ماسک حکم می شود OK در فایت

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — ساکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در اکثر داخلی اماکن عمومی پس از شورای شهر رای گیری شنبه شب.

این شورا رای 8-0 نیاز به ماسک با برخی استثنائات و به صرف $100 ، 000 برای ایمنی عمومی در مبارزات انتخاباتی. اورژانس بند نیز به اتفاق آرا تایید می کند حکومت موثر امروز.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در اخبار جلسات تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک اما تا کنون نه اجباری آن برای عموم است.

عضو شورای متی خرده حمایت و اندازه گیری, گفته, ماسک ثابت می شود یک ابزار موثر در جلوگیری از گسترش covid-19. Washington County خاص تبدیل به یک نقطه داغ برای این بیماری است.

این قانون نیاز به هر کسی که در بخشی از یک کسب و کار به پوشیدن چهره و پوشش. استثنا ساخته شده برای زمانی که مردم در حال خوردن و نوشیدن و یا ورزش و یا در گروه های کوچک تنظیمات که در آن فاصله 6 پا را می توان به دست آورد. آن را نمی شود به تنظیمات مگر اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

کسب و کار نیز باید پست نشانه درهای خود را آموزش مشتریان به پوشیدن ماسک.

فرمان اختصاص 100.000 دلار از این شهرستان در صندوق اضطراری برای ایمنی عمومی در مبارزات انتخاباتی.

پول خرید ماسک را به کسب و کار و یا ایمنی عمومی کارکنان به ارائه به مشتریان و ساکنان که آنها را نمی. مشتریان نمی خواهد اجازه ورود به کسب و کار بدون پوشیدن ماسک.

ساکنان نمی خواهد موضوع را به مجازات نه با پوشیدن ماسک از بودن اجازه ورود به کسب و کار. اما کسب و کار است که “عمدا غفلت” فرمان می تواند موضوع را به شهر استاندارد مجازات است که استناد و جریمه نقدی تا 500 دلار است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

دادستان شهر کیت ویلیامز توصیه این شورا است که این اقدام به احتمال زیاد بیش از این شهرستان می باشند. دستورات از دولت به استاندار و وزیر بهداشت تنها اقتدار بیش از تمام محدودیت ها در تجارت, او گفت:.

اعضای شورای اذعان محدودیت در قدرت اما آنها گفتم که این عمل درست را با توجه به افزایش موارد covid-19 در شمال غربی آرکانزاس است.

Washington County گزارش شده بیش از 1,900 موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. Washington County تا به حال در مجموع 18 مرگ با 15 از آنها ساکنان شهرستان و سه نفر از آنها اوکلاهما ساکنان با توجه به پزشکی قانونی شهرستان راجر موریس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>