عظیم آپارتمان در میلیونرها ردیف به فروش می رساند برای $28M

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک طبقه آپارتمان در نزدیکی بالای منهتن One57 فقط به فروش می رسد برای $28 میلیون.

محل سکونت در 88 طبقه با نمایش کارت پستال از پارک مرکزی فروخته شده در مارس 29, با توجه به شهر ، فروشنده پرداخت می شود $47.4 میلیون واحد آن تکمیل شده در سال 2014.

شهرستان سوابق نشان می دهد خریدار و فروشنده مرتبط هستند. که نشان می دهد این رساله 41% تخفیف به قیمت اصلی است نه لزوما نشان دهنده واحد ارزش بازار واقعی.


فروشنده بود نه یک شخص ثالث با توجه به فرد آشنا با این موضوع.

ثبت قیمت خرید و فروش علامت خواهد بود بزرگترین تخفیف به تاریخ در 1,004 پا, آسمان خراش ها, یک بار نماد منهتن فوق العاده لوکس, محل سکونت بوم با توجه به جاناتان میلر رئیس جمهور ارزیاب میلر ساموئل, Inc.

Extell توسعه زمین شکست در One57 در سال 2009 در حالی که بسیاری از پروژه های دیگر بودند کنار رکود بزرگ. با رقابت کمی آن را به سرعت جلب سرمایه گذاران جهانی که غیر انتفایی مبالغ زیادی برای خانه های آنها به ندرت در زندگی. یک پنت هاوس در برج های فروخته شده در سال 2014 برای $100.5 میلیون, یک شهر قیمت ضبط بود که تا سال گذشته است.

در حال حاضر خریداران در One57 به طور فزاینده معامله شده است خانه های خود را در از دست دادن به عنوان پروژه های جدید تکثیر در منهتن و ایجاد یک تقاضا از بالا پایان انتخاب میان كساد تقاضا است. در سال 2017 resales در برج به طور متوسط 25 درصد کمتر از سال 2014 قیمت خرید با توجه به میلر ساموئل داده است.

ادامه داد: ضعف در لوکس در بازار شده است تقویت جهانی همه گیر و همچنین بالاتر عمارت و انتقال مالیات اعمال شده توسط دولت در سال گذشته میلر گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>