Mattel, Inc. (نزدک: MAT) امروز اعلام کرد که در آن وارد شده است به چند سال جهانی توافقنامه مجوز با جهانی توسعه نام تجاری برای دریم انیمیشن روح سوار رایگانآمار, Netflix سریال و آینده از ویژگی های فیلم است. ماتل صدور مجوز حقوق شامل عروسک های نقش بازی بازی و هنر و صنایع دستی. این ماتل خط را اولین خرده فروشان در سراسر جهان پیش از جهانی اکران فیلم سینمایی بر اساس ویژگی های مورد انتظار برای آمار تئاتر در مارس سال 2021. این توافق جدید بر اساس ماتل و جهانی توسعه نام تجاری موجود چند سال مجوز مشارکت برای روشنایی را , عوامل, Universal Pictures’ جهان ژوراسیک و Fast & Furious.

“دریم انیمیشن روح سوار رایگان اسیر تصورات کودکان و خانواده ها در سراسر جهان” گفت: Janet Hsu رئیس حق رای دادن افسر ماتل. “ما یک مشارکت قوی با جهانی تیم و سابقه طراحی محصولات است که ارائه یک ارتباط عمیق خود را به شخصیت ها و داستان. ما مشتاقانه منتظر به در نظر گرفتن این به سطح بعدی با روح با آوردن نوآوری جدید به اموال از طریق طیف گسترده ای از اسباب بازی در سراسر دسته های متعدد.”

“دریم انیمیشن روح سوار رایگان نشان دهنده نسل امروز مستقل پرماجرا و جشن عشق خود را از اسب و شگفت آور دوستی” گفت: جو Lawandus معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل جهانی و Hardlines جهانی توسعه نام تجاری. “در قلب از این سری است که ارتباط بین دختران و اسب خود را و روح منحصر به فرد و اصیل صاحب که غیر قابل انکار پیوند. ماتل را روش ابتکاری برای طراحی محصول و داستان سرایی است که شبیه هیچ دیگر و ما هیجان زده برای گسترش بیشتر بر ما موفق همکاری با آنها برای طراحی اسباب بازی است که شیر را به این بازی الگو و الهام بخش برای زندگی سری در زندگی واقعی است.”

در مورد روح سوار رایگان

یک ماجراجویی حماسی در مورد نشکن پیوند بین یک دختر و یک اسب نر وحشی, روح سوار رایگان است فیلم بعدی در تصویر متحرک و انیمیشن تلویزیونی حق رای دادن از دریم ورکز انیمیشن است. زمانی که لجباز خوش شانس پرسکات مجبور به حرکت از تالار خانه شهر به یک شهر مرزی او می شود کامل ماهی خارج از آب است. اما زندگی او را برای همیشه تغییر زمانی که او می سازد دوستان جدید و به شکل یک پیوند جدایی ناپذیر با یک موستانگ به نام روح. هنگامی که روح گله اسیر توسط rustlers دختران و اسب خود را باید انجام ماجراجویی از طول عمر به آنها را ذخیره کنید. جدید تئاتر فیلم کارگردانی شده توسط ایلین Bogan (مدیر Trollhunters: Tales of Arcadia 3Below: Tales of Arcadia اژدها: مسابقه به لبه) و تولید شده توسط کارن پرورش (شرکت تولید کننده چگونه برای آموزش اژدها شما). Ennio Torresan (سر از داستان ناپسند و رئیس نوزاد) به عنوان دستیار کارگردان.

دریم ورکز انیمیشن تلویزیونی Netflix سری اصلی که در آن فیلمی ساخته شد و خود را با الهام از سال 2002 جایزه اسکار®-نامزد دریافت جایزه فیلم Spirit: Stallion of the Cimarron, روایت اسکار®برنده مت دیمون. امی برنده سری راه اندازی در مه 2017. در حال حاضر 52 قسمت در دسترس بر روی پلت فرم با بیشتر قسمت ها و مطالب برنامه ریزی شده در سال 2020 است.

در مورد Mattel

ماتل پیشرو جهانی سرگرمی کودکان شرکت که متخصص در طراحی و تولید اسباب بازی با کیفیت و مصرف کننده محصولات. ما ایجاد محصولات نوآورانه و تجربه است که الهام بخش سرگرمی و توسعه کودکان از طریق بازی. ما شرکت کنندگان از طریق نمونه کارها ما را از یاد فرانچایز از جمله باربی®, Hot Wheels®, دختر آمریکایی®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® و مگا® و همچنین مارک های دیگر محبوب است که ما خود و یا مجوز با همکاری جهانی شرکت های سرگرمی. ما ارائه عبارتند از: فیلم و تلویزیون محتوا, بازی, موسیقی و رویدادهای زندگی می کنند. ما در عمل 40 مکان ها و فروش محصولات در بیش از 150 کشور در همکاری با جهان پیشرو خرده فروشی و شرکت های فن آوری. از زمان تاسیس آن در سال 1945 ماتل مفتخر است به عنوان یک شریک قابل اعتماد در بررسی تعجب می کنم از دوران کودکی و توانمند سازی کودکان و نوجوانان برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را. ما مشاهده آنلاین در www.mattel.com.

در مورد دریم ورکز انیمیشن

دریم ورکز انیمیشن (DFA) یک بخش از جهانی فیلم برداری, سرگرمی, گروه, در NBCUniversal یک شرکت تابعه از Comcast در, شرکت, جهانی, خانواده, سرگرمی شرکت با فیلم سینمایی و تلویزیونی مارک. شرکت های عمیق مجموعه ای از مالکیت فکری حمایت قوی در سراسر جهان مصرف کننده محصولات تمرین که شامل صدور مجوز و مبتنی بر مکان و مکانهای تفریحی در سراسر جهان است. DWA فیلم میراث شامل بسیاری از جهان محبوب ترین شخصیت ها و فرانچایز از جمله شرک ماداگاسکار, کونگ فو پاندا, چگونه برای آموزش اژدها شما, عضو شورای نظارت مدت و رئیس نوزاد و انباشته اند و بیش از 15 میلیارد دلار در جهانی گیشه رسید. دریم ورکز انیمیشن تلویزیون کسب و کار به سرعت تبدیل به یکی از جهان پیشرو تولید کننده با کیفیت بالا, انیمیشن, خانوادگی, برنامه نویسی, برای رسیدن به مصرف کنندگان در بیش از 190 کشور جهان است. ایجاد یک آرایه متنوع از محتوای اصلی در فرمت های مختلف و ارائه عمیق به طور کامل همهجانبه جهان خدمت کرده است تا با شخصیت های قانع کننده استودیو به دست آورد تا 25 آمپر جوایز پس از آغاز به کار در سال 2013.

در مورد جهانی توسعه نام تجاری

جهانی توسعه نام تجاری در سطح جهانی درایوهای گسترش شرکت های معنوی خواص فرانچایز شخصیت ها و داستان های نوآورانه از طریق فیزیکی و دیجیتال, محصولات, مطالب و تجربيات مصرف کننده. همراه با حق رای دادن مدیریت نام تجاری, جهانی, نام تجاری, توسعه هسته کسب و کار عبارتند از مصرف کننده محصولات و سیستم عامل های دیجیتال و سرگرمی زندگی می کنند بر اساس شرکت نمونه کارها گسترده ای از ویژگی های فکری ایجاد شده توسط Universal Pictures, Illumination Entertainment, دریم ورکز انیمیشن و NBCUniversal کابل و تلویزیون است. جهانی با نام تجاری توسعه کسب و کار بخش NBCUniversal یک شرکت تابعه از شرکت Comcast. بازدید universalbranddevelopment.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de