مسترکارت و سامسونگ شریک برای فعال کردن دیجیتال ورود

Category: وب وایر Comments: No comments

مسترکارت اعلام جهانی در همکاری با سامسونگ برای فعال کردن دسترسی دیجیتال به مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک در بازارهای در حال ظهور از طریق آن توسعه پرداخت بر روی تقاضا پلت فرم.

مسترکارت پرداخت بر روی تقاضا پلت فرم طراحی شده است برای سرعت بخشیدن به دیجیتال ورود گرد هم آوردن موسسات مالی تولید کنندگان تجهیزات اصلی و telcos به طور جامع در حل مسائل است که باید محدود دستگاه تامین مالی در بازارهای در حال ظهور. در خط با مسترکارت اصول برای اطلاعات مسئولیت این راه حل اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای دسترسی به دستگاه در یک pay-as-you-go مدل.

“در مسترکارت ما دیدن جهان متصل که در آن فرصت و رفاه هستند و ممکن است برای همه در همه جا” گفت: Jorn Lambert, معاون اجرایی رئیس جمهور راه حل های دیجیتال, مسترکارت. “پرداخت بر روی تقاضا پلت فرم را قادر می سازد ما را به ارائه آن چشم انداز و پرورش شمول مالی به مصرف کنندگان یک فرصت برای شرکت در دیجیتال تجارت است. با ترکیب سامسونگ دستگاه مدیریت و امنیت تخصص با مستر فن آوری های نوآورانه ما در حال ایجاد یک اکوسیستم است که می تواند قابل ارائه تاثیر مثبت به جوامع ما در خدمت است.”

Mastercard همکاری با بازیکنان کلیدی در اکوسیستم به درایو یک موج جدید ورود از طریق اتصال به کامپیوتر و دستگاه های هوشمند ایجاد یک اقتصاد دیجیتال است که با این نسخهها کار برای همه. برای انجام این کار پرداخت بر روی تقاضا پلت فرم شامل چهار جزء است:

  • اعطای وام به بازار: به ارمغان می آورد با هم وام دهندگان که ارائه مصرف کنندگان با دسترسی به دستگاه مقرون به صرفه تامین مالی
  • امنیت: اهرم سامسونگ تعبیه شده ناکس امنیتی پلت فرم برای اطمینان از یکپارچگی و ایمنی مصرف کننده داده ها و معاملات
  • اطلاعات: فراهم می کند ابزار برای مصرف کنندگان به تجزیه و تحلیل و ساخت سابقه اعتباری خود را از داده ها استفاده
  • پرداخت: در همکاری با telcos مسترکارت فراهم می کند فرصت را برای مصرف کنندگان به دست آوردن شماره کارت مجازی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای خود دستگاه و انجام معاملات در همه جا مسترکارت پذیرفته شده است.

“چشم انداز ما این است که برای الهام بخشیدن به جهان و شکل دادن به آینده از طریق تحول ایده ها و فن آوری” گفت: KC چوی معاون اجرایی رئیس جمهور, جهانی, موبایل, B2B, سامسونگ. “این همکاری با مسترکارت است که ما در راه ساخت است که در آینده در دسترس همگان کمک برای بستن شکاف دیجیتال به ویژه در اقتصادهای در حال ظهور و کشورهای.”

پلت فرم ساخته شده توسط مسترکارت آزمایشگاه راه اندازی خواهد شد با سامسونگ ناکس تیم در خاورمیانه و منطقه آفریقا در اوایل سال 2020 و گسترش به سایر مناطق بعد از این سال.

در مورد مستر کارت

مسترکارت (NYSE: MA) www.mastercard.com یک شرکت فن آوری جهانی در صنعت پرداخت. ما جهانی پرداخت پردازش شبکه متصل مصرف کنندگان و موسسات مالی و تجار دولت ها و کسب و کار در بیش از 210 کشور و سرزمین. مسترکارت محصولات و راه حل های روزمره تجارت فعالیت – مانند خرید, سفر, در حال اجرا یک کسب و کار و مدیریت امور مالی – ساده تر, امن تر و کارآمد تر برای همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>