلفیا. لیگ اصلی بیس بال در حال حاضر به تعویق افتاد یک دوم برنامه ریزی شده بازی بین میامی و بالتیمور پس از بیش از یک دوجین Marlins بازیکنان و کادر آزمایش مثبت برای coronavirus باعث این باشگاه به قفل کردن در فیلادلفیا. کمیسر راب مانفرد گفت: soonest Marlins می تواند رزومه خود را برنامه جمعه است که آنها را به بازی در بالتیمور. (چارلز فاکس/The Philadelphia Inquirer از طریق AP)
Miami Marlins' manager Don Mattingly looks out from the dugout during the eighth inning of a baseball game against the Philadelphia Phillies, Saturday, July 25, 2020, in Philadelphia. (AP Photo/Chris Szagola)

Miami Marlins’ مدیر همین Mattingly به نظر می رسد از ستاره شرق در هشتمین دور از یک بازی بیس بال در برابر فیلادلفیا فیلیز شنبه, جولای 25, 2020, در فیلادلفیا. (AP Photo/کریس Szagola)
Members of the Florida National Guard monitor vehicles at a COVID-19 testing site outside of Marlins Park, Monday, July 27, 2020, in Miami. The Marlins home opener against the Baltimore Orioles on Monday night has been postponed as the Marlins deal with a coronavirus outbreak that stranded them in Philadelphia. (AP Photo/Lynne Sladky)

اعضای گارد ملی فلوریدا نظارت بر وسایل نقلیه در COVID-19 تست سایت در خارج از Marlins پارک دوشنبه 27 ژوئیه سال 2020 در میامی. Marlins خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles در شب دوشنبه به تعویق افتاده است به عنوان Marlins مقابله با شیوع کروناویروس که رشته آنها در فیلادلفیا. (AP Photo/Lynne Sladky)
An empty Ashburn Alley faces seats at Citizens Bank Park on Monday, July 27, 2020, in Philadelphia. The Philadelphia Phillies' game against the New York Yankees on Monday was postponed after several members of the Miami Marlins tested positive for the coronavirus. (Yong Kim/The Philadelphia Inquirer via AP)

خالی اشبرن کوچه چهره کرسی شهروندان در بانک پارک در دوشنبه 27 ژوئیه سال 2020 در فیلادلفیا. فیلادلفیا فیلیز در بازی مقابل نیویورک یانکیز در روز دوشنبه به تعویق افتاد پس از چند تن از اعضای این Miami Marlins آزمایش مثبت برای coronavirus. (Yong Kim/The Philadelphia Inquirer از طریق AP)
FILE - In this Friday, July 24, 2020, file photo, home plate umpire Tim Timmons, center, explains things to Miami Marlins manager Don Mattingly, left, and Philadelphia Phillies manager Joe Girardi, right, with the other umpires looking on prior to a baseball game in Philadelphia. The Miami Marlins’ coronavirus outbreak could endanger the Major League Baseball season, Dr. Anthony Fauci said, as the number of their players testing positive rose to 15. The Marlins received positive test results for four additional players Tuesday, July 123, 2020, a person familiar with the situation told The Associated Press. The person declined to be identified because the results had not been publicly released. (AP Photo/Chris Szagola, File)

فایل – در این پنج شنبه, جولای 24, 2020, فایل, عکس, صفحه اصلی داوری تیم Timmons, مرکز, توضیح می دهد که همه چیز به Miami Marlins مدیر همین Mattingly چپ و فیلادلفیا فیلیز مدیر جو Girardi راست با دیگر داوران به دنبال در قبل از یک بازی بیس بال در فیلادلفیا. میامی مارلینز’ coronavirus شیوع بیماری می تواند به خطر اندازد فصل لیگ بیس بال, Dr. Anthony Fauci گفت: به عنوان تعدادی از بازیکنان خود را تست مثبت به 15 افزایش یافت. Marlins مثبت دریافت نتایج آزمون به صورت چهار بازیکن اضافی شنبه, جولای 123, 2020, یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت. فرد کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که نتایج به حال شده است برای عموم منتشر شد. (AP Photo/کریس Szagola فایل)
FILE - In this Friday, July 24, 2020, file photo, Miami Marlins' Jesus Aguilar, right, celebrates a 5-2 win with teammates following a baseball game against the Philadelphia Phillies in Philadelphia. The Marlins’ coronavirus outbreak could endanger the Major League Baseball season, Dr. Anthony Fauci said, as the number of their players testing positive rose to 15. The Marlins received positive test results for four additional players Tuesday, July 23, 2020, a person familiar with the situation told The Associated Press. (AP Photo/Chris Szagola, File)

فایل – در این پنج شنبه, جولای 24, 2020, فایل, عکس, Miami Marlins’ عیسی اگویلار دو لا فرانترا, راست, جشن 5-2 برنده شدن با هم تیمی های زیر یک بازی بیس بال در برابر فیلادلفیا فیلیز در فیلادلفیا. Marlins’ coronavirus شیوع بیماری می تواند به خطر اندازد فصل لیگ بیس بال, Dr. Anthony Fauci گفت: به عنوان تعدادی از بازیکنان خود را تست مثبت به 15 افزایش یافت. Marlins مثبت دریافت نتایج آزمون به صورت چهار بازیکن اضافی شنبه, جولای 23, 2020, یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت. (AP Photo/کریس Szagola فایل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme