موریس خرده سالن از شهرت موتور ساز می میرد و در 81

کانزاس سیتی کن. — Maurice خرده بخشی از یک مسابقه ماشین سهام سلسله است که شامل پدر و برادر ریچارد و اولین موتور سازنده به القاء به نسکار سالن از شهرت درگذشت شنبه. او 81.

خرده خانواده را فاش نمی کند علت مرگ است. هیچ ترتیبات مراسم تشییع جنازه اعلام شده است.

در حالی که سایر اعضای خانواده بودند تحسین شده برای توانایی خود را در پشت چرخ موریس خرده لقب “رئیس” برای توانایی های خود را به نوبه خود یک آچار. او به خانواده اش پیروزی 198 نژادها و هفت قهرمانی در نسکار برتر سری و او نیز ساخته شده است موتور که انجام Hall of Famer دوستان بیکر جیم ششم و پیت همیلتون به پیروزی.

“رئیس یکی از با استعداد ترین مکانیک در نسکار تاریخ” رئیس و مدیر اجرایی جیم فرانسه. “او ارائه شده قدرت کمک کرد که خرده شرکت تعریف تسلط در ورزش است. در حالی که او شناخته شده برای کار خود را در زیر هود, Maurice بازی های متعدد در پشت صحنه نقش خود را انجام آنچه در آن زمان برای کمک به تحویل اتومبیل خود را به پیروزی لین.”

موریس خرده متولد شد و در 27 مارس سال 1939 در سطح صلیب N. C. او را دم پدرش به آهنگ در حالی که در حال رشد و مکانیکی خود را می دانید-چگونه به زودی بازی بخشی جدایی ناپذیر در لی خرده برنده 54 نژادها و سه قهرمانی.

او ساخته شده 26 شروع می شود در جام نسکار سری از 1960-64 رساندن در بالا 5 هفت بار با 16 top-10 اجرا می شود. اما او به سرعت تصمیم به تمرکز بر روی آنچه اتفاق افتاده است در زیر هود و نه از آنچه اتفاق افتاده در پشت چرخ و ثابت کرد که به عنوان یک حرکت خوب برای برادر بزرگتر خود که تکیه بر موتورهای خود را در طول دوره خود را از تسلط.

ریچارد که در لقب “پادشاه” موفق به کسب اولین قهرمانی همراه با رئیس زمانی که او سوار یک پلیموت به سال 1964 عنوان. آنها دوباره در سال 1967 back-to-back عناوین در سال 1970 و ’71 و افزود: سه مطلب قبل از دهه 1970 به خود جلب کرد به پایان رسید. هفت عناوین باقی مانده با دیل Earnhardt و Jimmie Johnson ترین در تاریخ است.

“موریس خرده بود و یکی از پیشگامان در نسکار که کمک به ساخت یکی از نسکار غالب تیم در خرده شرکت” Hall of Fame, مدیر اجرایی, وینستون کلی در بیانیه ای گفت. “اگر چه این رکورد نشان می دهد 212 پیروزی های خرده شده و بیش از 250 برنده به اعتبار خود را با توجه به تمام موتور های او ساخته شده است برای رقبای خود. رئیس برای همیشه خواهد بود به یاد داشته باشید به عنوان یکی از بهترین ها برای ساخت نیروگاه در نسکار.”

لی خرده درگذشت در سال 2000 و موریس خرده از 52 سال پاتریشیا درگذشت در سال 2014. او همچنین عموی سابق راننده و پخش Kyle خرده و کامیون سری خدمه رئیس ترنت اونز.

“در حالی که ما از دست داده اند یکی از نسکار را درست ریگ پیشگامان و قهرمانان موریس خرده میراث و حافظه را همیشه به خاطر, حفظ, جشن گرفته و گرامی” کلی گفت. “پیشنهاد ما مخلص خرده خانواده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra