کلاس استاد: در حال اجرا از طریق آبپاش می تواند یک تمرین

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس کودکان در حال تجربه تابستان سنتی انتقال به کمتر دانشگاهی مسئولیت اما با توجه به همه گیر با کمتر فعالیت های اجتماعی به جای مدرسه. این فشار مستقیما بر دوش پدر و مادر به عنوان ما به دنبال به نگه داشتن بچه های ما درگیر و فعال در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله ایمنی و بالاتر از همه چیز.

این هفته من در حال حاضر چند راهنمایی برای رسیدن به این شاهکار و نیز معرفی فعالیت است که متناسب با سادگی به خانواده ورزش دسته.

خانواده و فعالیت فیزیکی می تواند روی حیله و تزویر بسته به سن و وضعیت هر یک از اعضای خانواده. بعضی از بچه ها بیش از حد جوان می تواند در گرما و برخی از والدین به بهداشت و درمان عوارض است که جلوگیری از آنها را از در حال اجرا در اطراف. اگر فرض کنیم هر کس در سلامتی نسبتا خوب وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده تابستان مورد علاقه های شما است که به این رده از “فعال” در حالی که باقی مانده امن است.

اولین قدم در پیدا کردن چیزی است که هر کس می تواند انجام دهد.

محله دوچرخه سواری بزرگ هستند که بیشتر بچه های بزرگتر از 5 می توانید سوار در کنار پدر و مادر خود را. دوچرخه سواری می شود هر کس در خارج از منزل برای لذت بردن از برخی از هوای تازه در حالی که تکان دادن به همسایه ها. همه در همه, محله دوچرخه سواری یکی از خانواده های مورد علاقه من ورزش گزینه.

ماهیگیری یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای لذت بردن از زیبا آرکانزاس چشم انداز با عزیزان. آن را نمی ممکن است به خصوص فعال است, اما آن را می شود همه از خانه بیرون و هم تراز با همان ماموریت. به عنوان بسیاری از پدر و مادر می دانم این است که آسان تر از انجام گفت با کودکان در سنین مختلف است.

ماهیگیری به شما اجازه می دهد با هم در حالی که گرفتن یک مقدار مورد نیاز از فن آوری است. این یکی دیگر از برنده-برنده در کتاب من است.

هنگامی که این آب و هوا واقعا گرم می شود, هوای آزاد فعالیت می تواند یک کمی بیشتر به چالش کشیدن. اما این هفته ورزش به راحتی غلبه بر این چالش با استفاده از مورد علاقه های قدیمی — حیاط بارانی. بارانی مسابقه سرگرم کننده راه برای خنک ماندن, دریافت آن قلب کوچک پمپاژ و لذت بردن از برخی از زمان خانواده.

  1. راه اندازی یک حیاط بارانی در پایان یک شلنگ (یا به نوبه خود در حیاط سیستم بارانی و یکی را انتخاب کنید و بارانی سر به استفاده از).

  2. هدف این است که به شش “دور” به عقب و جلو از انتهای حیاط به طرف دیگر در حالی که پاکسازی اصلی بارانی جریان در هر زمان.

  3. سه دور پاک باید با پریدن بیش از جریان و نهایی سه دور باید پاک شود در حالی که خزنده در زیر آن است.

  4. بهترین زمان برنده و مجازات 5-دوم اعمال می شود اگر شما را به یک ضربه مستقیم توسط بارانی جریان.

  5. یکی از شرکت کنندگان را نگه می دارد در حالی که دیگر نژادها.

من عاشق این فعالیت به دلیل آن است که غیر ممکن است به لبخند. مهم نیست که چه سن شما در حال اجرا از طریق آبپاش هرگز نمی تواند سرگرم کننده. این هزینه چیزی. برای کسانی که به دنبال یک خانواده سالم فعالیت نیست که نیاز به مقدار زیادی از راه اندازی و یا تجهیزات ، لذت بردن از!

مت پروت دارای درجه دکتری در آموزش و پرورش (ورزشی مطالعات) و کارشناسی ارشد در حرکت شناسی و تایید شده توسط کالج آمریکایی پزشکی ورزشی.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>