‘عظیم’ فضای باز ناهار خوری طرح از آمدن به شهر در جولای

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio روز پنجشنبه گفت که این شهر در سطح جهانی غذا صحنه خواهد بازگشایی در ماه جولای و به قول “عظیم گسترش” فضای ناهار خوری برای احیای رستوران ویران بیماری همه گیر.

“ما ارائه خواهد شد عظیم گسترش منظقه صندلی بزرگ گسترش باز خیابان” شهردار گفت. “ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کمک به این بخش کلیدی از زندگی در شهر نیویورک است.”

در حالی که شهردار نشان داد تنها محدود جزئیات این طرح در طول صبح خود را در کنفرانس خبری خود در کمیسیون ارائه جزئیات بیشتر در طول یک شورای شهر جلسه در رستوران در همان زمان.


رستوران ها قادر خواهد بود برای تبدیل فضاهای پارکینگ و میادین بدون مجوز بر اساس این طرح گفت: پولی Trottenbergde Blasio را کمیسر حمل و نقل. بررسی روند پیاده رو ناهار خوری و خوردن مناطق داخل بسته خیابان ها نیز خواهد بود شتاب, او گفت:.

بخش حمل و نقل و بسته کردن 45 مایل از خیابان از ترافیک از زمان شروع این بیماری همه گیر. آن را متعهد شده است به بسته شدن 100 کیلومتر از خیابان از ترافیک.

پیاده رو ناهار خوری مجوزها به طور معمول نیاز به بررسی های متعدد شهرستان سازمان های شورای شهر و جامعه محلی تخته. این روند می تواند تا یک سال یا بیشتر طول بکشد اما Trottenberg قول داد به جست و خیز بخش از بررسی به سرعت را.

“شما همه ما مایل به کمک به 27,000 رستوران در سه هفته” Trottenberg گفت. “ما در حال رفتن به قادر به آوردن این همه به جامعه تخته. که تجارت کردن.”

شهر باید تعادل نیاز به ارائه پشتیبانی به سرعت به رستوران با “چقدر نظارت و فرآیند هر کس احساس می کند راحت با,” او اضافه شده است.

شورای شهر در حال بررسی قانون که نیاز به این شهر به کنار اضافی خیابان و فضاهای پیاده رو برای ناهار خوری. این لایحه از بلندگو Corey Johnson و عضو شورای آنتونیو Reynosoهمچنین نیاز شهرستان, وزارت بهداشت, قانون تنظیم برای مناسب اجتماعی فاصله در حالی که خدمت به مشتریان خارج است.

تیک تاک ساعت است به رستوران ملموس دستورالعمل. فضای باز ناهار خوری اجازه خواهد داشت از طریق فاز دوم اقتصادی بازگشایی Gov. اندرو کومو چهارشنبه اعلام کرد. این شهر را آغاز فاز 1 در روز دوشنبه و می تواند به مرحله دوم در اوایل ماه جولای de Blasio گفت: صبح روز پنج شنبه.

این برنامه نمی خواهد در جهانی سراسر محله. برخی از آرتور خیابان کسب و کار به عنوان مثال نشان داده اند آنها را به جای نگه داشتن خود را در پارکینگ باز از روشن کردن فضا به فضای ناهارخوری Trottenberg گفت.

پیتر Madonia رئیس بهبود کسب و کار منطقه است که نشان دهنده آرتور خیابانگفت: “خوشحالم که این شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن یک محله-رویکرد متمرکز. اکثر مشتریان از آرتور خیابان رستوران ها و خرده فروشان می رسند با ماشین او گفت: به طوری که واقعیت باید متعادل در برابر نیاز به اضافه کردن فضای باز ناهار خوری ظرفیت.

“ما باید خرده فروشی است که باز در طول روز رستوران است که به جای مشتریان در شب و یک پایه مشتری است که منطقه ای و درایوهای اینجا” گفت: Madonia اجرا می شود که یک خانواده نانوایی در خیابان. “آن چیزهایی هستند که ما در حال تلاش برای کالیبره کردن زمانی که ما فکر می کنم در مورد چگونه برای کمک به ما رستوران ها از طریق خیابان نرسیده است.”

اعضای شورا ابراز نگرانی می کند که این طرح به نیازهای بیرونی-قصبه محلات که در آن فضای باز ناهار خوری کمتر رایج است.

این سوال که چگونه این شهرستان رسیدگی خواهد سر و صدا شکایت مطرح شد.

“اگر من باید جمعیت زیادی در خارج از رستوران ها در 10 شب من قصد دارم به تماس” گفت: عضو شورای اندرو کوهن که نشان دهنده بخش هایی از جنوب برانکس.

Trottenberg گفت: این شهرستان که با استفاده از یک “لمس نور” در اجرای.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>